Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Kil

Följ

IF Kil

Följ oss för uppdateringar
Följ
IF Kil
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 15:00

      QBIK blå (borta) F10


      17:00
    • 16:30

      Eda United (hemma) F14/15


      18:30
    • 19:00

      QBIK U (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 2Mån
    v.31
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning F12


      18:45
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:15
    • 19:00

      Träning F14/15


      20:30
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 18:00

      IFK Skoghall DF blå (hemma) F10


      20:00
    • 19:30

      Nor/Slottsbron (hemma) A-lag Damer


      21:30
  • 7Lör
    • 16:00

      IFK Skoghall DF blå (borta) F14/15


      18:00
    • 16:30

      QBIK röd (borta) F11


      18:30
  • 8Sön
    • 16:00

      Årjängs IF (borta) F13


      18:00
  • 9Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:30

      Deje IK (borta) F12


      20:30
  • 10Tis
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      18:45
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 19:00

      Träning F13


      21:00
    • 19:30

      DM IFKil - Herzöga F14/15


      21:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 13:00

      Torsby IF (hemma) F12


      15:00
    • 16:00

      IFK Skoghall DF röd (borta) F10


      18:00
  • 15Sön
    • Heldag

      Cup i Örebro F12

    • 10:00

      IFK Skoghall DF vit (hemma) F11


      12:00
    • 16:00

      Fagerås BK (borta) F10


      18:00
  • 16Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 19:00

      IK Arvika Fotboll U (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 17Tis
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 19:00

      Träning F14/15


      20:30
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 18:00

      IFK Skoghall DF blå (borta) F11


      20:00
    • 18:00

      QBIK vit (hemma) F14/15


      20:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 19:00

      QBIK U (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 21Lör
    • 10:00

      Säffle SK orange (borta) F9


      12:00
    • 11:00

      IK Arvika Fotboll (borta) F13


      13:00
    • 11:30

      Säffle SK blå (hemma) F9


      13:30
  • 22Sön
    • 10:30

      Mallbackens IF (hemma) F10


      12:30
    • 11:00

      Slottsbrons IF (borta) F10


      13:00
    • 13:00

      IK Arvika Fotboll röd (borta) F12


      15:00
  • 23Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
  • 24Tis
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      18:45
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 19:00

      Hertzöga BK grön (hemma) F13


      21:00
    • 19:00

      Träning F14/15


      20:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 18:00

      QBIK blå (hemma) F10


      20:00
    • 18:30

      Slottsbrons IF 2 (borta) F13


      20:30
  • 28Lör
    • 10:30

      Klässbols SK (borta) F8


      12:30
    • 10:30

      Eda IF (borta) F8


      12:30
    • 12:00

      Eda IF (hemma) F8


      14:00
    • 12:00

      Klässbols SK (hemma) F8


      14:00
  • 29Sön
    • 10:00

      QBIK vit (hemma) F11


      12:00
    • 14:00

      IFK Munkfors (borta) F12


      16:00
    • 16:00

      IFK Skoghall DF röd (borta) F9


      18:00
    • 17:15

      Slottsbrons IF (hemma) F9


      19:15
  • 30Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
  • 31Tis
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      18:45
    • 17:30

      Träning F7


      18:30
    • 17:45

      Träning F9


      19:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:15

      Träning F13


      19:15
    • 19:00

      Träning F14/15


      20:30