Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lysekils AIK

Följ

Lysekils AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Lysekils AIK
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Henåns IF F13 (borta) F-13/14


      12:00
    • 11:00

      Sammandrag F-15/16/17


      16:00
    • 13:00

      Svarteborg FK (hemma) Herrseniorer


      15:00
    • 13:00

      IFK Valla P14 (borta) P-10


      15:00
    • 17:00

      Champions League final och pizza P-13


      23:00
  • 2Sön
    • 09:30

      Sammandrag Uddevalla P-16


      13:00
    • 10:00

      Henåns IF 1 (borta) P-14


      12:00
    • 12:00

      Rosseröds IK P2009-10 (borta) P-10


      14:00
    • 14:00

      Svarteborg/Munkedal (hemma) F-08/09/10


      16:00
    • 15:00

      Träning Fotbollslekis


      16:00
    • 16:00

      Bovall-Hunnebo (hemma) Herrseniorer


      18:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:30

      Träning U-lag Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      20:00
    • 18:00

      Hunnebostrands GOIF Bovall/Hunnebo F12/13 Bovall/Hunnebo (borta) F-11/12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:30

      Tanums Alliansen Norr (hemma) P-10


      20:30
    • 19:00

      IK Oddevold P2012 Vit (borta) P-11


      21:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 09:00

      Sammandrag Bokenäs P-15


      13:00
    • 13:00

      Kroppefjäll/Mellerud (hemma) P-09


      15:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      20:00
    • 18:00

      Träning F-15/16/17


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch Torp GOIF P-13


      19:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Tanums Alliansen (borta) U-lag Herr


      13:00
    • 13:00

      Hogstorps IF/Skredsviks SK (hemma) Herrseniorer


      15:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Bengtsfors IF (hemma) F-08/09/10


      02:00
    • Heldag

      Sammandrag f-14 F-13/14

    • 10:30

      Herrestads AIF /Hogstorp IF P2014 Svart (hemma) P-14


      12:30
    • 11:00

      IK Oddevold P2010 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Grohed/Ljungskile P12 år (borta) P-12


      13:00
    • 15:00

      Stenungsunds IF F13 (hemma) F-13/14


      17:00
    • 15:00

      Rosseröds IK PF 2014 (borta) P-14


      17:00
    • 17:00

      IK Oddevold P2012 Blå (borta) P-12


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:30

      Träning U-lag Herr


      18:00
      kronbergsvallen
    • 16:30

      Träning F-11/12


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      20:00
    • 18:30

      IK Oddevold 2015 Gul (hemma) P-14


      20:30
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • Heldag

      Ulvacupen F-13/14

    • 15:30

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08/09/10


      17:00
    • 19:00

      Hamburgsunds IF (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      IFK Strömstad P-11 (hemma) P-11


      21:00
    • 19:15

      IFK Strömstad P12 Lag Vit (hemma) P-12


      21:15
    • 19:15

      Herrestads AIF P 2013 Blå (hemma) P-12


      21:15
  • 15Lör
    • 10:30

      Svarteborg FK P14-15 (borta) P-14


      12:30
    • 11:00

      Grebbestads IF (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Herrestads AIF P 2013 Röd (hemma) P-13


      13:00
    • 15:00

      Kungshamns IF 1 (hemma) F-11/12


      17:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Bengtsfors/Laxarby (hemma) P-09


      02:00
    • 09:30

      Sammandrag Lilla Gullmarsvallen! P-16


      14:30
    • 09:30

      Domare Sammandrag P-11


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag i Uddevalla F-15/16/17


      15:00
    • 15:00

      Stenungsunds IF P13 Röd (borta) P-13


      17:00
    • 15:00

      Kungshamns IF Sotenäs Ungdom P2010 mot Lysekils AIK P14 år P-10


      16:30
    • 16:00

      Stenungsunds IF (borta) F-08/09/10


      18:00
    • 16:00

      Munkedals IF (hemma) Herrseniorer


      18:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      20:00
    • 18:00

      Kungshamns IF 1 (borta) P-14


      20:00
    • 18:15

      Hunnebostrands GOIF /Bovall Bovall/Hunnebo (hemma) P-14


      20:15
    • 19:00

      IK Svane U16-17 (borta) U-lag Herr


      21:00
    • 19:00

      Sotenäs Ungdom (hemma) F-08/09/10


      21:00
    • 19:30

      Vallens IF P2010 (borta) P-10


      21:30
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 15:30

      Träning P-10


      17:00
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 00:00

      Kungshamns IF Sotenäs Ungdom P2010 (hemma) P-10


      02:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi Cup F-08/09/10

    • 10:00

      IFK Uddevalla P2014 Blå (borta) P-14


      12:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Skadevi Cup F-08/09/10


      16:00
    • 00:00

      IFK Uddevalla Blå (hemma) P-10


      02:00
    • 11:00

      Torp GOIF F 2012-2014 (hemma) F-13/14


      13:00
    • 11:00

      Skärhamns IK Skärhamn p14 (hemma) P-14


      13:00