Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Krokeks IF
Välj lag

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • Heldag

      Träningsläger P-Junior

    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:00

      FF Jaguar Norrköping Blå (borta) P-11/12


      12:00
    • 11:00

      Dagsbergs IF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Ringarums IF (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      Dagsbergs IF B (borta) Seniorer


      13:00
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 13:00

      Eneby BK (hemma) P-13


      14:00
    • 13:00

      Söderköpings IK (borta) F-11/12/13


      15:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/12/13


      19:30
    • 19:00

      Svärtinge SK (hemma) Seniorer


      21:00
  • 9Tor
    • 09:00

      Platinumcars Mini Cup 2024 P-16/17


      15:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 15:15

      Torstorps IF vit (borta) P-10


      17:15
    • 17:15

      Träning F- 14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-Junior


      19:30
    • 19:00

      Träning P-Junior


      20:30
  • 10Fre
    • 18:30

      Ringarums IF (hemma) Seniorer


      20:30
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning F-16


      11:00
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 11:00

      Hargs BK (hemma) P-Junior


      13:00
    • 11:30

      Kimstad GoIF (hemma) P-13


      12:30
    • 13:00

      Åby IF (borta) P-13


      14:00
    • 14:00

      IK Sleipner Blå (hemma) P-11/12


      16:00
    • 14:00

      Linghems SK (hemma) F-11/12/13


      16:00
    • 14:00

      Eneby BK Gul (borta) P-14


      16:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:15

      Träning F- 14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
      Kullevi
      Övrig platsinfo: 7 Lilla
    • 18:00

      Träning F-Junior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-Junior


      20:30
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning F-Junior


      17:15
    • 18:30

      Filmkväll P-13


      21:30
    • 19:00

      Finspångs FK (hemma) Seniorer


      21:00
  • 18Lör
    • 08:30

      Krokeks IF (hemma) P-16/17


      14:00
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:00

      Eneby BK Vit (hemma) F- 14/15


      12:00
    • 10:30

      Eneby BK (borta) P-Junior


      12:30
    • 11:00

      Söderköpings IK B (borta) Seniorer


      13:00
  • 19Sön
    • 07:45

      Sammandrag i Lindö F-16


      14:00
    • 09:00

      Träning F-18/19


      10:00
    • 10:00

      Träning P-18/19


      11:00
    • 10:00

      Torstorps IF (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning P-16/17


      11:00
    • 11:00

      Valdemarsviks IF P13 Valdemarsviks IF P12 (borta) P-11/12


      12:15
    • 12:00

      Smedby AIS Gul (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      Smedby AIS (borta) P-13


      14:00
    • 14:00

      Svärtinge SK (hemma) F-Junior


      16:00
    • 15:00

      Kimstad GoIF (borta) F-11/12/13


      17:00
    • 16:00

      FF Jaguar Norrköping Svart (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:30

      S:t Kuryakos IF (borta) P-13


      17:30

    • 18:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/12/13


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
    • 19:00

      Norrköpings IF Bosna (hemma) Seniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning F-16


      11:00
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 10:00

      Sonstorps IK (borta) F- 14/15


      12:00
    • 10:00

      Dagsbergs IF (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      Svärtinge SK Vit (hemma) P-11/12


      12:15
    • 11:30

      IK Sleipner (hemma) P-13


      12:30
    • 12:00

      Adas United IF 1 (borta) F-Junior


      14:00
    • 12:30

      Kuddby IF (hemma) P-13


      13:30
    • 14:30

      Smedby AIS P2008 (borta) P-Junior


      16:30
    • 14:30

      Åka och se IFK Dam mot Linköping F-11/12/13


      17:30
    • 15:00

      Derby Damallsvenskan IFK Norrköping - Linköping FC F-Junior


      17:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/12/13


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
    • 19:00

      Valdemarsviks IF B (borta) Seniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 30Tor
  • 31Fre