Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mölndals IBF

Följ

Mölndals IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 17:00

      Träning P15


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr JAS


      19:30
    • 20:00

      Lindome IBK P08/09 (hemma) P06-08


      22:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Lindome IBK P13 Lila (hemma) P13


      11:00
    • 10:00

      Lindås IBK P14 Gul (hemma) P13


      12:00
    • 10:30

      Pixbo IBF P10 Vit (borta) P10


      12:30
    • 11:00

      Öckerö IBK P12 (hemma) P11/12


      13:00
    • 11:40

      Dingle AIK H6 (hemma) Herr Div 6


      13:40
    • 14:00

      Stenungsunds IBK D1 (hemma) Dam Div 1


      16:00
    • 17:15

      GS 86 AIF (borta) Herr Div 1


      19:15
  • 3Sön
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:15

      Lindome IBK P09 Lila (borta) P06-08


      11:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 12:00

      Träning 16-laget


      13:30
    • 14:15

      Frölunda IBK P13 (borta) P13


      16:15
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:10
    • 15:00

      Föräldramöte P11/12


      16:30
    • 16:30

      Kärra IBK P08/10 Svart (hemma) P10


      18:30
    • 16:30

      Floda IBK FBC Partille D3 (borta) Dam Div 3


      18:30
    • 19:00

      FBC Partille (borta) Herr JAS


      21:00
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning MIBF_MV


      18:30
    • 19:00

      Pixbo IBF P09 Vit (hemma) P06-08


      20:15
  • 9Lör
    • 09:00

      Guldhedens IK P12 (hemma) P11/12


      11:00
    • 10:20

      Stenungsunds IBK P11 (hemma) P10


      12:20
    • 14:10

      Lindome IBK H5 (hemma) Herr Div 5


      16:10
    • 14:30

      Landvetter IBK D1 (borta) Dam Div 1


      16:30
    • 15:00

      Hindås IBK P13 Svart (borta) P13


      17:00
  • 10Sön
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 10:30

      Lindome IBK H6 (borta) Herr Div 6


      12:30
    • 12:00

      Träning 16-laget


      13:30
    • 12:00

      Utbynäs SK P 12/13 Blå (borta) P13


      14:00
    • 12:15

      IBK Bergum P14/15 (borta) P13


      14:15
    • 14:45

      IBF Älvstranden P08/P09 Vit (borta) P10


      16:45
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:30
    • 17:50

      Pixbo IBF P08 Röd (borta) P06-08


      19:50
    • 18:30

      FBC Lerum Utveckling (hemma) Herr JAS


      20:30
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 18:45

      Support träning P11/12


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 20:00

      Landvetter IBK D3 (hemma) Dam Div 3


      22:00
  • 16Lör
    • 09:50

      IK Zenith P13 Grön (hemma) P13


      11:50
    • 10:50

      IBK Kungälv P13 Blå (hemma) P13


      12:50
    • 11:50

      Frölunda IBK P08/09 grön (hemma) P10


      13:50
    • 16:00

      Bemanning Div.1 Herr JAS


      18:00
    • 16:30

      Lindås IBF D1 (hemma) Dam Div 1


      18:30
    • 18:30

      FBC Lerum Utveckling P09 Svart (borta) P06-08


      20:00
  • 17Sön
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 10:45

      FBC Vinga P10 Svart (borta) P10


      12:45
    • 11:00

      IBF Älvstranden P14 (borta) P13


      13:00
    • 12:00

      Träning 16-laget


      13:30
    • 13:15

      FBC Vinga H6 (borta) Herr Div 6


      15:15
    • 13:30

      Stenungsunds IBK PJ (borta) P06-08


      15:30
    • 14:10

      Eken IBK D3 (hemma) Dam Div 3


      16:10
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:30
    • 15:00

      Support träning (för föräldrar) P11/12


      16:30
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 18:45

      Support på träning (för föräldrar) P11/12


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön