Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pixbo Wallenstam IBF

Följ

Pixbo Wallenstam IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
    • 16:00

      Träning F06


      17:30
    • 16:30

      Träning P09


      17:45
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:15

      Träning P08


      20:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
  • 3Mån
    v.1
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar Div 1


      21:00
    • 19:30

      Träning Damakademi


      20:45
    • 19:30

      Träning Herrar Div 3


      20:45
    • 19:30

      Träning P09


      20:45
    • 19:30

      Träning P07


      20:45
    • 19:30

      Träning F06


      20:45
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Träning Herrakademi

    • 09:50

      Minicup Lindome F08


      12:30
    • 12:00

      Träning P07


      14:00
    • 12:30

      IBK Lockerud Mariestad F07/08/1 (hemma) F07


      14:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Träning Herrakademi


      16:00
    • 10:00

      Träning P07


      11:30
    • 12:00

      Växjö IBK (borta) Damakademi


      14:00
    • 12:00

      Mat + Prison Island P07


      16:00
    • 13:00

      Käk+aktivitet P06


      16:00
    • 16:30

      Träning P09


      17:45
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:15

      Träning P08


      20:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 10Mån
    v.2
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 08:00

      Träning Damakademi


      10:30
    • 08:30

      Graninsamling F08


      14:30
    • 08:40

      Landvetter IBK P08 Vit (hemma) P09


      10:40
    • 09:50

      Kärra IBK P06 Svart (hemma) P07


      11:50
    • 09:50

      Match Pixbo P06-08 - Kärra IBK P06 P08


      11:00
    • 11:00

      Floda IBK P09 svart (hemma) P09


      13:00
    • 11:20

      Landvetter IBK F09 vit (borta) F09


      13:20
    • 12:10

      Lindome IBK F08/09 (hemma) F08


      13:10
    • 13:20

      Ale IBF F06/07 Blå (hemma) F07


      15:20
    • 14:45

      Eventbemanning F08


      19:15
    • 16:15

      Stenungsunds IBK F05 (borta) F06


      18:15
    • 17:50

      Lindås Rasta IBK P06 Svart (borta) P07


      19:50
  • 16Sön
    • 08:30

      Reservdag graninsamling F08


      12:00
    • 10:15

      IBF Backadalen H6 (hemma) Herrar Div 6


      12:15
    • 11:10

      Utbynäs SK F06/08 (borta) F09


      13:10
    • 11:10

      Landvetter IBK P08 Blå (borta) P08


      13:10
    • 13:00

      IBK Landskrona (borta) Herrar Div 1


      15:00
    • 13:15

      FBC Kalmarsund (hemma) Damakademi


      15:15
    • 14:30

      IBK Alingsås F06/07 Göteborg (borta) F07


      16:30
    • 15:40

      IBK Kungälv D2 (hemma) Damakademi


      17:40
    • 16:30

      Träning P09


      17:45
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:40

      Träning P07


      18:40
    • 18:15

      Träning P08


      20:00
  • 17Mån
    v.3
  • 18Tis
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 19:30

      Träning Damakademi


      20:45
    • 19:30

      Träning P09


      20:45
    • 19:30

      Träning P07


      20:45
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:30

      FBC Partille F08/09 (hemma) F09


      11:30
    • 10:40

      IBK Kungälv P08 K Svart (hemma) P08


      12:40
    • 12:00

      Mölndals IBF P07/08 (borta) P09


      14:00
    • 13:00

      Eken IBK / Mölndals IBF F06-07 (hemma) F07


      15:00
    • 14:00

      Hovslätts IK (borta) Damakademi


      16:00
    • 14:30

      Kärra IBK P07 (hemma) P07


      16:30
  • 23Sön
    • 11:30

      Lindome IBK (hemma) Damakademi


      13:30
    • 15:00

      Lindås Rasta IBK F08-09 (borta) F08


      17:00
    • 16:30

      Träning P09


      17:45
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:15

      Träning P08


      20:00
    • 18:45

      Träning Damakademi


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 24Mån
    v.4
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Landvetter IBK D2 (hemma) Damakademi


      12:00
    • 11:45

      Eventbemanning F08


      16:15
    • 12:00

      IBF Älvstranden F08 Vit (hemma) F08


      14:00
    • 13:10

      Surte IS IBK P 08 (hemma) P09


      15:10
    • 14:20

      FBC Vinga F08 (hemma) F09


      16:20
    • 14:30

      FBC Partille U15 1 (borta) P07


      16:30
    • 14:30

      Stenungsunds IBK P08 Vit (borta) P08


      16:30
    • 15:30

      IBK Kungälv DJ (hemma) F07


      17:30
    • 17:00

      FBC Vinga P06/07 (hemma) P07


      19:00
    • 17:15

      FBC Lerum F09 (borta) F09


      19:15
    • 19:15

      Träning Damakademi


      20:45
  • 30Sön
    • 10:00

      IBK Utby H6 (hemma) Herrar Div 6


      12:00
    • 10:10

      Utbynäs SK P 06/07 (borta) P07


      12:10
    • 13:00

      Munka-Ljungby IBK (hemma) Damakademi


      15:00
    • 13:00

      Lindås Rasta IBK F06/07 (borta) F07


      15:00
    • 13:10

      IK Zenith P08 Vit (borta) P09


      15:10
    • 16:00

      Munka-Ljungby IBK (hemma) Herrar Div 1


      18:00
    • 16:00

      Sargvakt Div 1 Herrakademi


      18:00
    • 16:30

      Träning P09


      17:45
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Dingle AIK P05 (borta) P07


      19:30
    • 18:05

      Ale IBF DJ Blå (hemma) F06


      20:00
    • 18:15

      Träning P08


      20:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 31Mån
    v.5