Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.39
    • 09:00

      Ängelholms FF blå (hemma) P-12


      11:00
    • 09:00

      Råå IF ljusblå (hemma) F-09/10


      11:00
    • 09:00

      Hittarps IK svart (borta) F-13/14/15


      11:00
    • 09:00

      Ängelholms FF vit (hemma) P-14


      11:00
    • 10:00

      Teckomatorp SK (borta) F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-17/18


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:20

      Bortamatch mot Åstorp lör 1 okt kl 10.20 P-13


      12:10
    • 10:30

      Fortuna FF röd (borta) P-11


      12:30
    • 11:30

      Eskilsminne IF marinblå (borta) P-09


      13:30
    • 13:00

      Assyriska BK (borta) Seniorlag Herr


      15:00
    • 15:00

      Vikens IK vit (borta) P-10


      17:00
  • 2Sön
    • 08:20

      Hemmamatch mot Råå + Gantofta sön 2 okt kl 08.20 P-13


      10:10
    • 09:00

      Hittarps IK vit (borta) P-10


      11:00
    • 09:00

      Förslövs IF (hemma) F-13/14/15


      11:00
    • 09:00

      Helsingborgs IF röd (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Jonstorps IF FK (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 11:30

      Helsingborg City FC svart (borta) P-12


      13:30
    • 11:30

      Fortuna FF (borta) F-09/10


      13:30
    • 12:00

      Helsingborg Östra IF grön (borta) P-10


      14:00
    • 12:45

      STU 14-4 P-07/08


      16:00
    • 15:00

      Råå IF (borta) Seniorlag Dam


      17:00
    • 15:00

      Hjärnarps GIF (hemma) HBK FF Div.6 / J-lag


      17:00
  • 3Mån
    v.40
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:15

      Träning P-10


      19:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Ängelholms FF vit (hemma) P-12


      11:00
    • 09:00

      Landskrona BoIS gul (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Jonstorps IF FK (borta) F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-17/18


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:30

      Landskrona BoIS svart (borta) P-11


      13:30
    • 13:00

      Onsala BK (hemma) Seniorlag Herr


      15:00
    • 13:00

      IK Wormo blå (borta) P-07/08


      15:00
    • 13:00

      Seriematch F-09/10


      15:00
    • 18:00

      Lagfest Seniorlag Dam


      23:59
  • 9Sön
    • 08:20

      Hemmamatch mot Råå + Mörarp sön 9 okt P-13


      10:10
    • 09:00

      Landskrona BoIS (hemma) F-09/10


      11:00
    • 09:20

      Bortamatch mot Jonstorp kl 09.20 sön 9 okt P-13


      11:10
    • 10:00

      Träning P-14


      11:30
    • 11:15

      Träningsmatcher Allerum P-15


      13:15
    • 11:30

      Vedby/Rönne IF (borta) P-12


      13:30
    • 11:30

      Vejby IF orange (hemma) P-10


      13:30
    • 14:00

      Ängelholms FF gul (borta) P-09


      16:00
  • 10Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 18:30

      Jonstorps IF FK blå (hemma) P-10


      20:30
    • 19:00

      Brunnby FF (hemma) P-07


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Brunnby FF vit (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:15

      Träning P-10


      19:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Eskilsminne IF gul (hemma) P-12


      11:00
    • 09:00

      BK Landora (hemma) P-11


      11:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 10:00

      Träning P/F-17/18


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 11:00

      Helsingborgs IF röd (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Ängelholms FF blå (hemma) P-09


      13:30
    • 11:30

      Båstads GIF vit (hemma) P-07/08


      13:30
    • 13:00

      Munka Ljungby IF blå (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Torslanda IK (borta) Seniorlag Herr


      16:00
  • 16Sön
    • 08:20

      Bortamatch mot Hittarp kl 08.20 sön 16 okt P-13


      10:10
    • 08:20

      Hemmamatch mot Hittarp kl 08.20 sön 16 okt P-13


      10:10
    • 09:00

      Allerums GIF 2 (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:30
    • 10:00

      Träning P-15


      11:30
    • 10:20

      Bortamatch mot Högaborg sön 16 okt kl 10.20 P-13


      12:10
    • 11:00

      Perstorp Bälinge IK (borta) F-09/10


      13:00
    • 11:30

      Höganäs BK vit (hemma) P-10


      13:30
    • 11:30

      Höganäs BK vit (hemma) P-09


      13:30
    • 11:30

      Råå IF ljusblå (hemma) F-11/12


      13:00
    • 12:30

      FC Bellevue 3 (borta) P-11


      14:30
  • 17Mån
    v.42
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte 19/10 P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 08:00

      Landskrona BoIS Höstcup P-09


      00:00
    • 08:30

      Råå - Sammandrag/Matchspel P-13


      13:00
    • 09:00

      Tomatens hus cup f14 F-13/14/15


      11:30
    • 09:00

      Träning P-16


      10:30
    • 10:00

      Träning P/F-17/18


      11:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 11:30

      Kävlinge Harrie FF röd (hemma) P-07/08


      13:30
    • 12:30

      Råå - Sammandrag/Matchspel P-13


      17:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Landskrona BoIS Höstcup P-09


      16:00
    • 08:30

      Tomatens hus tjejcup 2022 F-09/10


      13:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:30
    • 11:00

      Helsingborgs IF (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Höstmarknad Seniorlag Dam


      12:00
  • 24Mån
    v.43
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07/08


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 07:00

      Pågacupen P-09


      19:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:30
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
  • 31Mån
    v.44