Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 15:45

      SSL match P09


      21:30
  • 2Lör
    • 08:45

      Träning P14


      10:00
    • 10:00

      IBK Elfhög P13 Lag 1 (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      Vara IBK P 2010 (borta) P09


      12:00
    • 11:00

      Linköping FBC (borta) Herr A


      13:00
    • 11:15

      IBK Vänersborg P11 (hemma) P11 (2011)


      13:15
    • 12:00

      Fristads GoIF HJ (borta) Juniorlag


      14:00
    • 12:30

      IBK Elfhög P13 Lag 2 (borta) P2013


      14:30
    • 13:00

      Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 (hemma) P08


      15:00
    • 14:00

      Tranemo IBK F08/09 (borta) F07


      16:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning P15


      10:00
    • 11:15

      Vara IBK P 2013 Svart (hemma) P2013


      13:15
    • 12:00

      IBK Lockerud Mariestad F11/12 (borta) F11/12


      14:00
    • 13:00

      Skövde IBF P11 Svart (P11) (hemma) P11 (2011)


      15:00
    • 14:45

      Fröjereds IBF P10 (hemma) P09


      16:45
    • 16:30

      IBK Alingsås Dam Div1 (borta) Dam A


      18:30
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      19:30
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:30

      Träning P10


      20:30
    • 20:30

      Träning P08


      21:45
  • 8Fre
    • 19:30

      IBK Lockerud Mariestad HJ/IBK Lockerud Ungdom (borta) Juniorlag


      21:30
    • 19:30

      Tibro IBK P07/08 (borta) P08


      21:30
  • 9Lör
    • 08:45

      Träning P14


      10:00
    • 11:00

      Bingolotter P09


      13:00
    • 11:15

      Fristads GoIF F10-12 (hemma) F11/12


      13:15
    • 12:30

      Skara IBK P12 (2009-2011) (borta) P11 (2011)


      14:30
    • 13:00

      Skövde IBF F07/09 F15 (hemma) F07


      15:00
    • 14:15

      Karlstad IBF Ungdom (borta) JAS (H)


      16:15
  • 10Sön
    • 09:30

      IFK Hjo P10/11 (10) (borta) P11 (2011)


      11:30
    • 09:30

      Poolspel i Skövde P15


      11:30
    • 11:30

      Skövde IBF F14 (F8) (hemma) F14


      12:30
    • 12:00

      BK Halna Dam A (hemma) Dam A


      14:00
    • 12:00

      Falköpings IBK P09/10 (borta) P09


      14:00
    • 12:30

      Skövde IBF F14 (F8) (hemma) F14


      14:30
    • 13:30

      Wårgårda IBK 2 (P12/13) (borta) P2013


      15:30
    • 15:00

      Torshälla IBK (hemma) Herr A


      17:00
    • 15:00

      A-lagsmatch P09


      17:00
    • 17:00

      Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 (borta) P09


      19:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      19:30
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 20:30

      Träning P08


      21:45
  • 15Fre
    • 18:15

      IBK Vänersborg P10 (borta) P09


      20:15
    • 19:00

      Tibro IBK junior (hemma) Juniorlag


      21:00
  • 16Lör
    • 11:15

      Tibro IBK P11 (hemma) P11 (2011)


      13:15
    • 12:00

      Vara IBK P 2014 (borta) P14


      13:00
    • 13:00

      Grästorps IBK P-14 (hemma) P14


      15:00
    • 13:00

      Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) (hemma) P09


      15:00
    • 14:45

      Skövde IBF P10 Röd (P12) (hemma) P09


      16:45
    • 15:00

      Sandareds IBS F09/10 (borta) F11/12


      17:00
    • 17:00

      Fristads GoIF F08-09 (borta) F07


      19:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning Innebandyskolan P/F 2017


      10:30
    • 10:00

      Falköpings IBK P13 (borta) P2013


      12:00
    • 11:00

      Poolspel i Tibro P15


      13:00
    • 11:15

      Skara IBK P13 (hemma) P12


      13:15
    • 13:00

      Skara IBK P14 lag 1 (hemma) P2013


      15:00
    • 14:00

      IBK Vänersborg (borta) Dam A


      16:00
    • 14:00

      IBK Lockerud Mariestad P08/09 1 (borta) P08


      16:00
    • 14:45

      Vara IBK P 2011 (hemma) P11 (2011)


      16:45
    • 16:00

      Finspång IBK (borta) Herr A


      18:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      19:45
    • 19:00

      Hagfors IBS/Edebäck IBF (hemma) JAS (H)


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:15

      Träning Dam A


      19:45
    • 19:45

      Träning Herr A


      21:15
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön