Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Irsta IF
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 14:00

      IFK Haninge (borta) U16/17


      16:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
    • Heldag

      Städning Ullviliden v 32 P-13

    • 08:00

      Riksläger F05 F-05/06


      00:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
      Klinta IP (K1)
      Samlingsinformation: Klinta IP
      Samlingstid: 16:45
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot VIK P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 22:00

      Städning Klinta v 32 P-06


      23:00
  • 4Tis
    • Heldag

      Riksläger F05 F-05/06

    • Heldag

      Förfrågan Träning med F08 F-09

    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Match mot VIK P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning med F08 F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 5Ons
    • Heldag

      Riksläger F05 F-05/06

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:10

      Träning F-09


      19:40
    • 18:30

      Rynninge IK F16 (borta) F-05/06


      20:30
  • 6Tor
    • Heldag

      Riksläger F05 F-05/06

    • 15:00

      Skjutsa till Katrineholms cupen P-08


      15:00
    • 15:00

      Cup i Katrineholm P-08


      00:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning med F08 F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 7Fre
    • 00:00

      Riksläger F05 F-05/06


      19:00
    • Heldag

      Cup i Katrineholm P-08

    • 08:00

      Katrineholmscupen P-07


      00:00
    • 09:00

      Katrineholm Cup 2020 P-09


      00:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Cup i Katrineholm P-08

    • Heldag

      Katrineholmscupen P-07

    • Heldag

      Katrineholm Cup 2020 P-09

    • 09:00

      Skiljebo SK (borta) P-11


      10:30
    • 12:00

      IFK Västerås FK (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 14:00

      Träningmatch med 09 F07/08


      15:30
    • 14:00

      Match Irsta F08/09-Värtans IK F-09


      15:30
    • 15:30

      Match Irsta F09-Värtans IK F-09


      17:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Cup i Katrineholm P-08


      19:00
    • 00:00

      Katrineholmscupen P-07


      19:00
    • 00:00

      Katrineholm Cup 2020 P-09


      16:00
    • 15:00

      Skjutsa hem från Katrineholms cupen P-08


      15:00
    • 15:00

      IF Karlstad BK Fotboll (borta) U16/17


      17:00
    • 17:00

      IFK Kumla F15 (borta) F-05/06


      19:00
  • 10Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Bingokiosk Klinta IP P-10


      20:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Tränarmöte - planering höst + 2021 F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Gideonsbergs IF F05 (hemma) F-05/06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 14Fre
    • 18:00

      Västerås IK P08:2 (hemma) P-08


      20:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Irsta 100-års jubileum P-12

    • 09:00

      Matchspel 5- manna P-11


      14:00
    • 10:00

      Västanfors IF FK F06 (hemma) F-05/06


      12:00
    • 10:00

      Kungsör BK P-09 röd (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F09 blå (borta) F-09


      12:00
    • 11:15

      Köping FF P09 röd (borta) P-09


      13:15
    • 15:00

      Tortuna SK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Sala FF P06 (borta) P-06


      02:00
    • 00:00

      IFK Västerås FK P06 Lag Vit (borta) P-07


      02:00
    • Heldag

      1 Match mot Barkarö 14:00 P-12

    • 10:00

      Västerås IK Fotboll (borta) P-10


      15:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK P06 Lag Blå (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      Hemmamatch Skultuna IS F-11


      12:00
    • 11:00

      Rynninge IK 2 (borta) F-05/06


      13:00
    • 11:00

      Kungsör BK P-09 blå (borta) P-09


      13:00
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Götlunda IF P0806 (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Västerås IK P08:2 Svart (hemma) P-08


      18:00
    • 16:30

      Skiljebo SK F 07 Svart (hemma) F07/08


      18:30
    • 17:00

      BK Forward (hemma) U16/17


      19:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Västerås IK F05 (borta) F-05/06


      20:00
    • 18:10

      Träning F-09


      19:40
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 19:00

      Sörstafors-Kolbäck FK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 21Fre
    • 19:00

      Norrby SK P 08/09 (borta) P-08


      21:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Norrby IK F08 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:30

      Västerås SK FK P07 Grön (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      Kurdiska FF Örebro (hemma) F-05/06


      13:00
    • 13:00

      Skiljebo SK (borta) P-11


      14:30
    • 18:00

      Athletic FC Eskilstuna (borta) U16/17


      20:00
  • 23Sön
    • 00:00

      IFK Västerås FK P07 Vit (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Skiljebo SK P 09 orange (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Sala FF F06/07 (borta) F07/08


      02:00
    • 09:00

      Matchspel 5- manna P-11


      14:00
    • 10:00

      Köping FF 2010 Lag 1 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P06 Gul (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Fagersta Södra IK P08 RÖD (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Bortamatch Västanfors F-11


      13:00
    • 11:45

      Skiljebo SK (hemma) P-10


      14:00
    • 13:00

      Norrby SK F08/10 (borta) F-09


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 15:00

      Västerås BK 30 F06 (borta) F-05/06


      17:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Sala FF P06 (hemma) P-07


      18:00
    • 18:00

      Sälja restaurangchansen P-06


      19:00
    • 18:00

      Västerås SK FK P10 Vit (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Matcher mot VSK & Kolsva P-12


      19:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 28Fre
    • 18:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (hemma) P-07


      20:00
  • 29Lör
    • 10:00

      Barkarö SK F08 (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      IK Franke P07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Kungsör BK (borta) F-05/06


      13:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Fagersta Södra IK (borta) P-08


      02:00
    • 00:00

      Sörstafors-Kolbäck sk/Dingtuna GIF (borta) P-06


      02:00
    • 00:00

      Västerås SK FK 07/06 (borta) P-06


      02:00
    • 00:00

      IFK Västerås FK P09 (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Skiljebo SK P 09 Vit (borta) P-09


      02:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 F07 (hemma) F-05/06


      12:00
    • 10:00

      Barkarö SK (borta) P-10


      15:00
    • 12:00

      Västerås SK FK F09 Grön (hemma) F-09


      14:00
    • 14:00

      Västerås IK P09:3 Svart (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Matcher mot Gideonsberg & VIK 14-16:30 P-12


      16:30
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Vasalunds IF (hemma) U16/17


      18:00
    • 16:30

      Kungsör BK F07/08 f-06/08 (hemma) F07/08


      18:30
  • 31Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Städning Klinta v 36 P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00