Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 09:00

      Endagscup Mariestad F11/12


      20:00
    • 14:00

      Hagfors IBS/Edebäck IBF (borta) JAS (H)


      16:00
  • 2Mån
    v.40
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 16:15

      Träning P2013


      17:20
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:20

      Träning P11 (2011)


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F11/12


      19:30
    • 18:50

      Träning F07


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam A


      21:00
    • 20:30

      Träning P08


      21:45
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:15

      Träning F07


      19:30
    • 18:25

      Träning Juniorlag


      20:00
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 06:00

      Vänerns Pärla Cup 7/10 P09


      20:00
    • 08:45

      Träning P14


      10:00
    • 10:45

      Skövde IBF HJ (hemma) Juniorlag


      12:45
    • 14:00

      Åby IBK (borta) Herr A


      16:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning P15


      10:00
    • 13:30

      Skoghalls IBK Utveckling (hemma) JAS (H)


      15:30
  • 9Mån
    v.41
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 16:15

      Träning P2013


      17:20
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:20

      Träning P11 (2011)


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F11/12


      19:30
    • 18:50

      Träning F07


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam A


      21:00
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      19:30
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:30

      Träning P10


      20:30
    • 20:30

      Träning P08


      21:45
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:45

      Träning P14


      10:00
    • 10:00

      LAG-AKTIVITET! LTK-Kortsförsäljning P09


      12:00
    • 11:15

      Vara IBK F 2010-2013 (hemma) F11/12


      13:15
    • 13:15

      Fritsla IF F15/F07-10 (hemma) F07


      15:15
    • 13:30

      Mullsjö AIS Utveckling HJ (borta) Juniorlag


      15:30
    • 15:15

      Svenljunga IBK -08/09 (hemma) P08


      17:15
    • 16:00

      IBF Västerås (borta) Herr A


      18:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning P15


      10:00
    • 10:00

      Föräldramöte/Information P15


      10:25
    • 12:00

      Mullsjö AIS D1 (hemma) Dam A


      14:00
    • 12:00

      Sargvakter, kiosk, entré F11/12


      14:00
    • 15:00

      Karlskoga IBF (hemma) JAS (H)


      17:00
    • 19:00

      Skövde IBF P09 (P13) (borta) P09


      21:00
  • 16Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 16:15

      Träning P2013


      17:20
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:20

      Träning P11 (2011)


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F11/12


      19:30
    • 18:50

      Träning F07


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam A


      21:00
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:00

      Entré, kiosk o sargvakter herrmatch F07


      21:30
    • 19:30

      Skövde IBF (hemma) Herr A


      21:30
    • 19:30

      A-lagsmatch P09


      21:30
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning Juniorlag


      18:00
    • 19:45

      IBK Vänersborg F07/08 (borta) F07


      21:45
  • 21Lör
    • 08:30

      Wårgårda IBK F10/11 (2) (borta) F11/12


      10:30
    • 08:45

      Träning P14


      10:00
    • 11:30

      Tibro IBK 09/10 Blå (hemma) P09


      13:30
    • 13:00

      Ledberg IBF (borta) Herr A


      15:00
    • 13:15

      IBK Lockerud Mariestad P11 (hemma) P11 (2011)


      15:00
    • 15:00

      Skövde IBF P11 Röd (P11) (hemma) P11 (2011)


      17:00
    • 16:00

      Tranemo IBK P08 (borta) P08


      18:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning P15


      10:00
    • 10:15

      Poolspel P14


      13:00
    • 11:30

      IBK Vänersborg P13/14 (hemma) P2013


      13:30
    • 12:00

      Fristads GoIF D1 (borta) Dam A


      14:00
    • 13:30

      IBK Vänersborg P13 (hemma) P12


      15:30
    • 14:00

      Fritsla IF Junior (hemma) Juniorlag


      16:00
    • 15:30

      Träningsmatch mot Vara F14


      17:30
  • 23Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 16:15

      Träning P2013


      17:20
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 17:20

      Träning P11 (2011)


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F11/12


      19:30
    • 18:50

      Träning F07


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam A


      21:00
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:15

      Träning P12


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:15

      Träning F07


      19:30
    • 18:30

      Träning F11/12


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:30

      Träning P10


      20:30
    • 20:30

      Träning P08


      21:45
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 08:45

      Träning P14


      10:00
    • 10:00

      Vara IBK P 2011 (borta) P11 (2011)


      12:00
    • 11:00

      Skara IBK P16 (hemma) P15


      13:00
    • 12:30

      Skara IBK P13 (borta) P12


      14:30
    • 13:00

      IBF Norrköping (borta) Herr A


      15:00
    • 13:00

      Skövde IBF P15 Röd (borta) P15


      15:00
    • 14:30

      Skara IBK P14 lag 1 (borta) P2013


      16:30
    • 15:00

      BK Halna P08/09 (hemma) P09


      17:00
    • 15:00

      Tibro IBK P11 (borta) P11 (2011)


      17:00
  • 29Sön
    • 11:00

      IBK Lockerud Mariestad P16 (hemma) P15


      13:00
    • 12:00

      IBK Lockerud Mariestad D1 (hemma) Dam A


      14:00
    • 13:00

      Tibro IBK FP16 (borta) P15


      15:00
    • 14:30

      Falköpings IBK P13 (hemma) P2013


      16:30
    • 15:00

      Fröjereds IBF Herrjunior (hemma) Juniorlag


      17:00
    • 17:00

      Stöpen IBK 2 2010/11 (P13) (borta) P09


      19:00
    • 19:00

      Skälby IBK (borta) JAS (H)


      21:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis