Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Råå IF Ljusblå (borta) F-09/10


      19:15
    • 19:00

      Vedby/Rönne IF (hemma) J-lag/U-lag


      20:30
    • 19:00

      Hyllie IK 2 (borta) P-05/06


      21:00
  • 5Lör
    • 09:30

      Match mot Viken 5/9 P/F-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P/F-15/16


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Vikens IK (hemma) P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Helsingborg City FC (hemma) P/F-12


      11:00
    • 13:00

      Eskilsminne IF svart (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      Gnosjö IF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Helsingborg Östra IF 1 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Strövelstorps GIF (hemma) F-07/08


      12:00
    • 10:30

      Eskilsminne IF gul (borta) P/F-11


      12:30
    • 11:30

      Jonstorps IF FK blå (borta) P/F-11


      13:30
    • 13:00

      Hittarps IK röd (hemma) P-10


      15:00
    • 15:00

      Ängelholms FF blå (hemma) P-08


      17:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 08:00

      Bortamatch mot Hittarp 12/9 P/F-13


      12:00
    • 08:30

      Match mot Hittarp med P/F13 P/F-14


      10:30
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-15/16


      11:00
    • 10:00

      Eskilsminne IF (borta) P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Ekets GoIF (hemma) P-05/06


      12:00
    • 10:00

      Fortuna FF röd (hemma) P-07


      12:00
    • 11:30

      Eskilsminne IF (borta) P/F-12


      12:30
    • 12:00

      Helsingborg Östra IF (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Fortuna FF (hemma) F-09/10


      14:30
    • 13:00

      Eskilsminne IF gul (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      IFK Fjärås (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Träningsmatch mot HBK P10 P-09


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch P09 P-10


      11:30
    • 13:00

      Helsingborg Östra IF (hemma) P/F-11


      15:00
    • 13:00

      Ängelholms FF gul (hemma) P/F-11


      15:00
    • 13:00

      Stattena IF (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Åstorps FF (borta) F-07/08


      16:00
    • 15:00

      Båstads GIF (hemma) J-lag/U-lag


      16:30
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      Munka Ljungby IF (hemma) J-lag/U-lag


      20:30
  • 19Lör
    • 10:00

      Åstorps FF vit (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:15
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-15/16


      11:00
    • 10:00

      Helsingborgs AIS (hemma) P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Jonstorps IF (hemma) P/F-12


      11:00
    • 10:30

      Brunnby FF (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Skäldervikens IF vit (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Vejby IF orange (borta) P/F-11


      13:00
    • 11:30

      Perstorp Bälinge IK blå (borta) P-09


      13:30
    • 13:00

      Anderstorps IF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Croatia Helsingborg KIF (hemma) P-10


      15:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Vikens IK (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      IK Wormo 2 (hemma) F-07/08


      12:00
    • 11:00

      Gantofta IF vit (borta) P/F-11


      13:00
    • 12:00

      Stattena IF vit (borta) P-10


      14:00
    • 14:00

      Hittarps IK (borta) F-09/10


      15:30
    • 14:00

      Eskilsminne IF blå (borta) P-05/06


      16:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-15/16


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Landskrona BoIS (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:30
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P/F-12


      10:00
    • 09:30

      Hemmamatch mot HIF 26/9 P/F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-15/16


      11:00
    • 10:00

      Råå IF Vit (hemma) F-09/10


      11:30
    • 10:00

      Eskilsminne IF gul (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Fortuna FF röd (hemma) P-05/06


      12:00
    • 13:00

      Jonstorps IF FK (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Hittarps IK vit (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Vikens IK vit (hemma) P-10


      15:00
    • 14:00

      Ängelholms FF (borta) P/F-12


      15:00
    • 14:00

      Laholms FK (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Hittarps IK vit (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Högaborgs BK (borta) P/F-12


      11:00
    • 13:00

      Västra Karups IF (hemma) P/F-11


      15:00
    • 13:00

      Helsingborgs IF röd (hemma) P/F-11


      15:00
    • 13:00

      Högaborgs BK (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Eskilsminne IF blå (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Helsingborgs FF (borta) F-07/08


      16:00
    • 15:00

      Vejby IF (hemma) J-lag/U-lag


      16:30
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons