Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Krokeks IF
Välj lag

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 11:00

      Bråvalla IK Kustbollen P 10 Röd (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:00

      Loddby IF B (borta) Seniorer


      13:00
    • 12:00

      Åby IF 2 (borta) P-12


      14:00
    • 14:00

      Svärtinge SK Vit (hemma) P-10


      16:00
    • 15:30

      Träning F-10


      17:00
    • 15:30

      Lindö FF GUL (borta) P-08/09


      17:30
    • 16:00

      Träning P -11


      17:30
    • 16:00

      Smedby AIS Röd (borta) P-10


      18:00
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 19:00

      Reijmyre IF (hemma) Seniorer


      21:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 18:00

      Skärblacka IF (hemma) F-10


      20:00
    • 18:00

      IK Sleipner U16 (hemma) P-Junior


      20:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Sammandrag eneby P-14

    • 09:00

      Träning F16


      10:00
    • 10:00

      Sammandrag / Matcher F- 15/14/13


      15:00
    • 10:30

      Åby IF (borta) F-08/09


      12:30
    • 11:00

      Kimstad GoIF Vit (hemma) P-08/09


      13:00
    • 11:00

      Kuddby IF (borta) Seniorer


      13:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning P16/17


      11:00
    • 11:00

      Rimforsa IF (hemma) P-08/09


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 14:00

      S:t Kuryakos IF 1 - lätt (borta) P-10


      16:00
    • 15:00

      Kuddby IF B (hemma) Seniorer


      17:00
    • 15:30

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Smedby AIS Röd (borta) P-12


      18:00
    • 16:00

      Smedby AIS Gul (hemma) P-12


      18:00
    • 16:00

      Skärblacka IF (hemma) P-10


      18:00
    • 17:00

      Söderköpings IK F12 (borta) F-11/12


      19:00
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning F16


      10:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Kimstad GoIF F11/12 (hemma) F-11/12


      12:30
    • 11:00

      Smedby AIS Svart (hemma) F-08/09


      13:00
    • 12:30

      Smedby AIS Röd (borta) P-08/09


      14:30
    • 13:00

      Lindö FF GUL (borta) F-10


      15:00
    • 13:00

      Norrköpings Akademiska FF (hemma) Seniorer


      15:00
    • 14:00

      Eneby BK VIT (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      Lindö FF GUL (borta) P-12


      17:00
    • 15:00

      Hageby IF (borta) P-13


      16:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning P16/17


      11:00
    • 11:00

      Söderköpings IK Blå (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Torstorps IF (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      Eneby BK Grön (borta) P-08/09


      13:00
    • 14:00

      Eneby BK VIT (hemma) P -11


      16:00
    • 15:00

      Lotorps IF , Pojkar 11 år 2021 (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Valdemarsviks/Gusum B (borta) Seniorer


      18:00
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning F- 15/14/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:00

      IFK Norrköping FK P2008 röd (borta) P-Junior


      20:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning F- 15/14/13


      18:15
    • 17:30

      Träning P-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
    • 18:30

      Eneby BK P2010 VIT (hemma) P-10


      20:30
  • 20Fre
    • 18:00

      Finspångs FK (hemma) P-Junior


      20:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning F16


      10:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      BK Derby Grön (hemma) P-08/09


      13:00
    • 12:00

      Hjulsbro IK Blå (borta) F-08/09


      14:00
    • 14:00

      FF Jaguar Norrköping (borta) Seniorer


      16:00
    • 14:30

      Tränings/aktivitetsläger P-08/09


      00:00
    • 15:00

      IFK dam - Älvsjö AIK F-08/09


      18:00
  • 22Sön
    • 00:00

      Tränings/aktivitetsläger P-08/09


      12:00
    • 10:00

      Träning P16/17


      11:00
    • 11:00

      Kimstad GoIF P11/12 (borta) P-10


      13:00
    • 11:30

      IK Sleipner 1 (borta) P-12


      13:30
    • 12:00

      Ringarum IF B (hemma) Seniorer


      14:00
    • 14:00

      Finspångs FK (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Hjulsbro IK Vit (hemma) F-10


      16:00
    • 14:00

      Svärtinge SK Grön (hemma) P-08/09


      16:00
    • 15:15

      Åby IF 3 (borta) F-11/12


      17:15
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:15
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 26Tor
    • 11:00

      Smedby AIS (borta) F-10


      13:00
    • 13:15

      Åby IF 2 (borta) P-Junior


      15:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 27Fre
    • 18:15

      Matchvärd, KIF - ÅBY IF 2 P-08/09


      21:00
    • 19:00

      Åby IF 2 (hemma) Seniorer


      21:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Lindö FF Vit (hemma) P-13


      11:00
    • 10:00

      Lindö FF Svart (hemma) P-13


      11:00
    • 10:00

      Kiosk ansvariga F08/09 F-08/09


      12:30
    • 14:00

      Torstorps IF blå (hemma) P-10


      16:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Torstorps IF blå (hemma) P -11


      02:00
    • 09:00

      Träning P16/17


      10:00
    • 12:30

      Lindö FF Svart (borta) P-08/09


      14:30
    • 14:00

      Svärtinge SK Vit (borta) P-12


      16:00
    • 15:00

      IFK-match P-10


      19:00
    • 16:00

      Västra Husby IF B (borta) Seniorer


      18:00
  • 30Mån
    v.22
    • 18:00

      Träning P-Junior


      19:30
    • 18:15

      Västra Husby IF (hemma) F-11/12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Eneby BK (hemma) F-08/09


      20:30
    • 19:00

      BK Kenty (borta) P-08/09


      21:00
  • 31Tis