Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mölndals IBF

Följ

Mölndals IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 18:00

      Föräldramöte P10


      19:00
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 19:30

      Träning P06-08


      21:00
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:30
    • 19:00

      FBC Vinga P07 (hemma) P06-08


      21:00
  • 3Lör
    • 10:00

      FBC Partille P 14 Blå (borta) P13


      12:00
    • 10:20

      Pixbo IBF P10 Vit (borta) P10


      12:20
    • 12:00

      Stenungsunds IBK P13 (borta) P13


      14:00
    • 15:00

      Pixbo IBF D1 (hemma) Dam Div 1


      17:00
    • 17:00

      Överby IBK H6 (hemma) Herr Div 6


      19:00
    • 18:00

      Kärra IBK P10 Röd (borta) P10


      20:00
  • 4Sön
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 12:00

      Träning 16-laget


      13:30
    • 14:25

      Pixbo IBK P12 Vit (borta) P11/12


      16:25
    • 14:45

      IBK Kungälv P13 Vit (borta) P13


      16:45
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 18:00

      Kärra IBK H5 (borta) Herr Div 5


      20:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 20:00

      Orust IBK H5 (borta) Herr Div 5


      22:00
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 19:30

      Föräldramöte om cupresa P06-08


      21:00
    • 19:30

      Träning P06-08


      22:30
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:30
    • 17:00

      Support träning P11/12


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr JAS


      19:30
    • 18:30

      Lindås IBK P10 svart (borta) P10


      20:30
    • 19:30

      Floda IBK D1 (borta) Dam Div 1


      21:30
  • 10Lör
    • 15:00

      Frölunda IBK H5 (hemma) Herr Div 5


      17:00
    • 17:00

      Floda IBK FBC Partille D3 (hemma) Dam Div 3


      19:00
  • 11Sön
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 12:00

      Träning 16-laget


      13:30
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 13:30

      Träning P13


      15:00
    • 14:00

      Skoghalls IBK (borta) Herr Div 1


      16:00
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
      Katrinebergshallen
      Anteckning: Samling 20:00 i omkl.rummet.
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:00

      Utbynäs SK H5 (borta) Herr Div 5


      12:00
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 13:30

      Träning P13


      15:00
    • 14:00

      IK Zenith D1 (hemma) Dam Div 1


      16:00
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:30
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 20:00

      Pixbo IBF/IBK (borta) Herr JAS


      22:00
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning MIBF_MV


      19:00
    • 19:00

      Lindås IBK P08 Svart (hemma) P06-08


      21:00
    • 19:15

      Lindås IBK (hemma) Herr Div 1


      21:15
  • 24Lör
    • 09:00

      Utbynäs SK P 12/13 Gul (hemma) P13


      11:00
    • 09:00

      IBK Kungälv P12 Blå (hemma) P11/12


      11:00
    • 10:00

      FBC Partille P09 Blå (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      IBK Kungälv P14 svart (hemma) P13


      12:00
    • 11:10

      Myggenäs IBK P-13 (hemma) P13


      13:10
    • 12:20

      Ale IBF P10 (hemma) P10


      14:20
    • 12:30

      FBC Lerum Utveckling H5 (hemma) Herr Div 5


      14:30
    • 12:40

      Volleyboll och lagfest Dam Div 3


      12:40
    • 15:00

      Myggenäs IBK H6 (borta) Herr Div 6


      17:00
  • 25Sön
    • 08:30

      Sammandrag 16-laget


      12:30
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 12:30

      Myggenäs IBK P-10 (borta) P10


      14:30
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 13:30

      Träning P13


      15:00
    • 13:30

      Megasammandrag 25/2 P15


      17:00
    • 14:00

      Lindås IBK (hemma) Herr JAS


      16:00
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:30
    • 15:00

      Almås IBF D1 (borta) Dam Div 1


      17:00
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 19:30

      Träning P06-08


      22:30