Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mölndals IBF

Följ

Mölndals IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 00:00

      Bästkustcupen P06-08


      19:00
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 11:45

      Lindås IBF D1 (borta) Dam Div 1


      13:45
    • 12:00

      Träning 16-laget


      13:30
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 13:30

      Träning P13


      15:00
    • 15:20

      Warberg IBF (hemma) P06-08


      16:20
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning MIBF_MV


      19:00
    • 19:15

      IBK Göteborg/IBK Bergum (borta) Herr JAS


      21:15
  • 7Lör
    • 09:45

      Vänerns Pärla Cup P10


      19:45
    • 10:30

      Floda IBK FBC Partille D3 (hemma) Dam Div 3


      12:30
    • 13:00

      IBK Kungälv P08 K Svart (hemma) P06-08


      15:00
    • 14:00

      IK Zenith (borta) Herr Div 1


      16:00
    • 14:30

      FBC Lerum D1 (hemma) Dam Div 1


      16:30
    • 15:10

      Floda IBK H6 (borta) Herr Div 6


      17:10
  • 8Sön
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 10:30

      Föräldramöte P15


      11:15
    • 12:00

      Träning 16-laget


      13:30
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 13:30

      Träning P13


      15:00
    • 13:30

      Föräldramöte P13


      14:30
    • 13:30

      Föräldramöte P14


      14:10
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:30
    • 15:00

      Föräldramöte P11/12


      16:30
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 19:15

      Nödinge IBK H5 (borta) Herr Div 5


      21:15
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 19:00

      Division 1 match: Mölndal IBF mot IBK Kungälv P11/12


      21:30
    • 19:15

      IBK Kungälv (hemma) Herr Div 1


      21:15
  • 14Lör
    • 09:00

      Lindome IBK P12 Grön (hemma) P11/12


      11:00
    • 10:00

      Lindome IBK P13 Vit (hemma) P13


      12:00
    • 11:15

      Surte IS IBK P10/11 (borta) P10


      13:15
    • 11:20

      Lindås IBK P09 Svart (hemma) P06-08


      13:20
    • 12:30

      Eken IBK H6 (hemma) Herr Div 6


      14:30
    • 13:00

      Surte IS IBK H5 (borta) Herr Div 5


      15:00
  • 15Sön
    • 09:00

      IBF Älvstranden P13 (borta) P13


      11:00
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:00

      FBC Lerum Utveckling P14 Vit (borta) P13


      12:00
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 12:00

      Träning 16-laget


      13:30
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 13:30

      Träning P13


      15:00
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:30
    • 15:30

      Burås IK D1 (borta) Dam Div 1


      17:30
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 18:00

      Pixbo IBF/IBK (hemma) Herr JAS


      20:00
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      IK Zenith P09 Grön (hemma) P10


      11:00
    • 10:30

      Lindome IBK P14/15 Lila (hemma) P13


      12:30
    • 11:30

      Öckerö IBK P13 (hemma) P13


      13:30
    • 12:10

      Kärra IBK H5 (hemma) Herr Div 5


      14:10
    • 12:50

      IK Zenith P11 Grön (hemma) P10


      14:50
  • 22Sön
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 12:00

      Träning 16-laget


      13:30
    • 12:00

      FBC Vinga P06/07 (borta) P06-08


      14:00
    • 12:15

      Guldhedens IK P12 (borta) P11/12


      14:15
    • 12:30

      Sammandrag #1 P15


      16:30
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 13:30

      Träning P13


      15:00
    • 14:00

      IBF Backadalen D1 (hemma) Dam Div 1


      16:00
    • 16:30

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Orust IBK H6 (borta) Herr Div 6


      19:00
    • 19:40

      Landvetter IBK D3 (borta) Dam Div 3


      21:40
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr JAS


      21:45
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 19:00

      Pixbo IBF D1 (borta) Dam Div 1


      21:00
    • 19:00

      IBK Göteborg P09/10 Svart (hemma) P06-08


      20:15
    • 20:00

      Varla IBK/Lindome IBK (borta) Herr JAS


      22:00
  • 28Lör
    • 09:30

      Landvetter IBK P09 Vit (hemma) P06-08


      11:30
    • 12:00

      IBF Backadalen P14 (borta) P13


      14:00
    • 13:40

      Eken IBK P10 (borta) P10


      15:40
    • 14:00

      Skoghalls IBK (hemma) Herr Div 1


      16:00
    • 16:00

      Lagfest! ”Brunkers Party” Herr Div 1


      23:30
  • 29Sön
    • 09:30

      Träning F/P 17/18


      10:30
    • 10:30

      Träning P15


      12:00
    • 11:50

      FBC Lerum Utveckling P10 Röd (borta) P10


      13:50
    • 12:00

      Träning 16-laget


      13:30
    • 13:30

      Träning P14


      15:00
    • 15:00

      Träning P11/12


      16:30
    • 15:00

      Överby IBK H6 (borta) Herr Div 6


      17:00
    • 15:40

      Frölunda IBK H5 (borta) Herr Div 5


      17:40
    • 16:15

      IBK Bergum P13 Svart (borta) P13


      18:15
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis
    • 17:15

      Träning P14


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 18:45

      Träning P11/12


      20:15
    • 18:45

      Träning P10


      20:15
    • 20:30

      Lindås IBK (borta) Herr JAS


      22:30