Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Karlshamn

Följ

IFK Karlshamn

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning P2007


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-2009


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
    • 18:00

      Olofströms IF/BK Union (hemma) U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Ronneby BK (borta) P-2008


      20:30
  • 5Lör
    • 09:00

      Hemmamatch mot Asarum P-09


      11:30
    • 14:00

      Johannishus SK (hemma) Herrlag


      15:45
    • 14:00

      Match IFK Vit-Borta-FK Karlskrona Svart P-2010


      15:30
  • 6Sön
    • 10:00

      Match 4 F-2009


      12:00
    • 10:00

      Belganet-Hallabro IF (hemma) F-10/11


      12:00
    • 11:00

      Match IFK Blå-Borta-BJ Pukavik P-2010


      12:30
    • 11:00

      Match med mörrum mot nättraby P2007


      12:30
    • 14:00

      Österlen FF (borta) Herrlag


      15:45
    • 14:00

      FC Hessleholm (borta) Damer


      15:00
    • 14:00

      BK Union (hemma) P-2008


      16:00
    • 15:00

      Träning F-07/08


      16:30
    • 17:00

      Rödeby AIF Blå (hemma) P-06


      19:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning P2007


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-2009


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
  • 12Lör
    • 09:30

      Match Sölvesborg borta P-09


      12:30
    • 10:00

      Mörrums GOIS FK (hemma) P2007


      11:30
    • 15:00

      Moheda IF (borta) U-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Hasslö GoIF (borta) Herrlag


      17:00
    • 16:45

      Bollkalle A-lagsmatch P-09


      19:00
    • 17:00

      Syrianska FC (hemma) Herrlag


      19:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Match IFK Vit-Hemma-Jämjö/Ramdala Grön P-2010


      11:30
    • 09:00

      Match IFK Blå-Hemma-SGIF P-2010


      11:30
    • 10:00

      Mörrums GoIS FK (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Nättraby GoIF (borta) P-2008


      13:00
    • 14:00

      Listerby IK (hemma) P-2008


      16:00
    • 14:00

      Bollisor F-2009


      17:00
    • 14:00

      Karlskrona FF (hemma) Damer


      15:00
    • 14:00

      Sölvesborgs Goif (borta) F-10/11


      15:00
    • 14:15

      Seriematch mot Saxemara (borta) F-07/08


      18:00
    • 16:00

      Matcher mot Mörrums Gois/FK P 2011


      18:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-2009


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
    • 18:30

      FK Karlskrona (borta) P2007


      20:00
  • 19Lör
    • 09:30

      Seriematch mot Jämjö (borta) F-07/08


      14:00
    • 10:00

      Match 6 F-2009


      12:00
    • 10:30

      Sölvesborgs GoIF Vit (borta) P-06


      12:30
    • 12:00

      Nättraby GOIF (borta) P2007


      13:30
    • 13:00

      Lörby IF (borta) Damer


      14:00
  • 20Sön
    • 08:30

      Mjällby bortamatch P-09


      12:00
    • 10:00

      Match IFK Vit-Borta-Hasslö GOIF P-2010


      11:30
    • 10:15

      Träningsmatch P-2014


      13:00
    • 11:00

      Jämshögs IF (borta) P-2008


      13:00
    • 14:00

      Rödeby AIF (hemma) P-2008


      16:00
    • 14:00

      Räppe GOIF (borta) Herrlag


      16:00
    • 14:00

      IF Trion (hemma) Herrlag


      16:00
    • 17:00

      Tingsryd United FC (hemma) U-lag Damer


      19:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning P2007


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-2009


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
    • 17:30

      Fridlevstad GoIF (borta) Herrlag


      19:30
  • 26Lör
    • 09:15

      Hemmamatch mot Karlskrona P-09


      12:00
    • 09:30

      Träning P2007


      11:00
    • 10:45

      Seriematch mot Ronneby (hemma) F-07/08


      13:30
    • 12:00

      Växjö BK B (borta) U-lag Damer


      14:00
    • 14:00

      Dalstorps IF (hemma) Herrlag


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle till herrlagsmatch mot Dalstorps IF P-2010


      16:00
    • 15:30

      Träning P2007


      17:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Match IFK Blå-Hemma-Mörrum P-2010


      11:30
    • 10:00

      Match IFK Vit-Hemma-Ronneby BK P-2010


      11:30
    • 13:45

      Boll-Lisor F-07/08


      15:45
    • 14:00

      Wä IF (hemma) Damer


      15:00
    • 15:00

      FK Karlskrona Svart 1 (borta) P-2008


      17:00
    • 16:00

      Rödeby AIF (borta) F-10/11


      17:00
    • 16:20

      Matcher mot Mjällby P 2011


      18:00
    • 17:00

      Jämshögs IF (hemma) P-06


      19:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons