Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerhaninge IF

Följ

Västerhaninge IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • Heldag

      Dalecarlia - flyttad till augusti P-10

  • 8Lör
    • Heldag

      Dalecarlia - flyttad till augusti P-10

    • 10:00

      Träning F-06/07


      16:00
    • 13:00

      Fotbollsgolf P-07


      16:00
    • 14:00

      Värtans IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 9Sön
    • Heldag

      Dalecarlia - flyttad till augusti P-10

    • 13:00

      Vendelsö IK Gul (borta) P-07


      15:00
    • 17:00

      Älvsjö AIK FF Gv (borta) P-04


      19:00
    • 17:00

      Reymersholms IK (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 10:30

      Träning P-08


      12:30
    • 17:00

      Värdegrund och pizzabak P-08


      21:00
    • 19:30

      Hanvikens SK Vit (borta) F-06/07


      21:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Intressekoll träningsmatch F-10/11


      00:00
    • 09:15

      Träningsmatcher P-08


      14:00
    • 10:30

      Segeltorps IF 1 (borta) P-06


      12:30
    • 14:00

      FoC Farsta FF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Övningsmatch Segeltorp F-10/11


      15:00
    • 14:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (borta) Dam Juniorer


      16:00
    • 14:00

      Övernattning P-10


      00:00
    • 16:00

      Ösmo GIF FK svart (hemma) F-06/07


      17:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Intressekoll träningsmatch F-10/11


      19:00
    • 00:00

      Övernattning P-10


      12:00
    • 10:00

      Uppstart F-10/11


      14:00
    • 13:00

      Boo FF 2 (hemma) P-04


      15:00
    • 15:30

      Sickla IF Svart 2 (hemma) P-07


      17:30
    • 19:00

      Järla IF FK (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:30

      Sörskogens IF 3 (borta) P-08


      19:30
    • 20:00

      Hanvikens SK 1 (borta) P-04


      22:00
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Ösmo GIF FK gul (borta) P-12


      12:00
    • 10:15

      Bagarmossen Kärrtorp BK 1 (borta) F-09


      12:15
    • 10:30

      Tungelsta IF 1 (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Ösmo GIF FK (hemma) Domare


      12:15
    • 11:00

      Skogås-Trångsunds FF (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Ösmo GIF FK gul (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) P-09


      13:00
    • 11:15

      Vega FC Svart (borta) P-11


      13:15
    • 12:00

      Stureby SK 1 (borta) P-06


      14:00
    • 12:15

      Skogås-Trångsunds FF Vit (hemma) P-10


      14:15
    • 12:15

      Skogås-Trångsunds FF (hemma) Domare


      13:45
    • 12:45

      Tyresö FF K/F Röd (borta) P-09


      14:45
    • 13:00

      Stuvsta IF 5 (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Sätra SK (hemma) Dam Juniorer


      15:00
    • 13:30

      Älvsjö AIK FF 2 (borta) F-06/07


      15:30
    • 14:00

      FoC Farsta FF Röd (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Årsta FF 2 (borta) F-10/11


      18:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 18:45

      Hanvikens SK Gul (borta) P-09


      20:45
    • 19:00

      Utbildning för nattvandring Västerhaninge IF


      23:00
    • 19:30

      Boo FF 5 (borta) P-07


      21:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 08:30

      Arbetsmöte styrelsen Styrelsen


      18:00
    • 10:00

      Vendelsö IK Vit (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Sköndals IK FK Gul (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Sorunda IF (hemma) Domare


      12:15
    • 11:00

      Sköndals IK FK (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Sorunda IF 2 (hemma) P-12


      13:00
    • 11:30

      Tyresö FF S/B Röd (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Svart (borta) F-06/07


      14:00
    • 12:15

      FOC Farsta (hemma) Domare


      13:45
    • 12:15

      FoC Farsta FF Gul (hemma) F-10/11


      14:15
    • 15:30

      Hammarby IF FF 7 vit (borta) P-06


      17:30
    • 16:00

      Långholmen FC (hemma) A-lag Damer


      18:00
  • 31Mån
    v.36