Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Irsta IF
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 2Ons
    • 17:00

      Syrianska IF Kerburan P06 svart (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:50

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Dubbel match mot Sala på 7-manna P-11


      19:30
    • 18:00

      Matchkiosk Klinta IP P-10


      21:00
    • 18:00

      Västerås IK F05 (borta) F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Munktorps BK (hemma) A-lag Herrar


      20:30
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning med F08 F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 4Fre
    • 17:45

      Barkarö SK P08 Röd (hemma) P-08


      19:45
    • 18:00

      Barkarö SK F07 (borta) F-05/06


      20:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Matcher Lördag P-11

    • 10:00

      Västerås IK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      Skiljebo SK P06 Gul (borta) P-07


      12:30
    • 10:30

      Norbergs AIF (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Seriematch Skiljebo F-11


      13:00
    • 11:00

      Barkarö SK F10 Grön (borta) F-10


      13:00
    • 12:00

      Västerås BK 30 (hemma) F-12


      14:00
    • 13:00

      Skiljebo SK (borta) P-11


      14:30
    • 14:00

      Match mot vsk P-13


      16:00
    • 15:00

      Köping FF (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Matcher mot VSK & Oden 14-15 P-12


      15:00
    • 10:00

      Norbergs AIF (hemma) F-12


      12:00
    • 10:30

      Hallstahammars SK FK P09 Blå (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Sörstafors-Kolbäck FK 2 (borta) F-09


      12:30
    • 11:00

      Nora BK 2 (borta) F-05/06


      13:00
    • 12:00

      Träning P-11


      16:00
    • 12:30

      Köping FF (hemma) P-10


      14:00
    • 13:00

      Västerås IK (borta) U16/17


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 14:30

      Skiljebo SK F09 Gul (borta) F-09


      16:00
    • 16:00

      Bollmajor VSK - Dalkurd (Superettan) F07/08


      19:00
    • 16:00

      Västerfärnebo AIK P08 (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      Västerås IK P06 Svart (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 18:30

      Västerås SK FK P10 Grön (hemma) P-09


      20:30
  • 7Mån
    v.37
    • 17:00

      Teambuilding P-06


      20:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Skiljebo SK P 07 Gul (borta) P-07


      20:30
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:50

      Träning F-10


      19:15
    • 17:50

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Matchspel P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Hallstahammars SK FK P06 (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:00
    • 18:00

      Skiljebo SK (borta) P-09


      19:00
    • 18:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (hemma) P-07


      20:00
  • 12Lör
    • 12:00

      Västerås IK P08:4 Gul (borta) P-08


      14:00
    • 13:30

      IFK Västerås FK P06 Lag Vit (borta) P-06


      15:30
  • 13Sön
    • 10:00

      Götlunda IF F0810 (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Matcher P-11


      13:00
    • 10:30

      Hemmamatch mot VIK F-11


      12:00
    • 10:30

      Västerås SK FK P09 Svart (borta) P-08


      12:30
    • 10:30

      Västerås SK (borta) F-12


      12:00
    • 10:30

      Barkarö SK (borta) F-12


      12:00
    • 11:00

      IK Franke P09 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Gideonsbergs IF F10 Röd (hemma) F-10


      14:00
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 14:00

      Matcher mot VIK & Köping 14:00 P-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 16:00

      Skiljebo SK F08 Svart (hemma) F-09


      17:30
    • 16:00

      Seriematch 7v7 (Skiljebo SK F08) F07/08


      18:00
    • 16:00

      Munktorps BK/Köping FF (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 18:00

      Västerås IK P10:3 (borta) P-09


      20:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Städning vecka 38 P-10


      00:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Barkarö SK P09 (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 15Tis
    • Heldag

      Städning vecka 38 P-10

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
  • 16Ons
    • Heldag

      Städning vecka 38 P-10

    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
      Ullviliden
    • 17:30

      Forsby FF F06 (hemma) F-05/06


      19:30
    • 17:50

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Målvaktsträning P-11


      19:15
  • 17Tor
    • Heldag

      Städning vecka 38 P-10

    • 17:00

      Målvaktsträning med F08 F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:15

      Föräldramöte P-08


      17:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:15

      Tränarhjälp F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 18Fre
    • Heldag

      Städning vecka 38 P-10

    • 17:00

      Träning U16/17


      18:00
    • 17:45

      Skiljebo SK P 09 Röd (hemma) P-08


      19:45
  • 19Lör
    • Heldag

      Städning vecka 38 P-10

    • 09:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:00

      Matcher mot VSK 10:00 & 11:00 P-12


      12:00
    • 10:00

      Arboga Södra IF P07 Gul (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Barkarö SK P06 Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK F07 IFK Röd (borta) F07/08


      12:00
    • 10:30

      IK Franke P08 Lag 2 (hemma) P-09


      12:30
    • 11:00

      Ekeby BK/Surahammar (hemma) F-05/06


      13:00
    • 14:00

      Skiljebo SK F08 Gul (hemma) F-09


      15:30
    • 15:00

      Ransta IK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Matchvärd + parkering ist för kiosk F-10


      17:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Städning vecka 38 P-10


      19:00
    • 00:00

      Åkra FC F09 (borta) F-10


      02:00
    • 09:30

      Matchspel P-11


      11:00
    • 10:45

      Matchspel P-11


      12:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F06/07 (borta) F-05/06


      13:00
    • 11:30

      Arboga Södra IF F08-09 Gul (borta) F-09


      13:30
    • 12:00

      Match Åkra - Irsta F-10


      14:00
    • 12:00

      Sörstafors-Kolbäck sk/Dingtuna GIF (borta) P-07


      14:00
    • 12:30

      Romfartuna GIF Västerås P10 (hemma) P-09


      14:30
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 14:30

      Gideonsbergs IF F07/08 (hemma) F07/08


      16:30
    • 14:30

      Hallstahammars SK FK (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 16:00

      Grällsta IF P08 (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 17:45

      Arboga Södra IF P09 Gul (hemma) P-09


      19:45
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:50

      Träning F-10


      19:15
    • 17:50

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Syrianska IF Kerburan P06 svart (borta) P-06


      20:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning med F08 F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 25Fre
    • 17:30

      Tortuna SK 1/IK Oden (hemma) P-09


      19:30
  • 26Lör
    • 09:30

      Västerås IK P07 Svart (hemma) P-07


      11:30
    • 10:00

      Norrby SK (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Västanfors IF FK F08 (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 3 (borta) F-05/06


      13:00
    • 11:00

      08/09 match mot Västanfors F07/08


      13:00
    • 11:30

      Norbergs AIF p05/06 (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      Västerås IK P09:1 Gul (borta) P-09


      13:30
    • 13:00

      Tränings/Mys helg P-07


      00:00
    • 15:00

      Västerås BK 30 (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Tränings/Mys helg P-07


      15:00
    • 11:00

      Romfartuna GIF Västerås F10 (borta) F-10


      13:00
    • 13:30

      Forsby FF F07 (borta) F07/08


      15:30
    • 13:30

      Västerås BK 30 P09 Vit (borta) P-09


      15:30
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 16:00

      Hallstahammars SK FK P08 Vit (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Munktorps BK/Köping FF (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:30

      Västerås BK 30 F09 (borta) F-09


      18:30
  • 28Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 17:45

      Romfartuna GIF Västerås P08 vit (borta) P-08


      19:45
    • 18:00

      Städning Klinta v 40 P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
    • 19:30

      Träning F-05/06


      21:00
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:50

      Träning F-09


      19:15
    • 19:00

      Västerås BK 30 F16 (borta) F-05/06


      21:00