Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mölndals IBF

Följ

Mölndals IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mölndals IBF
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:25

      Träning P11/12


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
  • 3Ons
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P10


      20:00
    • 19:45

      Träning Dam Div 3


      21:30
    • 20:00

      Träning Motionslag - Herr


      22:00
      Katrinebergshallen
      Samlingstid: 19:45
      Anteckning: Nu är dax igen gänget! Träning onsdagar. No pain no gain! Allt eller inget, nu jävlar kör vi!
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 19:30

      Träning P06-08


      21:00
  • 5Fre
    • 10:00

      Fair Play Cup (Jönköping) P10


      00:00
    • 17:00

      Support träning P11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:30
    • 21:20

      Tunet IBK (hemma) P10


      23:20
  • 6Lör
    • Heldag

      Fair Play Cup (Jönköping) P10

    • 09:00

      Träningsmatch Mölndal P11/12 - Eken P12 P11/12


      11:00
    • 10:00

      Intresseanmälan Warbergsspelen P13


      00:00
    • 10:00

      Mölndal Vit - Kusten IF P13


      10:45
    • 11:00

      Mölndal Röd - Frölunda P13


      11:45
    • 12:10

      Fagerhult Habo IBK U (borta) P10


      14:10
    • 12:30

      Gemensam lunch P13


      13:30
    • 14:40

      Viskadalen - Mölndal Vit P13


      15:20
    • 15:20

      Mölndal Röd - Fristad P13


      16:00
    • 18:50

      Craftstadens IBK (borta) P10


      20:50
    • 19:00

      Mölndal Vit - Tvååker P13


      19:40
    • 20:00

      Mölndal Röd - Hofterup P13


      20:45
  • 7Sön
    • 00:00

      Fair Play Cup (Jönköping) P10


      18:00
    • 00:00

      Intresseanmälan Warbergsspelen P13


      18:00
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 10:40

      Warberg - Mölndal Röd P13


      11:20
    • 11:40

      Mölndal Vit - Vetlanda P13


      12:20
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:30
    • 15:20

      Landvetter - Mölndal Röd P13


      16:00
    • 16:30

      Träning 16-laget


      18:00
    • 17:20

      Mölndal Vit - Åsa P13


      18:00
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:25

      Träning P11/12


      20:15
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 19:30

      Träning P06-08


      21:00
  • 12Fre
    • 18:00

      MUC Mölndals ungdomscup P11/12


      00:00
  • 13Lör
    • Heldag

      MUC Mölndals ungdomscup P11/12

    • 05:00

      MUC 2024 - bemanningshelg Dam Div 1


      00:00
    • 06:00

      MUC 2024 - bemanningshelg P11/12


      00:00
    • 06:00

      MUC2024 - bemanningshelg P15


      00:00
    • 06:00

      MUC2024 - bemanningshelg 16-laget


      00:00
    • 06:00

      MUC2024 bemanningshelg P06-08


      00:00
    • 06:00

      MUC2024 - bemanningshelg P10


      00:00
    • 06:00

      MUC 2024 - bemanningshelg Herr Div 1


      00:00
    • 06:00

      MUC 2024 - bemanningshelg Herr JAS


      00:00
    • 06:30

      MUC 2024 - bemanningshelg P13


      00:00
    • 07:00

      MUC 2024 - bemanningshelg P14


      00:00
    • 07:15

      MUC2024 - Kämpande Klasser Mölndals IBF


      00:00
    • 09:00

      Mölndal Vit - Särö IBK Seahawks P13


      10:00
    • 10:00

      Intresseanmälan MUC P13


      00:00
    • 10:30

      Onsala IBK Svart - Mölndal Röd P13


      11:30
    • 12:45

      Floda IBK - Mölndal Vit P13


      13:45
    • 14:15

      Mölndal Röd - Onsala IBK Rosa P13


      15:15
  • 14Sön
    • 00:00

      MUC Mölndals ungdomscup P11/12


      19:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanningshelg Dam Div 1


      21:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanningshelg P11/12


      21:00
    • 00:00

      MUC2024 - bemanningshelg P15


      21:00
    • 00:00

      MUC2024 - bemanningshelg 16-laget


      21:00
    • 00:00

      MUC2024 bemanningshelg P06-08


      21:00
    • 00:00

      MUC2024 - bemanningshelg P10


      21:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanningshelg Herr Div 1


      21:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanningshelg Herr JAS


      21:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanningshelg P13


      21:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanningshelg P14


      20:00
    • 00:00

      MUC2024 - Kämpande Klasser Mölndals IBF


      20:30
    • 00:00

      Intresseanmälan MUC P13


      18:00
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 10:30

      Onsala IBK Rosa - Mölndal Vit P13


      11:30
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 12:00

      Särö IBK Seahawks - Mölndal Röd P13


      13:00
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 13:30

      Träning P13


      15:00
    • 14:15

      Mölndal Röd - Floda IBK P13


      15:15
    • 15:45

      Onsala IBK Svart - Mölndal Vit P13


      16:45
    • 16:30

      Träning 16-laget


      18:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:25

      Träning P11/12


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 19:30

      Träning P06-08


      21:00
  • 19Fre
    • 15:00

      MUC2024 - Tävlande Klasser Mölndals IBF


      00:00
    • 15:00

      Mölndals Ungdoms Cup (MUC) P10


      00:00
    • 15:00

      Mölndals Ungdoms Cup - Tävlande Klasser Mölndals IBF


      00:00
    • 15:00

      Mölndals Ungdoms Cup - bemanning Herr Div 1


      00:00
    • 15:00

      MUC 2024 - bemanning Dam Div 1


      00:00
    • 15:00

      MUC 2024 - bemanning Dam Div 3


      00:00
    • 15:00

      MUC2024 -bemanning Herr Div 5


      00:00
    • 15:00

      MUC2024 - bemanningshelg Herr Div 6


      00:00
    • 15:00

      MUC 2024 - bemanning P06-08


      00:00
    • 15:00

      MUC 2024 - bemanning P11/12


      00:00
    • 15:00

      MUC2024 - bemanning P13


      00:00
    • 15:00

      MUC 2024 - bemanningshelg P14


      00:00
    • 17:00

      Support träning P11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:30
    • 18:00

      MUC 2024 - bemanning Herr JAS


      00:00
    • 18:00

      Lindås Spring Cup P11/12


      00:00
    • 18:00

      MUC P10


      00:00
    • 18:00

      Träning Herr JAS


      19:00
    • 18:45

      Mölndals IBF (hemma) P06-08


      19:45
  • 20Lör
    • Heldag

      MUC2024 - Tävlande Klasser Mölndals IBF

    • Heldag

      Mölndals Ungdoms Cup (MUC) P10

    • Heldag

      Mölndals Ungdoms Cup - Tävlande Klasser Mölndals IBF

    • Heldag

      Mölndals Ungdoms Cup - bemanning Herr Div 1

    • Heldag

      MUC 2024 - bemanning Dam Div 1

    • Heldag

      MUC 2024 - bemanning Dam Div 3

    • Heldag

      MUC2024 -bemanning Herr Div 5

    • Heldag

      MUC2024 - bemanningshelg Herr Div 6

    • Heldag

      MUC 2024 - bemanning P06-08

    • Heldag

      MUC 2024 - bemanning P11/12

    • Heldag

      MUC2024 - bemanning P13

    • Heldag

      MUC 2024 - bemanningshelg P14

    • Heldag

      MUC 2024 - bemanning Herr JAS

    • Heldag

      Lindås Spring Cup P11/12

    • Heldag

      MUC P10

    • Heldag

      MUC 2024 Herr JAS

  • 21Sön
    • 00:00

      MUC2024 - Tävlande Klasser Mölndals IBF


      22:00
    • 00:00

      Mölndals Ungdoms Cup (MUC) P10


      23:00
    • 00:00

      Mölndals Ungdoms Cup - Tävlande Klasser Mölndals IBF


      23:00
    • 00:00

      Mölndals Ungdoms Cup - bemanning Herr Div 1


      23:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanning Dam Div 1


      23:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanning Dam Div 3


      23:00
    • 00:00

      MUC2024 -bemanning Herr Div 5


      23:00
    • 00:00

      MUC2024 - bemanningshelg Herr Div 6


      23:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanning P06-08


      23:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanning P11/12


      23:00
    • 00:00

      MUC2024 - bemanning P13


      23:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanningshelg P14


      23:00
    • 00:00

      MUC 2024 - bemanning Herr JAS


      19:00
    • 00:00

      Lindås Spring Cup P11/12


      19:00
    • 00:00

      MUC P10


      21:00
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 13:30

      Träning P13


      15:00
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:30
    • 16:30

      Träning 16-laget


      18:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:25

      Träning P11/12


      20:15
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam Div 3


      21:00
  • 26Fre
    • 17:00

      Support träning P11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:30
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 13:30

      Träning P13


      15:00
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:30
    • 16:30

      Träning 16-laget


      18:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:25

      Träning P11/12


      20:15