Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Härnösand

Följ

IBK Härnösand

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam-U


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06/07


      20:15
    • 20:15

      Träning H2 Herr


      21:15
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ18


      21:00
    • 21:00

      Träning H2 Herr


      22:00
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-11


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ18


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning H2 Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning P-06/07


      21:00
  • 4Tor
    • 20:15

      Träning Dam-U


      21:15
  • 5Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:30

      Vattjoms IK (borta) H2 Herr


      21:30
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning F-12/13


      10:30
    • 09:00

      Träning P13


      10:30
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:15

      Träning F-14


      12:15
    • 17:30

      Sundsvall FBC U P08 Svart (hemma) P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 8Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam-U


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06/07


      20:15
    • 20:15

      Träning H2 Herr


      21:15
    • 21:15

      Träning HJ18


      22:15
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ18


      21:00
    • 21:00

      Träning H2 Herr


      22:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-11


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ18


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning H2 Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning P-06/07


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 13Lör
    • 00:00

      Sundsvall City IBC U P09 (borta) P-09


      02:00
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 10:30

      Klockarberget P11-12 (borta) PF-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm svart (hemma) F-07/08


      13:00
    • 11:00

      Sundsvall FBC U P09 Väst (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      Timrå IBC Flickor 06-07 (borta) Dam-U


      14:00
    • 13:00

      Klockarbergets BK H2 (hemma) H2 Herr


      15:00
    • 14:30

      Sundsvall GBK P11 Svart (borta) PF-11


      16:30
    • 15:30

      Örnsköldsvik IBK P06-07 Röd (hemma) P-06/07


      17:30
    • 16:00

      Sundsvall City IBC U P09 (borta) P-09


      18:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Moälvens IBK P07 (hemma) P-06/07


      02:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:30

      Sundsvall City IBC U P-08 Vit (borta) P-09


      12:30
    • 11:15

      Träning F-14


      12:15
    • 12:00

      Sundsvall GBK P07 (borta) P-08


      14:00
    • 15:30

      Moälvens IBK P07 (hemma) P-06/07


      17:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 15Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam-U


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06/07


      20:15
    • 20:15

      Träning H2 Herr


      21:15
    • 21:15

      Träning HJ18


      22:15
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ18


      21:00
    • 21:00

      Träning H2 Herr


      22:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning Dam-U


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-11


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ18


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning H2 Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning P-06/07


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 20Lör
    • 00:00

      Sundsvall FBC Ungdom P07 (borta) P-06/07


      02:00
    • 00:00

      Örnsköldsvik IBK F06 Röd (hemma) Dam-U


      02:00
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 12:00

      Timrå IBC HJ18 (borta) HJ18


      14:00
    • 13:30

      Sundsvall FBC Ungdom P07 (borta) P-06/07


      15:30
    • 15:00

      Jäbo IK (borta) H2 Herr


      17:00
    • 16:30

      Sundsvalls IBF F07-08 G-holm Orange (borta) F-07/08


      18:30
  • 21Sön
    • 00:00

      Timrå IBC P08 (hemma) P-08


      02:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:30

      Timrå IBC P08 (hemma) P-08


      12:30
    • 11:15

      Träning F-14


      12:15
    • 15:00

      Örnsköldsvik IBK /IBF DJ17 (borta) Dam-U


      17:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 22Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam-U


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06/07


      20:15
    • 20:15

      Träning H2 Herr


      21:15
    • 21:15

      Träning HJ18


      22:15
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ18


      21:00
    • 21:00

      Träning H2 Herr


      22:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning Dam-U


      18:15
    • 18:00

      Träning F-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-11


      19:00
    • 18:00

      Träning HJ18


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning H2 Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning P-06/07


      21:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
  • 27Lör
    • 10:00

      Örnsköldsvik IBK F06 Röd (hemma) Dam-U


      12:00
    • 10:40

      S-vall FBC U P13 Öst Svartvit (hemma) F-12/13


      12:40
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Orange (hemma) F-07/08


      13:00
    • 11:00

      S-vall FBC U P13 Öst Svart (hemma) F-12/13


      13:00
    • 11:20

      S-vall FBC P12 Öst 1 (borta) F-12/13


      13:20
    • 11:20

      S-vall FBC P12 Öst 2 (borta) F-12/13


      13:20
    • 11:30

      Sundsvall GBK P07 (borta) P-06/07


      13:30
    • 12:20

      S-vall FBC U P13 Öst Svart (hemma) F-12/13


      14:20
    • 12:40

      S-vall FBC U P13 Öst Svartvit (hemma) F-12/13


      14:40
    • 13:00

      Krokoms IBK (hemma) H2 Herr


      15:00
    • 13:00

      S-vall FBC P12 Väst (hemma) F-12/13


      15:00
    • 13:00

      S-vall FBC P12 Sydväst (hemma) F-12/13


      15:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Sundsvall City IBC U P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:15

      Träning F-14


      12:15
    • 13:00

      SKB Sundsvall IF P09-10 (borta) P-09


      15:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 29Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam-U


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06/07


      20:15
    • 20:15

      Träning H2 Herr


      21:15
    • 21:15

      Träning HJ18


      22:15
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ18


      21:00
    • 21:00

      Träning H2 Herr


      22:00