Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Krokeks IF
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Valdemarsvik/Gusum (hemma) Seniorer


      20:00
    • 18:30

      Föräldrarmöte P-10


      19:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 10:00

      Eneby BK (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      BK Kenty (hemma) P-03/04/05


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Smedby AIS (hemma) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Finspångs FK (borta) P-06/07


      13:00
    • 12:00

      Assyriska IF i Norrköping (borta) P-08


      14:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:30

      BK Derby (borta) P-06/07


      12:30
    • 11:00

      Eneby BK (borta) F-04/05/06/07


      13:00
    • 11:00

      KIF (hemma) P/F-11


      12:00
    • 11:00

      Söderköpings IK (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Västra Husby IF (borta) P-10


      13:00
    • 14:00

      Norrköpings IF Bosna (hemma) Seniorer


      16:00
    • 16:00

      Lotorps IF (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Svärtinge SK (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      BK Ljungsbro / Wreta (borta) P-03/04/05


      19:00
    • 17:00

      Östra Ryds IF (borta) Seniorer


      19:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 11Fre
    • 19:00

      Söderköpings IK (borta) Seniorer


      21:00
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 10:30

      FF Jaguar (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch mot IK Sleipner P/F-12


      12:00
    • 11:00

      Skärblacka IF (hemma) P-06/07


      13:00
    • 12:15

      Match F-10


      13:15
  • 13Sön
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Svärtinge SK (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Svärtinge SK (borta) P-10


      11:00
    • 11:00

      KIF (hemma) P/F-11


      12:00
    • 14:00

      Lindö FF (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      IFK Norrköping FK (hemma) P-08


      16:00
    • 14:30

      Sturefors IF (borta) F-08/09


      16:30
    • 15:00

      Borens IK (borta) P-03/04/05


      17:00
    • 16:00

      Kustboll (borta) P-03/04/05


      18:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Kisa BK (borta) F-04/05/06/07


      19:00
    • 17:00

      Eneby BK (hemma) P-06/07


      19:00
    • 18:00

      BK Derby (borta) P-08


      20:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Smedby AIS Röd (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Örtomta GoIS (hemma) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Sturefors IF (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Lindö FF (hemma) P-03/04/05


      13:00
    • 13:00

      Torstorps IF vit (borta) P/F-12


      15:00
    • 14:00

      Torstorps IF blå (borta) P/F-12


      16:00
    • 14:00

      Lotorps IF (hemma) P-10


      16:00
    • 15:30

      Åby IF (borta) P-08


      17:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 10:00

      Torstorps IF (hemma) P-10


      12:00
      Kullevi
      Serie: P 10 B2
      Samlingsinfo: Kullevi
      Samlingstid: 09:20
      Resultat och referat
    • 10:00

      Eneby BK (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Åby IF (hemma) P-03/04/05


      13:00
    • 12:00

      KIF (hemma) P/F-11


      13:00
    • 14:00

      IK Derik (hemma) Seniorer


      16:00
    • 14:00

      Rimforsa IF (borta) P-06/07


      16:00
    • 15:30

      Svärtinge SK (borta) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning Seniorer


      19:30
  • 25Fre
    • 18:00

      Dagsbergs IF (borta) P-10


      20:00
    • 19:00

      Bolkalle P-10


      21:30
    • 19:00

      Eneby BK (borta) P-06/07


      21:00
    • 19:30

      BK Hird (borta) Seniorer


      21:30
  • 26Lör
    • 09:30

      Lotorps IF (borta) F-04/05/06/07


      11:30
    • 10:00

      IFK Norrköping FK (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Smedby AIS Gul (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Kimstad GoIF (borta) P-10


      12:30
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 11:00

      Åby IF 3 (borta) P/F-12


      13:00
    • 12:15

      Åby IF (borta) P-09


      14:15
    • 14:00

      Aktivitet med föräldragruppen P-10


      16:00
    • 14:00

      Smedby AIS Vit (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      BK Kenty (borta) F-08/09


      17:00
    • 15:00

      Kimstad GoIF P12 Lag Vit (hemma) P/F-12


      17:00
    • 16:00

      Saltängens BK (borta) Seniorer


      18:00
    • 16:00

      Malmslätts AIK (hemma) P-06/07


      18:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Smedby AIS (borta) P-03/04/05


      19:15
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons