Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Marks HK

Följ

Marks HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.44
    • 18:00

      Träning P14-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 19:15

      Träning F12


      20:45
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      21:00
  • 2Ons
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 19:15

      Träning F14


      21:00
    • 19:15

      Träning F13


      21:00
    • 19:15

      Träning Damlaget


      21:15
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Träningsläger Arenahallen F15

    • Heldag

      Träningsläger P16

    • 15:00

      Träningsläger P14-13


      00:00
    • 16:00

      Träningsläger F10


      00:00
    • 16:30

      Träningsläger F13


      00:00
    • 16:30

      Träningsläger höstlov P11


      00:00
    • 17:00

      Träningsläger F12


      23:00
    • 17:00

      Träningsläger F11


      00:00
    • 17:00

      Träningsläger 4-5 nov P10


      20:00
    • 17:30

      Träning P12


      00:00
    • 18:00

      Träningsläger hemmaplan F14


      00:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Träningsläger Arenahallen F15

    • Heldag

      Träningsläger P16

    • 00:00

      Träningsläger P14-13


      19:00
    • 00:00

      Träningsläger F10


      17:00
    • 00:00

      Träningsläger F13


      17:30
    • 00:00

      Träningsläger höstlov P11


      16:00
    • 00:00

      Träningsläger F11


      15:30
    • 00:00

      Träning P12


      16:00
    • 00:00

      Träningsläger hemmaplan F14


      19:00
    • 09:00

      Träningsläger P10


      14:30
    • 10:30

      Träning F12


      12:00
    • 11:00

      Träningsläger Damlaget


      22:00
    • 14:30

      Träning F12


      15:45
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.45
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning P/F8 Hyssna


      18:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 18:00

      Träning P/F7 Arena


      19:30
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      20:10
    • 19:15

      Träning F14


      21:00
    • 19:15

      Träning F13


      21:00
    • 19:45

      HK Hylte (hemma) Damlaget


      21:45
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning P14-13


      18:40
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
  • 12Lör
    • 09:00

      Träning P/F9 Hyssna


      10:00
    • 11:50

      Handbollsfestival pojkar P8 Arena


      15:00
    • 11:50

      Handbollsfestival P8 P/F8 Hyssna


      15:00
    • 12:30

      Härryda HK blå (borta) F12


      14:30
    • 14:00

      HK Varberg grön (borta) F12


      16:00
  • 13Sön
    • 00:00

      HK Varberg grön (hemma) P11


      00:00
    • 07:30

      Minihandboll 13/11 P/F9 Arena


      19:00
    • 09:00

      Minihandbollssammandrag F9 P/F9 Hyssna


      13:00
    • 09:20

      Handbollsfestival P8 Arena


      12:30
    • 11:00

      Kärra HF gul (borta) P14-13


      13:00
    • 12:05

      Önnereds HK Svart (borta) P10


      14:00
    • 14:25

      Önnereds HK Vit (hemma) P12


      16:25
    • 14:30

      Önnereds HK Svart (borta) F15


      16:30
    • 15:30

      BK Heid Svart (borta) P14-13


      17:30
    • 15:30

      IK Baltichov blå (hemma) F14


      17:30
    • 15:30

      IK Cyrus 2 (borta) Damlaget


      17:30
    • 16:30

      Särökometernas HK (hemma) F11


      18:30
    • 17:30

      Mölndals HF (borta) F13


      19:30
  • 14Mån
    v.46
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning P/F8 Hyssna


      18:15
    • 18:00

      Träning F14


      21:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 18:00

      Träning P/F7 Arena


      19:30
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      20:10
    • 19:15

      Träning Damlaget


      21:15
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
    • 19:45

      Borås HK 84 (hemma) F13


      21:45
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 17:40

      Träning P14-13


      19:30
    • 18:00

      Träning P8 Arena


      19:00
    • 18:00

      Träning F8 Arena


      19:00
    • 19:00

      Träning F10


      20:00
    • 19:05

      Byttorps IF (hemma) F10


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning P14-13


      18:40
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning P/F9 Hyssna


      10:00
    • 11:00

      Härryda HK (borta) F14


      13:00
    • 11:20

      Handbollsfestival F8 Arena


      14:30
    • 11:20

      Handbollsfestival i Arenahallen P/F8 Hyssna


      14:30
    • 12:30

      Borås HK 84 (borta) F10


      14:30
    • 16:55

      Backa HK Röd (borta) F13


      18:55
    • 17:15

      Onsala HK (borta) Herrlaget


      19:15
  • 20Sön
    • 07:15

      Minihandbollssammandrag Önnereds HK P/F9 Arena


      13:30
    • 08:30

      Minihandbollssammandrag P9 P/F9 Hyssna


      13:00
    • 10:40

      HK Bollebygd (borta) F11


      12:40
    • 12:20

      HK Aranäs blå (hemma) P10


      14:20
    • 13:30

      IF Hallby HK Blå (hemma) P14-13


      15:30
    • 14:25

      Redbergslids IK Blå (hemma) P14-13


      16:25
    • 15:10

      Härryda HK vit (borta) P10


      17:10
    • 16:30

      GIK Wasaiterna Dam (hemma) Damlaget


      18:30
    • 16:50

      IK Sävehof Vit (borta) P10


      18:50
    • 17:45

      Mölndals HF 2 (borta) Damlaget


      19:45
  • 21Mån
    v.47
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning P/F8 Hyssna


      18:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      20:10
    • 19:15

      Träning F14


      21:00
    • 19:15

      Träning F13


      21:00
    • 19:15

      Träning Damlaget


      21:15
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
      Hyssnahallen
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 17:40

      Träning P14-13


      19:30
    • 17:45

      Träning P8 Arena


      19:00
    • 18:15

      Träning F8 Arena


      19:30
    • 19:00

      Träning F10


      20:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
  • 25Fre
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P/F9 Hyssna


      10:00
    • 10:15

      Handbollsfestival Pojkar 7 P/F7 Hyssna


      11:35
    • 10:15

      HandbollsFestival POJKAR P/F7 Arena


      11:35
    • 11:15

      Alingsås HK 2 (borta) P10


      13:15
    • 11:30

      Anderstorps SK/Värnamo HK (hemma) Damlaget


      13:30
    • 11:40

      Handbollsfestival Flickor 7 P/F7 Hyssna


      13:00
    • 11:40

      HandbollsFestival FLICKOR P/F7 Arena


      13:00
  • 27Sön
    • 10:30

      HK Varberg svart (hemma) P11


      12:30
    • 11:35

      HK Varberg Grön (hemma) P12


      13:35
    • 12:40

      Ale Handboll 3 (hemma) F13


      14:40
    • 13:00

      IK Sävehof Gul (borta) P14-13


      15:00
    • 13:45

      HK Bollebygd (hemma) F14


      15:45
    • 14:00

      Härryda HK (borta) P16


      16:00
    • 15:20

      HK Bollebygd (borta) F12


      17:20
    • 17:10

      HK Aranäs gul (borta) F12


      19:10
  • 28Mån
    v.48
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning P/F8 Hyssna


      18:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 18:00

      Träning P/F7 Arena


      19:30
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      20:10
    • 19:15

      Träning F14


      21:00
    • 19:15

      Träning F13


      21:00
    • 19:15

      Träning Damlaget


      21:15
    • 19:30

      Träning P16


      21:00