Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingens IK

Följ

Hisingens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 19:00

      Falkenbergs HK (borta) A-LAG


      21:00
    • 19:30

      Träning Team 12


      20:20
    • 19:50

      Träning J18


      22:20
    • 20:00

      Träning B-Trupp


      21:00
  • 3Lör
    • 08:00

      GP-Pucken Team 13


      16:00
    • 09:00

      Team11: GP-Pucken vidarespel B B-Trupp


      16:00
    • 12:30

      Vänersborgs HC (borta) J20


      14:30
    • 17:30

      Bäcken HC (borta) A-Trupp


      19:30
    • 19:30

      IF Mölndal Hockey (borta) B-Trupp


      21:30
  • 4Sön
    • 07:00

      vidarespel GP-pcken Team 12


      16:00
    • 09:00

      Hovås (borta) Team 14


      15:30
    • 11:00

      Frölunda J20 - Luleå Team 15


      14:30
    • 19:00

      Frölunda HC 2 (hemma) A-Trupp


      21:00
    • 19:00

      Frölunda (hemma) Domare


      21:30
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      18:00
    • 16:00

      Träning Team 13


      17:00
    • 16:00

      Merträning Team 15


      16:50
    • 16:30

      Träning A-Trupp


      19:00
    • 18:00

      tjejhockeyträff i samarbete med frölunda Tjejer


      19:30
    • 18:10

      Träning A-LAG


      20:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:30
    • 20:30

      Träning J20


      22:20
  • 9Fre
    • 19:30

      Träning Team 12


      20:20
    • 20:00

      Kållered SK Blå (hemma) A-Trupp


      22:00
  • 10Lör
    • 08:00

      Träning Hockeyskolan


      08:55
    • 09:00

      Träning Team 15


      10:10
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      10:10
    • 10:20

      Träning A-LAG


      12:20
    • 11:30

      Lerums BK (hemma) B-Trupp


      13:30
    • 11:30

      Lerum (hemma) Domare


      13:00
    • 12:00

      Tömma omklädningsrummet J20


      12:00
    • 13:30

      Träning B-Trupp


      14:50
    • 15:00

      Frölunda HC Röd (borta) Team 12


      17:00
    • 15:30

      Hanhals IF (borta) Tjejer


      17:30
    • 15:30

      Göteborg Queens (hemma) Tjejer


      17:30
    • 15:30

      Göteborg HC (hemma) Tjejer


      17:30
    • 15:30

      Frölunda HC (borta) Tjejer


      17:30
    • 15:30

      Varberg HK (borta) Tjejer


      17:30
    • 17:00

      Lerums BK (hemma) Team 14


      19:00
    • 17:00

      IF Mölndal Hockey Röd (hemma) Team 14


      19:00
  • 11Sön
    • 08:30

      Hanhals IF Vit (borta) Team 15


      10:30
    • 08:30

      Skärgårdens SK Vit (hemma) Team 15


      10:30
    • 08:30

      Kållered SK (borta) Team 15


      10:30
    • 08:30

      Träning Team 16


      10:20
    • 09:30

      Träning Team 14


      11:00
    • 10:30

      Träning Målvakterna


      11:30
    • 11:15

      Rönnängs IK (borta) A-Trupp


      13:15
    • 14:00

      Träning B-Trupp


      16:00
    • 17:00

      Varberg HK (hemma) A-LAG


      19:00
    • 17:00

      Utvisningsbås A-laget - Varberg J20


      20:00
    • 17:30

      Kållered SK Blå (hemma) Team 13


      19:30
    • 17:30

      Partille HK (hemma) Team 13


      19:30
    • 19:00

      Träning J18


      21:20
    • 19:00

      Tömma Omklädningsrummet J18


      20:00
    • 19:00

      Träning J20


      21:20
  • 12Mån
    v.7
    • 18:10

      Träning J18


      21:20
    • 19:00

      Träning B-Trupp


      20:00
    • 19:40

      Träning J20


      21:20
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning A-Trupp


      19:00
    • 16:45

      Träning A-LAG


      19:10
      Tuve ishall
      Anteckning: Fys 16:45
      Is 18:10-19:10
    • 17:00

      AU-möte Styrelsen


      18:30
    • 17:00

      Merträning B-Trupp


      19:30
    • 18:00

      Frölunda - Timrå (biljetter) J20


      19:00
    • 18:50

      Träning J18


      21:00
    • 18:50

      Träning J20


      20:20
    • 19:00

      Sportlovshockey Frölunda-Timrå Team 15


      21:30
    • 19:00

      SHL Biljett Frölunda - Timrå J18


      21:00
    • 19:00

      Sportlovshockey Frölunda-Timrå Team 16


      21:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:00

      Träning Team 14


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 13


      17:00
    • 17:00

      Träning Team 15


      18:00
    • 17:45

      Träning A-LAG


      20:00
    • 18:00

      Frölunda - Växjö (biljetter) J20


      19:00
    • 18:00

      Träning B-Trupp


      18:50
    • 18:00

      Träning A-Trupp


      21:20
    • 19:00

      Sportlovshockey Frölunda-Växjö Team 15


      21:30
    • 19:00

      SHL Biljett Frölunda - Växjö J18


      21:00
    • 19:00

      Sportlovshockey Frölunda-Växjö Team 16


      21:30
  • 16Fre
    • 19:50

      Träning J18


      22:20
    • 20:00

      Träning B-Trupp


      21:00
    • 20:00

      Träning Team 12


      21:00
    • 20:40

      Träning J20


      22:20
  • 17Lör
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.8
    • 18:10

      Träning J18


      21:10
    • 19:00

      Träning B-Trupp


      20:00
    • 20:20

      Träning J20


      22:20
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:00

      Träning Team 14


      17:00
    • 16:00

      Merträning Team 15


      16:50
    • 16:30

      Planeringsmöte Stig Holmstedts minnescup Team 12


      18:30
    • 17:00

      Träning Team 13


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 12


      18:35
    • 17:30

      Träning A-Trupp


      19:50
    • 18:00

      Träning B-Trupp


      19:00
    • 19:00

      Träning J20


      21:00
    • 20:40

      Träning J18


      22:20
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 19:30

      Träning Team 12


      20:20
    • 20:00

      Partille HK (hemma) A-Trupp


      22:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 00:00

      Göteborgs IK (borta) Team 13


      02:00
    • 08:00

      IF Mölndal Hockey (borta) Team 15


      10:00
    • 08:00

      Härryda HC Vit (hemma) Team 15


      10:00
    • 08:00

      Kungälvs IK (borta) Team 15


      10:00
    • 08:00

      Match med Team 15 Team 14


      09:30
    • 09:00

      Kungälvs IK (hemma) J18


      11:00
    • 09:30

      Kållered SK (borta) Team 15


      11:30
    • 09:30

      Hanhals IF Röd (borta) Team 15


      11:30
    • 09:30

      Partille HK (hemma) Team 15


      11:30
    • 11:00

      Div 1 Firande J18


      14:00
    • 12:30

      Bäcken HC 2 (borta) A-Trupp


      14:30
    • 14:00

      Hovås Hockey Club (borta) Team 14


      15:30
    • 14:00

      Träning Målvakterna


      15:00
    • 15:00

      Träning Team 12


      16:00
    • 17:00

      Kungsbacka HC (hemma) A-LAG


      19:00
    • 17:00

      Utvisningsbås A-laget - Kungsbacka HC J20


      20:00
    • 18:30

      Partille HK (borta) B-Trupp


      20:30
    • 19:30

      Träning B-Trupp


      20:20
  • 26Mån
    v.9
    • 18:10

      Träning J18


      21:10
    • 19:00

      Träning B-Trupp


      20:00
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor