Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Krokeks IF
Välj lag

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
    • 18:00

      Stångebro United BK 1 (hemma) P-Junior


      20:00
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Sammandrag. F- 14/15


      15:00
    • 10:00

      Träning F16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      14:00
    • 11:00

      Åby IF 3 (hemma) F-11/12/13


      12:30
    • 11:30

      Åby IF 2 (borta) P-08/09


      13:30
    • 12:00

      Eneby BK P2010 VIT (borta) P-10


      14:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P16/17


      10:00
    • 10:00

      Hageby IF Gul (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      IK Sleipner 1 (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      Hjulsbro IK Vit (borta) F-10


      14:00
    • 15:00

      Valdemarsviks/Gusum B (hemma) Seniorer


      17:00
    • 15:30

      FF Jaguar Norrköping (hemma) P-08/09


      17:30
  • 5Mån
    v.36
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08/09


      18:45
    • 17:30

      Träning F- 14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Finspångs FK (borta) P-12


      20:00
    • 18:00

      Krokeks IF F10 (hemma) F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorer


      19:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Lindö FF Röd (borta) P-13


      11:00
    • 10:00

      Åby IF 2 (borta) P-Junior


      12:00
    • 10:00

      Rimforsa IF (borta) P-08/09


      12:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F16


      11:00
    • 10:00

      Kioskansvar F08/09 F-08/09


      12:30
    • 10:00

      Träning F17


      11:00
    • 11:00

      IK Östria Lambohov (hemma) F-08/09


      13:00
    • 12:15

      Matchvärdar A-lagsmatch F-11/12/13


      15:00
    • 13:00

      FF Jaguar Norrköping (hemma) Seniorer


      15:00
    • 13:15

      Svärtinge SK Blå (borta) P-10


      15:15
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning P16/17


      10:00
    • 10:00

      Västra Husby IF (borta) F-11/12/13


      12:00
    • 11:00

      Svärtinge SK Vit (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      Kimstad GoIF P11/12 (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      Lindö FF Gul (borta) P-13


      14:00
    • 13:00

      Ringarum IF B (borta) Seniorer


      15:00
    • 14:00

      Smedby AIS (hemma) F-10


      16:00
    • 14:00

      Hjulsbro IK Blåvit (hemma) P-08/09


      16:00
    • 16:00

      Svärtinge SK Vit (borta) P-10


      18:00
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08/09


      18:45
    • 17:30

      Träning F- 14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Malmslätts AIK (borta) F-08/09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer


      19:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning F16


      11:00
    • 10:00

      Träning F17


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      15:00
    • 10:45

      Sammandrag. F- 14/15


      14:00
    • 11:00

      Åby IF 2 (borta) Seniorer


      13:00
    • 14:00

      S:t Kuryakos IF (hemma) P-10


      16:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-15


      20:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning P16/17


      10:00
    • 10:30

      Skärblacka IF (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      Svärtinge SK Blå (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      BK Kenty Vit (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Kisa BK (borta) P-08/09


      13:00
    • 12:00

      Torstorps IF (hemma) P-Junior


      14:00
    • 13:00

      Åby IF (hemma) P-13


      14:00
    • 15:00

      Västra Husby IF B (hemma) Seniorer


      17:00
    • 15:00

      Rimforsa IF (borta) F-08/09


      17:00
    • 16:00

      Åby IF 12 år 3 (hemma) P-10


      18:00
  • 19Mån
    v.38
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 18:00

      Söderköpings IK U15 (borta) P-Junior


      20:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Kimstad Goif Vit (hemma) P-13


      12:00
      Kulla (vid Sigynvägen)
      Serie: P9 Östra 3
      Resultat och referat
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F16


      11:00
    • 10:00

      Träning F17


      11:00
    • 10:00

      Träning F17


      11:00
    • 10:30

      Träning P-15


      12:45
    • 10:30

      Träning F-11/12/13


      11:45
    • 11:00

      FF Jaguar Norrköping (hemma) F-11/12/13


      12:30
    • 11:00

      Smedby AIS Vit (borta) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      Föräldrainfo P-13


      12:00
    • 13:00

      Torstorps IF B (hemma) Seniorer


      15:00
    • 14:00

      Fornåsa IF (hemma) P-08/09


      16:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning P16/17


      10:00
    • 11:00

      Hällestad Fotboll (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Torstorps IF blå (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      Västra Husby IF Blå (borta) P-12


      14:00
    • 14:00

      Linghems SK (hemma) F-10


      16:00
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:15

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08/09


      18:45
    • 17:30

      Träning F- 14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Match F-10


      19:00
    • 18:00

      Malmslätts AIK Svart (borta) P-08/09


      20:00
    • 18:00

      Träning Seniorer


      19:30
  • 30Fre