Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlslunds IF FK

Följ

Karlslunds IF FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:00

      ÖSK vs ÖFC F17/Dam


      21:00
  • 2Lör
    • 09:00

      AFC Invitational P07 (U14)


      00:00
    • 11:00

      Sköllersta IF (borta) P07 (U14)


      13:00
    • 11:00

      Sköllersta U14 (borta) P09


      13:00
    • 12:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (hemma) P08 (U13)


      13:30
    • 14:00

      Norbergs AIF p05/06 (borta) P06 (U15)


      16:00
    • 14:00

      Norbergs AIF (borta) P18


      16:00
    • 15:00

      Mosjö SK (hemma) F17/Dam


      17:00
    • 16:00

      Eskilstuna City FK (hemma) Herr


      18:00
    • 16:00

      Entrévärdar kallelse till er föräldrar P07 (U14)


      18:00
  • 3Sön
    • 00:00

      AFC Invitational P07 (U14)


      21:00
    • 09:00

      Select cup! P013


      18:00
    • 09:00

      Malmslätts AIK (borta) P09


      18:00
    • 10:30

      Lekebergs IF PF15 (hemma) P015


      12:00
    • 12:00

      Hallstahammars SK FK (borta) P06 (U15)


      14:00
    • 12:30

      Vendelsö IK (hemma) U17


      14:30
    • 16:00

      Träning P010


      17:30
    • 18:00

      Järfälla FF (borta) U17


      20:00
  • 4Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P08 (U13)


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning P011


      19:00
    • 18:45

      Träning P06 (U15)


      20:30
    • 19:00

      Träning P18


      20:30
    • 19:00

      Träning F17/Dam


      20:15
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:15

      Träning P012


      17:30
    • 16:15

      Träning P09


      17:45
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P016


      18:30
    • 18:00

      Träning P011


      19:00
    • 18:00

      Träning F17/Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:15

      Träning P06 (U15)


      21:00
    • 19:30

      Träning P18


      21:00
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Hovsta 08 (hemma) P09


      21:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Spelarutbildningsläger P07 (U14)

    • 09:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P012


      13:00
    • 10:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P012


      12:00
    • 10:30

      Hertzöga BK (hemma) P06 (U15)


      12:30
    • 13:00

      Västerås SK FK (hemma) U19


      15:00
    • 13:30

      Nyköpings BIS (borta) U17


      15:30
    • 14:00

      Syrianska FC (borta) Herr


      16:00
    • 15:15

      IFK Hallsberg/IFK Kumla (hemma) F17/Dam


      17:15
  • 10Sön
    • Heldag

      Spelarutbildningsläger P07 (U14)

    • 09:00

      Adolfsbergs IK (borta) P012


      14:30
    • 10:00

      Träning P010


      11:30
    • 12:00

      Träning P015


      13:00
    • 15:00

      Skyllbergs IK (hemma) U17


      17:00
    • 17:00

      Örebro SK (hemma) P09


      19:00
    • 18:30

      Träning F17/Dam


      20:30
  • 11Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:20

      Kiosken P013


      21:10
    • 17:25

      Träning P09


      19:10
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      BK Forward (borta) U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P08 (U13)


      20:00
    • 18:45

      Träning P010


      20:00
    • 19:00

      Träning F17/Dam


      20:15
    • 19:15

      Träning P06 (U15)


      21:00
    • 19:30

      Träning P07 (U14)


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:20

      Kiosken P013


      19:15
    • 17:30

      Träning P012


      19:00
    • 17:30

      Träning P06 (U15)


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:40

      Träning P07 (U14)


      19:00
    • 18:00

      Träning F17/Dam


      20:00
    • 18:25

      Träning P09


      20:10
    • 18:30

      Träning P010


      20:00
    • 19:15

      Kiosken P013


      21:10
    • 19:30

      Träning P08 (U13)


      21:00
    • 19:30

      Träning P18


      21:00
  • 14Tor
    • 16:15

      Träning P08 (U13)


      17:30
    • 16:15

      Träning P09


      17:40
    • 17:00

      Träning P011


      18:00
    • 17:20

      Kiosken P013


      19:15
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning F17/Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:15

      Kiosken P013


      21:10
    • 19:15

      Träning P06 (U15)


      21:00
    • 19:30

      Träning P07 (U14)


      21:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
    • 17:20

      Kiosken P013


      19:15
    • 17:30

      Cup P08 (U13)


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Motståndare (hemma) P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P18


      19:30
    • 19:15

      Kiosken P013


      21:10
  • 16Lör
    • Heldag

      McDonalds cup P07 (U14)

    • 08:50

      Hammarby IF FF (hemma) P010


      09:50
    • 09:30

      Träning P013


      11:00
    • 09:40

      Jäders IF (hemma) P010


      10:40
    • 09:50

      Kiosken P013


      12:00
    • 10:00

      Träning P016


      11:00
    • 10:45

      Träning P06 (U15)


      12:30
    • 11:20

      Romfartuna GIF (borta) P010


      12:20
    • 12:00

      Kiosken P013


      15:00
    • 12:30

      Botkyrka Academy FC (borta) P010


      13:30
    • 13:20

      Skiljebo SK (borta) P010


      14:20
    • 14:10

      Skiljebo SK (hemma) P010


      15:10
    • 15:00

      Kiosken P013


      17:10
    • 17:30

      Fotbollsgala F17/Dam


      20:30
  • 17Sön
    • Heldag

      McDonalds cup P07 (U14)

