Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nol IK

Följ

Nol IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:00

      Noldagen Nol IK


      18:00
    • 10:00

      Ytterby IS Blå (borta) P-13


      11:15
    • 10:00

      Ytterby IS Röd (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Match på Noldagen mot Skepplanda F-12-13


      11:00
    • 11:00

      Kareby IS (hemma) F-10-11


      13:15
    • 11:00

      Noldagen F-14


      12:00
    • 12:00

      Match Noldagen P-14


      13:00
    • 12:15

      Älvängens IK (hemma) F-10-11


      14:15
    • 12:15

      Älvängens IK Blå (borta) P-10


      14:15
    • 13:30

      Lundby IF Bergkamp (hemma) P-12


      15:30
    • 14:30

      Brämaregårdens FC (borta) P-11


      16:30
    • 15:00

      Stenkullen GoIK (hemma) Herr-A.LAG/B.LAG


      17:00
  • 4Sön
    • 08:00

      ALE BREWERS Nol IK


      18:00
    • 12:00

      Öckerö IF Svart (borta) P-12


      14:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
  • 5Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12-13


      19:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:45

      Träning F-12-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 11:00

      Backatorp IF Röd (hemma) P-11


      13:00
    • 13:00

      Finlandia Pallo AIF (borta) Herr-A.LAG/B.LAG


      15:00
    • 14:30

      BK Skottfint Blå (borta) P-10


      16:30
  • 11Sön
    • Heldag

      Sammandrag P-14

    • 10:00

      Älvängens IK blå (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Älvängens IK vit (hemma) P-13


      12:00
    • 11:00

      Finlandia Pallo AIF (hemma) F-10-11


      12:15
    • 11:00

      Älvängens IK Vit (hemma) F-12-13


      13:00
    • 12:00

      Solväders FC (borta) P-12


      14:00
    • 13:40

      Sammandrag Torslanda F-14


      17:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      IF Väster (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 12Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12-13


      19:00
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
  • 17Lör
    • 12:00

      Ahlafors IF (borta) P-11


      14:00
    • 12:15

      Säve SK (hemma) F-10-11


      13:30
    • 12:45

      Attityd cup Nol Vit P-13


      16:00
    • 13:30

      Ahlafors IF (hemma) P-10


      15:30
    • 13:35

      Attityd Cup Nol Blå P-13


      16:40
    • 15:00

      SKIF Semberija (hemma) Herr-A.LAG/B.LAG


      17:00
  • 18Sön
    • 11:00

      Ahlafors IF Gul (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Ahlafors IF Svart (borta) P-13


      13:00
    • 12:15

      Skepplanda BTK 1 (hemma) P-12


      14:15
    • 15:15

      IK Zenith Röd (borta) F-12-13


      17:15
    • 17:00

      Näset (hemma) F-06/07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
  • 19Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12-13


      19:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:45

      Träning F-12-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Romelanda UF Gul (borta) F-10-11


      19:15
  • 24Lör
    • 10:30

      Surte IS FK (borta) F-10-11


      11:45
    • 11:00

      Sävedalens IF Blå (hemma) P-10


      13:00
    • 12:15

      Öckerö IF (hemma) P-11


      14:15
    • 13:00

      Partille IF FK (borta) Herr-A.LAG/B.LAG


      15:00
  • 25Sön
    • 10:00

      IK Kongahälla 2 (hemma) P-13


      11:30
    • 10:00

      IK Kongahälla 1 (hemma) P-13


      12:00
    • 11:00

      Sammandrag P-14


      16:00
    • 11:00

      Sammandrag P-14


      16:00
    • 13:15

      Match mot Öckerö (hemma) 7 Manna plan konstgräs P-11


      14:45
    • 14:30

      IF Warta (borta) P-12


      16:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Masthugget (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 26Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12-13


      19:00
    • 18:00

      Match mot Hermansby F-12-13


      19:30
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:45

      Träning F-12-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Säve SK (borta) F-10-11


      19:15
    • 18:00

      Kareby IS Röd (borta) P-13


      20:00
    • 18:00

      Kareby IS Blå (borta) P-13


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06/07/08


      20:30
  • 30Fre