Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Slätta SK

Följ

Slätta SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Slätta SK
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • Heldag

      Byte konstgräs Slätta SK

    • 10:30

      Kioskpass F-05/06


      17:30
    • 11:00

      Slätta SK Svart (borta) P16


      13:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Fikaansvar P-09


      12:15
    • 11:00

      Korsnäs IF FK Gulsvart (hemma) P-09


      12:15
    • 13:30

      9-9 match, SSK - Leksand P-07


      15:00
    • 13:30

      Leksands IF FK (hemma) P-06


      15:30
    • 14:00

      Träning F-10


      16:00
    • 15:00

      Torsångs IF (hemma) F-05/06


      17:00
    • 15:45

      Ledare Knatteskolan F-05/06


      17:15
    • 16:00

      Träning Knatteskolan 2019


      17:00
    • 17:15

      Träning F-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
  • 2Mån
    v.36
    • Heldag

      Byte konstgräs Slätta SK

    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Zonträning 5 P16


      19:30
    • 18:40

      Träning Herr


      20:30
  • 3Tis
    • Heldag

      Byte konstgräs Slätta SK

    • 17:30

      Träning P16


      19:00
    • 17:50

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Zonträning 5, F05 F-05/06


      19:30
    • 18:15

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      IFK Ludvika (hemma) F-04


      20:30
  • 4Ons
    • Heldag

      Byte konstgräs Slätta SK

    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:15

      Träning F-05/06


      21:00
    • 19:30

      Möte Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 5Tor
    • Heldag

      Byte konstgräs Slätta SK

    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:50

      Träning F-08


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning Herr


      20:00
  • 6Fre
    • Heldag

      Byte konstgräs Slätta SK

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05/06


      19:00
    • 17:30

      Korsnäs IF FK (borta) F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F17


      19:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Byte konstgräs Slätta SK

    • 10:00

      Kvarnsvedens IK (borta) F17


      12:00
    • 10:00

      Mockfjärds BK (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      IK Brage vit (borta) P16


      12:00
    • 10:00

      9-9 match, Mockfjärd - SSK P-07


      12:00
    • 10:30

      Falu BS FK Gul (hemma) P-08


      12:30
    • 11:00

      Enviken/Sundborn (borta) F-05/06


      13:00
    • 12:30

      Samuelsdals IF Orange (hemma) P-09


      13:45
    • 12:30

      Mockfjärds BK (hemma) F-08


      13:30
    • 12:30

      Fikaansvar P-09


      13:45
    • 15:00

      Bollkallar SSK A-Fagersta P-06


      17:00
    • 15:00

      Slätta SK (borta) Herr


      17:00
  • 8Sön
    • Heldag

      Byte konstgräs Slätta SK

    • 09:30

      Kvarnsvedens IK vit (borta) F-09


      11:30
    • 11:00

      IF Tunabro (borta) P-06


      13:00
    • 13:30

      Dala-Järna IK (hemma) F-05/06


      15:30
    • 14:00

      Träning F-10


      15:15
    • 15:15

      Samuelsdals IF (borta) P-07


      17:15
    • 15:45

      Ledare Knatteskolan F-05/06


      17:15
    • 16:00

      Bjursås F-07


      18:00
    • 16:00

      Säters IF FK (borta) F-09


      18:00
    • 16:00

      Träning Knatteskolan 2019


      17:00
    • 17:00

      Mockfjärds BK (borta) P16


      19:00
    • 17:15

      Träning F-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
  • 9Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Svärdsjö F-07


      20:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:40

      Träning Herr


      19:30
    • 18:00

      Samuelsdals IF Svart (borta) P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 19:45

      Träning F-05/06


      21:30
  • 10Tis
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:10

      Träning Herr


      19:00
    • 17:20

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 19:30

      Träning F04 F-05/06


      21:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Korsnäs IF FK gul (borta) P-06


      19:30
    • 17:30

      Bjursås IK (hemma) P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Enviken/Sundborn (hemma) F-05/06


      20:30
    • 18:30

      IFK Grängesberg FK (borta) P16


      20:30
  • 12Tor
    • 17:10

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:20

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Möte mtrl grupp Slätta SK


      20:30
    • 19:30

      Östansbo IS (hemma) F-04


      21:30
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:10

      Träning Herr


      19:00
    • 17:15

      Träning F-05/06


      19:00
  • 14Lör
    • 10:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) F-09


      12:30
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK röd (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Färnäs SK (borta) F-05/06


      13:00
    • 12:30

      Falu BS F-07


      14:30
    • 12:30

      Fikaansvar P-09


      13:45
    • 12:30

      Falu BS FK Gul (hemma) P-09


      13:45
    • 14:00

      Strömsbergs IF (borta) Herr


      16:00
    • 15:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll Svart (borta) P16


      17:00
    • 16:30

      Avesta AIK vit (hemma) F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Korsnäs IF FK Gul (borta) P-09


      18:15
    • 17:00

      Forssa BK blå (borta) P-08


      19:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Forssa BK vit (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Säters IF FK (hemma) F-09


      13:00
    • 13:30

      Slätta SK Svart (borta) P16


      15:30
    • 14:00

      Sundborn/Svärdsjö (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Träning F-09


      15:30
    • 14:00

      Träning F-10


      15:15
    • 15:45

      Ledare Knatteskolan F-05/06


      17:15
    • 16:00

      Avesta AIK blå (borta) F-05/06


      18:00
    • 16:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning Knatteskolan 2019


      17:00
    • 17:15

      Träning F-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
  • 16Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:10

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning F-05/06


      21:00
    • 19:30

      Möte Ungdomskommitté


      21:00
    • 20:00

      Torsångs IF (hemma) F-04


      22:00
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:15

      Träning Herr


      19:00
    • 17:20

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Ornäs BK (hemma) F17


      19:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 19:15

      Träning F-05/06


      21:00
  • 19Tor
    • 17:15

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Föräldramatch P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      19:00
  • 21Lör
    • Heldag

      SportEwa cup P-11

    • Heldag

      SportEwa Cup F-11

    • 09:00

      Sportewa cup F-10


      17:00
    • 10:00

      Korsnäs IF FK gul (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-09


      13:00
    • 10:30

      Korsnäs IF FK gulsvart (hemma) P-08


      12:30
    • 12:30

      Svärdsjö/Sundborn (hemma) P-07


      14:30
    • 13:00

      Korsnäs IF FK Svart (borta) F-05/06


      15:00
    • 13:00

      Slätta P-10 (hemma) P-10


      17:00
    • 14:30

      Slätta SK gul (borta) P16


      16:30
    • 15:00

      Bollkalleuppdrag F-05/06


      17:00
    • 15:00

      Slätta SK (borta) Herr


      17:00
    • 16:30

      IK Brage grön (hemma) P-06


      18:30
  • 22Sön
    • 09:00

      Falucupen F-07


      15:00
    • 10:30

      Kioskpass P16


      15:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK Gul (hemma) F-05/06


      13:00
    • 11:00

      Envikens IF (hemma) P-09


      12:15
    • 11:00

      Fikaansvar P-09


      12:15
    • 11:30

      Säters IF FK (hemma) F17


      13:30
    • 13:00

      Falu BS FK blå (borta) P-08


      15:00
    • 13:30

      Slätta SK blå - Idre/Särna SK F-05/06


      15:00
    • 14:00

      Träning F-10


      16:00
    • 14:00

      Bröderna Ravelli till Slätta SK P-11


      16:00
    • 15:00

      Träning F-05/06


      16:30
    • 16:00

      Bjursås IK (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Torsångs IF (borta) P-09


      17:15
    • 16:00

      9-9 match, Bjursås - SSK P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
  • 23Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:10

      Träning Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 19:15

      Träning F-05/06


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
  • 24Tis
    • 17:10

      Träning Herr


      19:00
    • 18:00

      Gemensam middag F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Gustafs GOIF (hemma) F17


      19:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Islingby IK (hemma) F-05/06


      20:00
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 26Tor
    • 17:10

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning F17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
  • 28Lör
    • 08:00

      Slätta Höstcup P-07


      17:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Dala-Järna IK (hemma) P-06


      13:00
    • 14:00

      Bollnäs GIF FF (borta) Herr


      16:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
  • 30Mån
    v.40
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Informationsmöte F17


      19:30
    • 18:30

      Informationsmöte Dam


      19:30
    • 18:30

      Informationsmöte F-04


      19:30