Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rydbo IF

Följ

Rydbo IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Täby FK (borta) P15


      10:00
    • 10:00

      Viggbyholm vit (borta) P15


      11:00
    • 10:15

      Österåker United FK 4 Svart (borta) P-13


      12:00
    • 10:30

      IFK Aspudden Gul (hemma) P15


      11:30
    • 11:30

      IK Frej Täby FF Vit (hemma) P-13


      13:00
    • 11:30

      IK Frej Täby FF Svart (hemma) P-16


      12:30
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning P-17


      11:30
    • 10:15

      Vallentuna BK 3 (hemma) P-13


      12:15
    • 16:00

      Kronobergs BK (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Erikslunds KF Äng (borta) P-13


      11:00
    • 10:15

      Sollentuna FK Kärrdal1 (hemma) P-13


      12:15
    • 11:30

      Åkersberga FC 3 (hemma) P-16


      12:30
    • 12:00

      Bällsta FF Blå (borta) P15


      13:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Erikslunds KF Öst (borta) P-16


      10:00
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
    • 10:15

      Åkersberga FC 2 (borta) P-13


      12:15
    • 17:00

      Rotebro IS FF (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning PF-19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
      Wasavallen
      Anteckning: Ombytta och klara 5 minuter innan
    • 19:00

      Årsmöte Rydbovägen förening Rydbo IF


      21:00
    • 19:30

      Lagmöte A-lag Damer


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 13Tor
    • 16:00

      Aroscupen P-13


      00:00
    • 17:00

      P16 bokat Cafeterian Rydbo IF


      20:00
    • 17:00

      Avslutning: Föräldramatch och picknick P-16


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Aroscupen P-13

  • 15Lör
    • Heldag

      Aroscupen P-13

    • 10:00

      Matchcamp P15


      12:45
    • 13:00

      FC Järfälla (hemma) A-lag Damer


      14:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Aroscupen P-13


      20:00
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
    • 10:00

      IFK Vaxholm (borta) P15


      11:00
    • 20:00

      AK Stockholmsatleterna (borta) A-lag Herrar


      22:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning PF-19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 11:00

      Tillgänglighet match Österåker United P15


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch Österåker United p15-4 P15


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch Österåker United p15-4 P15


      12:00
  • 30Sön
    • 09:30

      Träning P-17


      10:30