Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Marks HK

Följ

Marks HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
    • 18:00

      Träning F11


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 10:00

      Träning P14-13


      11:30
    • 17:00

      Träning P8 Arena


      18:15
    • 17:00

      Träning F8 Arena


      18:15
    • 17:00

      Träning P/F8 Hyssna


      18:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:10

      Träning P12


      19:30
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 19:15

      Träning F14


      21:00
    • 19:15

      Träning F13


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 5Tor
    • Heldag

      Tygrikesnatta F15

    • 10:00

      Tygrikesnatta P16


      00:00
    • 14:00

      Tygrikesnatta F14


      00:00
    • 15:00

      Tygrikesnatta 2023 P14-13


      00:00
    • 18:00

      Bemanning Tygrikesnatta P14-13


      00:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
  • 6Fre
    • Heldag

      Tygrikesnatta F15

    • 00:00

      Tygrikesnatta P16


      19:00
    • Heldag

      Tygrikesnatta F14

    • Heldag

      Tygrikesnatta 2023 P14-13

    • Heldag

      Bemanning Tygrikesnatta P14-13

    • Heldag

      Tygrikesnatta F10

    • Heldag

      Tygrikesnatta P/F9 Hyssna

    • 07:40

      Tygrikesnatta 2023 (Dag 1) P11


      14:00
    • 08:00

      Tygrikesnatta P12


      00:00
    • 08:00

      Tygrikesnatta P8 Arena


      12:20
    • 08:00

      Match Tygrikesnatta Pojkar 8 P/F8 Hyssna


      18:00
    • 08:00

      Tygrikesnatta P10


      00:00
    • 08:00

      Tygrikesnatta F11


      00:00
    • 08:00

      Tygrikesnatta P/F9 Arena


      19:00
    • 08:30

      Tygrikesnatta P/F9 Arena


      13:00
    • 08:30

      Tygrikesnatta P/F9 Hyssna


      17:00
    • 08:50

      Tygrikesnatta F12


      17:00
    • 09:00

      Tygrikesnatta F13


      00:00
    • 09:10

      Match Tygrikesnatta P12


      10:10
    • 12:30

      Tygrikesnatta P/F9 Hyssna


      18:00
  • 7Lör
    • 00:00

      Tygrikesnatta F14


      19:00
    • 00:00

      Tygrikesnatta 2023 P14-13


      19:00
    • 00:00

      Bemanning Tygrikesnatta P14-13


      19:00
    • Heldag

      Tygrikesnatta F10

    • 00:00

      Tygrikesnatta P12


      19:00
    • 00:00

      Tygrikesnatta P10


      18:00
    • 00:00

      Tygrikesnatta F11


      19:00
    • 00:00

      Tygrikesnatta F13


      20:00
    • 08:00

      Tygrikesnatta 2023 P/F8 Hyssna


      18:00
    • 08:00

      Match Tygrikesnatta P12


      16:00
    • 09:30

      Tygrikesnatta 2023 (Dag 2) P11


      16:00
    • 11:00

      Tygrikesnatta F8 Arena


      16:00
    • 13:00

      Tygrikesnatta F12


      18:00
  • 8Sön
    • 13:20

      IK Baltichov vit (borta) P14-13


      15:20
  • 9Mån
    v.2
    • 17:00

      Träning P/F7 Arena


      18:00
    • 17:00

      Träning P/F7 Hyssna


      18:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:40

      Träning F11


      20:00
    • 18:55

      Träning P12


      20:35
    • 19:15

      Träning Damlaget


      21:15
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P/F8 Hyssna


      18:15
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning P/F7 Arena


      19:00
    • 18:15

      Träning P12


      20:10
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 19:15

      Träning F14


      21:00
    • 19:15

      Träning F13


      21:00
    • 19:15

      Träning Damlaget


      21:15
    • 19:45

      BK Heid Vit (hemma) P16


      21:45
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 17:40

      Träning P14-13


      19:30
    • 17:45

      Träning P8 Arena


      19:00
    • 18:15

      Träning F8 Arena


      19:30
    • 19:00

      Träning F10


      20:00
    • 19:00

      Träning F10


      20:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
  • 13Fre
    • 17:30

      Träning P14-13


      18:40
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P/F9 Hyssna


      10:00
    • 09:30

      HK Varberg svart (borta) P10


      11:30
    • 12:30

      Minihandboll Härryda P/F9 Arena


      18:00
    • 13:50

      Anderstorps SK (borta) F12


      15:50
    • 14:00

      Handbollssammandrag för tjejerna P/F9 Hyssna


      17:00
    • 14:00

      Handbollssammandrag för tjejerna P/F9 Hyssna


      17:00
  • 15Sön
    • 09:10

      Kvibergs HK (borta) F14


      11:10
    • 10:55

      HK Bollebygd (hemma) F10


      12:55
    • 11:50

      Önnereds HK Svart (hemma) P10


      13:50
    • 12:45

      HK Bollebygd 2 (hemma) P11


      14:45
    • 13:40

      IK Sävehof Grön (hemma) P12


      15:40
    • 14:10

      IFK Skövde HK blå (borta) P14-13


      16:10
    • 14:30

      HK Kometerna (hemma) Damlaget


      16:30
    • 14:35

      Önnereds HK Svart (hemma) F13


      16:35
    • 14:35

      Mölndals HF vit (borta) F15


      16:35
    • 15:30

      HK Aranäs blå (hemma) P14-13


      17:30
    • 15:30

      Byttorps IF (borta) F11


      17:30
    • 16:00

      Kvibergs HK Trim (hemma) Damlaget


      18:00
    • 19:00

      IK Baltichov (borta) P16


      21:00
  • 16Mån
    v.3
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P/F8 Hyssna


      18:15
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 18:00

      Träning P/F7 Arena


      19:00
    • 18:15

      Ale Handboll 3 (borta) F13


      20:15
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 19:00

      Härryda HK (hemma) Damlaget


      21:00
    • 19:00

      Träning P16


      21:00
    • 19:15

      Träning F14


      21:00
    • 19:15

      Träning Damlaget


      21:15
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 17:40

      Träning P14-13


      19:30
    • 17:45

      Träning P8 Arena


      19:00
    • 18:15

      Träning F8 Arena


      19:30
    • 19:00

      Träning F10


      20:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
  • 20Fre
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:30

      Anderstorps SK (borta) P14-13


      20:30
  • 21Lör
    • 00:00

      Härryda HK (borta) Damlaget


      02:00
    • 08:00

      Minihandbollssammandrag Byttorp pojkar P/F9 Arena


      13:00
    • 09:00

      Träning P/F9 Hyssna


      10:00
    • 09:30

      Sammandrag P/F9 Hyssna


      18:00
    • 13:00

      Torslanda HK Wanne (borta) P12


      15:00
    • 14:00

      Anderstorps SK/Värnamo HK (borta) Damlaget


      16:00
  • 22Sön
    • Heldag

      Handboll i Göteborg P16

    • 11:00

      Kvibergs HK (hemma) F14


      13:00
    • 11:00

      HK Aranäs röd (borta) P11


      13:00
    • 11:55

      Alingsås HK 1 (hemma) F10


      13:55
    • 12:00

      Önnereds HK Grön (hemma) P14-13


      14:00
    • 12:50

      BK Heid Svart (hemma) P10


      14:00
    • 13:00

      Handbolls-VM F13


      22:00
    • 14:00

      VM Herrhandboll P12


      21:00
    • 14:00

      Handbolls-VM F12


      22:00
    • 14:00

      Handbolls-VM herrar P10


      22:00
    • 15:00

      VM Handboll P14-13


      19:00
    • 15:00

      Handbolls-VM (herrar) P11


      22:00
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P/F8 Hyssna


      18:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
      Sätilahallen
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P/F7 Arena


      19:00
    • 18:15

      Träning P12


      20:10
    • 18:40

      Träning F14


      20:00
    • 18:40

      Träning F13


      20:00
    • 19:15

      Träning Damlaget


      21:15
    • 20:00

      Träning P16


      22:00
    • 20:00

      Sveriges Kvartfinal på storbildskärm F15


      22:00
    • 20:00

      Vi hejar på Sverige i kvartsfinalen F13


      22:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 17:40

      Träning P14-13


      19:30
    • 17:45

      Träning P8 Arena


      19:00
    • 18:15

      Träning F8 Arena


      19:30
    • 19:00

      Träning F10


      20:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
    • 20:00

      Onsala HK (hemma) Herrlaget


      22:00
  • 27Fre
    • 17:30

      Träning P14-13


      18:40
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P/F9 Hyssna


      10:00
    • 10:00

      Träning F10


      14:30
    • 11:00

      Alingsås HK 2 (borta) F14


      13:00
    • 15:30

      Borås HK 84 (borta) Damlaget


      17:30
    • 17:15

      Borås HK 84 (borta) Herrlaget


      19:15
  • 29Sön
    • 09:00

      Minihandbollsmatcher P8 Arena


      12:40
    • 09:00

      Minihandboll P8 P/F8 Hyssna


      12:40
    • 10:55

      Önnereds HK Svart (hemma) F12


      12:55
    • 11:50

      HK Bollebygd (hemma) F11


      13:50
    • 12:30

      HK Aranäs blå (hemma) P12


      14:30
    • 13:25

      HK Hylte (hemma) P14-13


      15:25
    • 13:40

      Backa HK Röd (hemma) F13


      15:40
    • 14:00

      IK Sävehof Gul (borta) P10


      16:00
    • 14:20

      IK Sävehof Gul (hemma) P14-13


      16:20
    • 14:35

      Kvibergs HK Svart (hemma) F12


      16:35
    • 15:15

      Bollebygds Sportklubb (hemma) F15


      17:15
  • 30Mån
    v.5
  • 31Tis