    • 09:50

      Kiosken P013


      12:00
    • 10:00

      Träning P014


      11:30
    • 10:00

      Träning P012


      11:30
    • 10:10

      Hammarby IF FF (borta) P010


      11:10
    • 11:00

      Degerfors IF (borta) U17


      13:00
    • 11:00

      Irsta IF (borta) P010


      12:00
    • 11:30

      Träning Herr


      13:30
    • 11:50

      Hammarö FK (hemma) P010


      12:50
    • 12:00

      Träning P015


      13:00
    • 12:00

      Kiosken P013


      15:00
    • 12:40

      Enköpings SK UK (borta) P010


      13:40
    • 14:00

      IFK Eskilstuna (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      IFK Kumla (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      Kiosken P013


      17:10
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 17:30

      Nyköpings BIS (borta) P06 (U15)


      19:30
    • 17:30

      Träning P18


      19:00
    • 18:30

      Träning F17/Dam


      20:30
  • 18Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:25

      Träning P09


      19:10
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning P08 (U13)


      20:00
    • 19:00

      Träning F17/Dam


      20:15
    • 19:15

      Träning P06 (U15)


      21:00
    • 19:30

      IFK Eskilstuna (borta) Herr


      21:30
    • 19:30

      Träning P07 (U14)


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:30

      Träning P012


      19:00
    • 17:30

      Träning P06 (U15)


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:40

      Träning P07 (U14)


      19:00
    • 18:25

      Träning P09


      20:10
    • 19:30

      Träning P08 (U13)


      21:00
    • 19:30

      Träning P18


      21:00
    • 20:15

      Skyllbergs IK (borta) U17


      22:15
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P18


      19:30
  • 23Lör
    • 07:00

      KIF (hemma) P09


      23:00
    • 09:00

      Matchkamp P09


      18:00
    • 09:30

      Träning Herr


      11:00
    • 10:00

      Träning P016


      11:00
    • 11:00

      Träning P07 (U14)


      12:30
    • 11:15

      Örebro FC (borta) F17/Dam


      13:00
    • 13:00

      Huddinge IF (hemma) U19


      15:00
    • 15:30

      Vasalund IF (hemma) U17


      17:30
    • 17:45

      Skyllberg (hemma) P06 (U15)


      19:30
  • 24Sön
    • 09:30

      Träning P014


      11:00
    • 09:30

      Träning P012


      11:00
    • 10:00

      Minicup P011


      14:00
    • 10:30

      Lekebergs IF PF15 (hemma) P015


      12:00
    • 10:45

      Örebro SK Ungdom Svart (borta) P010


      12:00
    • 11:30

      IFK Lindesberg 1 (hemma) P08 (U13)


      13:00
    • 12:00

      Träning F013/15


      13:00
    • 13:00

      Degerfors IF (hemma) P010


      14:00
    • 13:55

      IK Sturehov (hemma) P010


      14:55
    • 14:00

      Huddinge IF (borta) Herr


      16:00
    • 15:15

      Mariebergs IK (hemma) P010


      16:15
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 17:30

      Träning P18


      19:00
    • 18:30

      Träning F17/Dam


      20:00
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P013


      18:00
    • 17:00

      Träning P014


      18:00
    • 17:30

      Träning P012


      19:00
    • 17:30

      Träning P06 (U15)


      19:00
    • 17:30

      Träning P011


      19:00
    • 17:40

      Träning P07 (U14)


      19:00
    • 18:25

      Träning P09


      20:10
    • 19:30

      Träning P08 (U13)


      21:00
    • 19:30

      Träning P18


      21:00
  • 28Tor
    • 16:15

      Träning P08 (U13)


      17:30
    • 16:15

      Träning P09


      17:40
    • 17:00

      Träning P011


      18:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning F17/Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:30

      Träning P07 (U14)


      21:00
  • 29Fre
    • 11:00

      Motståndare (hemma) P09


      19:00
    • 16:30

      Träning Herr


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P18


      19:30
  • 30Lör
  • 31Sön
    • 09:30

      Träning P014


      11:00
    • 10:00

      Träning P012


      11:00
    • 10:15

      Rynninge IK (borta) P010


      11:00
    • 11:10

      Örebro SK Ungdom Svart (borta) P010


      11:55
    • 12:00

      Träning P015


      13:00
    • 12:00

      Träning F013/15


      13:00
    • 12:30

      Latorps IF (borta) P010


      13:20
    • 12:30

      Lillån FK P07 (borta) P07 (U14)


      14:00
    • 13:00

      Trosa-Vagnhärad SK (hemma) Herr


      15:00
    • 13:00

      Entrévärdar kallelse till er föräldrar P07 (U14)


      15:00
    • 13:00

      Bele Barkarby FF (borta) U17


      15:00
    • 13:00

      Bollkallar till A-lagets match P08 (U13)


      15:00
    • 15:00

      Sickla IF (borta) U19


      17:00
    • 16:00

      Träning P08 (U13)


      17:30
    • 16:00

      Träning P011


      17:30
    • 17:30

      Träning P18


      19:00
    • 18:30

      Träning F17/Dam


      20:00