Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlslunds IF FK

Följ

Karlslunds IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
    • 11:00

      SEF-Trophy P06 (U15)


      00:00
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:25

      Träning P09


      19:10
    • 18:20

      Tränarmöte P09


      20:00
    • 19:00

      Träning F17/Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning P07 (U14)


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • Heldag

      SEF-Trophy P06 (U15)

    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:30

      Träning P012


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:40

      Träning P07 (U14)


      19:00
    • 18:25

      Träning P09


      20:10
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 09:30

      Träning P012


      11:00
    • 09:30

      Örebro SK Svart (hemma) P012


      11:00
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 12:00

      Träning F013/14


      13:00
    • 13:45

      Träning P010


      15:00
    • 14:00

      Träning P010


      15:15
    • 15:00

      Järfälla FF (hemma) U17


      17:00
    • 18:30

      Träning F17/Dam


      20:00
  • 8Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:25

      Träning P09


      19:10
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning P08 (U13)


      20:00
    • 19:15

      Träning P06 (U15)


      21:00
    • 19:30

      Träning P07 (U14)


      21:00
    • 19:30

      HOIF/SMÅ/Sköllersta 2 (hemma) F17/Dam


      21:30
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:30

      Träning P012


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte P012


      18:45
    • 17:30

      Träning P06 (U15)


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:40

      Träning P07 (U14)


      19:00
    • 18:25

      Träning P09


      20:10
    • 18:30

      Träning P010


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte P010


      20:00
    • 19:30

      Träning P08 (U13)


      21:00
    • 19:30

      Träning P18


      21:00
  • 11Tor
    • 16:15

      Träning P08 (U13)


      17:30
    • 16:15

      Träning P09


      17:40
    • 17:00

      Träning P011


      18:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte HT2021 P09


      19:30
    • 18:00

      Träning F17/Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 19:15

      Träning P06 (U15)


      21:00
    • 19:30

      Träning P07 (U14)


      21:00
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:00

      Motståndare (hemma) P09


      21:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P18


      19:30
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träning P012


      11:30
    • 10:00

      BK Forward (hemma) P012


      11:00
    • 11:15

      Skyllbergs IK (borta) U17


      13:15
    • 12:00

      IFK Norrköping FK U14 (hemma) P07 (U14)


      14:00
    • 13:45

      Träning P010


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch P011


      16:30
    • 14:00

      Träning P010


      15:15
    • 16:00

      Träning P08 (U13)


      17:30
    • 17:30

      Karlslund IF FK P18 (hemma) P18


      19:00
    • 18:30

      Träning F17/Dam


      20:00
  • 15Mån
    v.46
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:30

      Träning P012


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:40

      Träning P07 (U14)


      19:00
    • 18:25

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P010


      20:00
    • 19:00

      BK Forward (borta) P06 (U15)


      21:00
    • 19:00

      IFK Kumla (borta) U19


      21:00
  • 18Tor
    • 16:15

      Träning P08 (U13)


      17:30
    • 16:15

      Träning P09


      17:40
    • 17:00

      Träning P011


      18:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Tränarmöte P09


      19:30
    • 18:00

      Träning F17/Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 19:30

      Träning P07 (U14)


      21:00
    • 19:30

      Träning P18


      21:00
  • 19Fre
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
    • 17:45

      Träning P06 (U15)


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 20Lör
    • 10:00

      Träning P016


      11:00
    • 11:00

      Träning P07 (U14)


      12:30
    • 13:00

      Örebro Syrianska IF (hemma) U19


      15:00
    • 13:00

      Träning P010


      14:00
    • 14:00

      Träning P010


      15:00
    • 15:30

      Skyllbergs IK (hemma) P06 (U15)


      17:30
  • 21Sön
    • 09:00

      Degerfosr/Laxå/KB karlskoga (hemma) P09


      15:00
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träning P012


      11:30
    • 10:00

      IFK Kumla Fotboll (hemma) P012


      11:00
    • 11:45

      AFC Eskilstuna U14 (hemma) P07 (U14)


      13:30
    • 14:00

      United IK Nordic (borta) Herr


      16:00
    • 14:30

      Träningsmatch IFK Norrköping P08 (U13)


      16:00
    • 16:00

      Träning P08 (U13)


      17:30
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 16:30

      Rynninge IK (borta) P010


      18:00
    • 17:30

      Träning P18


      19:00
    • 17:30

      Internmatch P09


      19:00
    • 19:00

      Träning F17/Dam


      20:30
  • 22Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:25

      Träning P09


      19:10
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Föreläsning "Att tycka om sig själv" P010


      18:45
    • 18:30

      Träning P08 (U13)


      20:00
    • 18:45

      Träning P010


      20:00
    • 19:00

      Träning F17/Dam


      20:30
    • 19:15

      Träning P06 (U15)


      21:00
    • 19:30

      Träning P07 (U14)


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:30

      Träning P012


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:40

      Träning P07 (U14)


      19:00
    • 18:25

      Träning P09


      20:10
    • 18:30

      Träning P010


      20:00
    • 19:00

      Träning F17/Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning P08 (U13)


      21:00
    • 19:30

      Träning P18


      21:00
  • 25Tor
    • 16:15

      Träning P08 (U13)


      17:30
    • 16:15

      Träning P09


      17:40
    • 17:00

      Träning P011


      18:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning F17/Dam


      19:00
      Rostaskolan Bollhall
      Samlingstid: 17:50
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 19:15

      Träning P06 (U15)


      21:00
    • 19:30

      Träning P07 (U14)


      21:00
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning P18


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
  • 27Lör
    • 10:00

      Träning P016


      11:00
    • 10:45

      Träning P06 (U15)


      12:30
    • 11:00

      Träning P07 (U14)


      12:30
    • 13:00

      Träningsmatch mot Adolfsbergs IK P08 (U13)


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch P011


      17:00
  • 28Sön
    • 09:30

      Garphyttans IF 2 (borta) F17/Dam


      11:30
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träning P012


      11:30
    • 10:00

      Rynninge IK (hemma) P012


      11:00
    • 12:00

      Adolfsbergs IK P07 (hemma) P07 (U14)


      14:00
    • 12:00

      Träning F013/14


      13:00
    • 12:00

      Träning F015/16


      13:00
    • 13:00

      Arameisk-Syrianska IF (borta) Herr


      15:00
    • 13:00

      Träning P09


      14:00
    • 13:45

      Träning P010


      15:00
    • 14:00

      Träning P010


      15:15
    • 14:15

      Adolfsbergs IK (hemma) P06 (U15)


      16:15
    • 15:00

      IF Karlstad Fotboll (borta) U19


      17:00
    • 16:00

      Träning P08 (U13)


      17:30
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:30

      Träning F17/Dam


      20:00
    • 18:30

      ÖSK Ungdom (hemma) P18


      20:30
  • 29Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:25

      Träning P09


      19:10
    • 17:30

      Kost och Träning P08 (U13)


      18:30
    • 18:30

      Träning P08 (U13)


      20:00
    • 18:30

      Föreläsning "elitspelare" U17


      20:00
    • 18:30

      Föreläsning "Elitspelare" P18


      20:00
    • 18:30

      Elitspelare U19


      20:00
    • 19:15

      Träning P06 (U15)


      21:00
    • 19:30

      Träning P07 (U14)


      21:00
    • 19:30

      Yxhults IK (hemma) F17/Dam


      21:30
  • 30Tis