Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Marks HK

Följ

Marks HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.48
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 17:45

      Träning P8 Arena


      19:00
    • 18:15

      Träning F8 Arena


      19:30
    • 19:00

      Träning F10


      20:00
    • 19:15

      Önnereds HK Grön (borta) P14-13


      21:15
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 17:30

      Träning F13


      18:40
    • 17:30

      Träning P14-13


      18:40
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 09:50

      Handbollsfestival P8 Arena


      13:00
    • 09:50

      Handbollsfestival Pojkar 8 P/F8 Hyssna


      13:00
    • 10:30

      IK Sävehof Gul (hemma) P10


      12:30
    • 11:10

      HK Aranäs blå (borta) P12


      13:10
    • 11:25

      Byttorps IF (hemma) F11


      13:25
    • 12:05

      Önnereds HK Svart (borta) F13


      14:00
    • 12:20

      IFK Skövde HK blå (hemma) P14-13


      14:20
    • 12:45

      Mölndals HF (borta) P10


      14:45
    • 13:15

      BK Heid Svart (hemma) P14-13


      15:15
    • 14:10

      Kvibergs HK (hemma) F15


      16:10
    • 14:35

      Borås HK 84 1 (hemma) P10


      16:35
    • 14:50

      Önnereds HK Vit (borta) P11


      16:50
    • 15:20

      HK Varberg (hemma) P16


      17:20
    • 16:30

      Härryda HK (hemma) Damlaget


      18:30
  • 5Mån
    v.49
  • 6Tis
    • 18:00

      Träning P14-13


      19:30
    • 18:00

      Träning P/F9 Arena


      19:15
    • 18:15

      Träning P10


      19:30
    • 19:15

      Träning F12


      20:45
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      21:00
    • 20:15

      Redbergslids IK Grön (borta) F14


      22:15
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning P/F8 Hyssna


      18:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 18:00

      Träning P/F7 Arena


      19:30
    • 18:15

      Redbergslids IK Blå (borta) P14-13


      20:15
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      20:10
    • 19:15

      Träning F14


      21:00
    • 19:15

      Träning F13


      21:00
    • 19:15

      Träning Damlaget


      21:15
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 17:40

      Träning P14-13


      19:30
    • 17:45

      Träning P8 Arena


      19:00
    • 18:15

      Träning F8 Arena


      19:30
    • 19:00

      Träning F10


      20:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
    • 20:30

      Kvibergs HK Trim (borta) Damlaget


      22:30
  • 9Fre
    • 17:30

      Träning P14-13


      18:40
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P/F9 Hyssna


      10:00
    • 11:30

      Minihandbollssammandrag P9 P/F9 Hyssna


      16:00
    • 12:00

      Minihandboll Pojkar Arenahallen P/F9 Arena


      16:00
    • 12:30

      Alingsås HK 1 (borta) F10


      14:30
    • 13:20

      IK Baltichov vit (borta) P14-13


      15:20
    • 14:30

      HK Varberg (borta) P14-13


      16:30
  • 11Sön
    • 10:55

      BK Heid Svart (borta) P10


      12:55
    • 11:00

      Bollebygds Sportklubb (borta) F15


      13:00
    • 11:00

      HK Aranäs gul (hemma) F12


      13:00
    • 11:55

      HK Aranäs röd (hemma) P11


      13:55
    • 12:05

      HK Aranäs vit (borta) F11


      14:05
    • 13:00

      Handbollsfestival! F8 Arena


      16:30
    • 13:20

      Handbollsfestival Flickor 8 P/F8 Hyssna


      16:30
    • 13:45

      Torslanda HK Wanne (hemma) P12


      15:45
    • 14:40

      HK Bollebygd (hemma) F12


      16:40
    • 15:50

      Borås HK 84 (hemma) Herrlaget


      17:50
    • 16:00

      HK Kometerna (borta) Damlaget


      18:00
  • 12Mån
    v.50
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning P/F8 Hyssna


      18:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 18:00

      Träning P/F7 Arena


      19:30
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      20:10
    • 19:15

      Träning F14


      21:00
    • 19:15

      Träning F13


      21:00
    • 19:15

      Träning Damlaget


      21:15
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 17:40

      Träning P14-13


      19:30
    • 17:45

      Träning P8 Arena


      19:00
    • 18:15

      Träning F8 Arena


      19:30
    • 19:00

      Träning F10


      20:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning P14-13


      18:40
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P/F9 Hyssna


      10:00
    • 13:00

      Mölndals HF (borta) P10


      15:00
    • 14:30

      Borås HK 84 1 (borta) P10


      16:30
  • 18Sön
    • 09:15

      IK Sävehof Grön (borta) P12


      11:15
    • 09:30

      HK Bollebygd (borta) F10


      11:30
    • 11:00

      Mölndals HF (borta) P11


      13:00
    • 12:35

      HK Varberg svart (hemma) P10


      14:35
    • 13:30

      HK Aranäs vit (hemma) F11


      15:30
    • 14:25

      IK Baltichov vit (hemma) P14-13


      16:25
    • 14:40

      HK Varberg grön (borta) F12


      16:40
    • 15:20

      Alingsås HK 2 (hemma) F14


      17:20
    • 15:25

      Kungälvs HK Svart (borta) P16


      17:25
    • 15:50

      Härryda HK blå (borta) F12


      17:50
    • 16:15

      Mölndals HF vit (hemma) F15


      18:15
  • 19Mån
    v.51
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 18:00

      Träning P/F7 Arena


      19:30
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
    • 18:15

      Träning P12


      20:10
    • 19:15

      Träning F14


      21:00
    • 19:15

      Träning F13


      21:00
    • 19:15

      Träning Damlaget


      21:15
    • 19:30

      Träning P16


      21:00
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
  • 23Fre
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.52
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlaget


      21:30
  • 30Fre
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
  • 31Lör