Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hille/Åbyggeby IK

Följ

Hille/Åbyggeby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Hille/Åbyggeby IK
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 00:00

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      02:00
    • 10:00

      Match HÅIK - GGIK Team-14


      11:30
    • 10:00

      Sekretariat och sargbygge Team-14


      11:30
    • 12:30

      OHC U14 - Hofors Team-09


      14:45
    • 13:15

      IK Huge1 (hemma) Team-12


      15:15
    • 13:15

      IK Huge2 (borta) Team-12


      15:15
    • 13:15

      IK Huge2 (hemma) Team-12


      15:15
    • 13:15

      IK Huge1 (hemma) Team-12


      15:15
  • 4Sön
    • 09:30

      Hudiksvalls HC/Lindefallets SK (hemma) Team-11


      11:30
    • 11:30

      Hofors HC2 (hemma) Team-13


      13:30
    • 11:30

      Hille/Åbyggeby IK2 (hemma) Team-13


      13:30
    • 11:30

      Hofors HC1 (hemma) Team-13


      13:30
    • 11:30

      Hofors HC1 (hemma) Team-13


      13:30
    • 11:30

      Hofors HC2 (borta) Team-13


      13:30
    • 11:30

      Hofors - HÅIK Team-13


      13:30
    • 13:15

      Alfta/Bollnäs (hemma) Team-09


      15:30
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:15

      Träning Team-15


      17:15
    • 16:50

      Träning Team-12


      17:50
    • 16:50

      Träning Team-11


      17:40
    • 19:00

      Järvsö IK/Hofors HC (hemma) A-lag


      21:00
  • 10Lör
    • 10:00

      Match HÅIK - Brynäs Team-14


      11:30
    • 14:30

      Valbo HC4 (borta) Team-12


      16:30
    • 14:30

      Hille/Åbyggeby IK2 (hemma) Team-12


      16:30
    • 14:30

      Valbo HC3 (borta) Team-12


      16:30
    • 14:30

      Valbo HC3 (borta) Team-12


      16:30
    • 14:30

      Valbo HC4 (hemma) Team-12


      16:30
    • 16:45

      OHC U14 - Valbo Team-09


      19:00
    • 17:20

      Föreningsmatchen 2024 Team-15


      21:20
    • 18:00

      Föreningsmatchen 2024 Team-09


      20:30
    • 18:00

      Intresseanmälan Föreningsmatchen 2024 Team-13


      21:00
    • 18:00

      Intresseanmälan föreningsmatch Brynäs - Almtuna Team-14


      20:30
    • 18:00

      Föreningsmatchen 2024 Team-11


      21:00
    • 18:00

      Föreningsmatchen Team-12


      21:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Håik - Hedesunda - Valbo Team-13


      11:00
    • 11:00

      Match Team-15


      14:00
    • 11:15

      Hille/Åbyggeby IK2 (hemma) Team-13


      13:15
    • 11:15

      Valbo HC1 (hemma) Team-13


      13:15
    • 11:15

      Valbo HC2 (hemma) Team-13


      13:15
    • 11:15

      Hedesunda IF (hemma) Team-13


      13:15
    • 11:15

      Hedesunda IF (hemma) Team-13


      13:15
    • 11:15

      Valbo HC2 (borta) Team-13


      13:15
    • 11:15

      Valbo HC1 (hemma) Team-13


      13:15
    • 14:00

      Hudik (hemma) Team-09


      16:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 15:00

      Träning Team-12


      16:00
      Testebovallen
      Anteckning: Skridskoteknik med Ajje
    • 16:00

      Träning Team-15


      17:00
    • 16:00

      Träning Team-14


      17:00
    • 16:50

      Träning Team-13


      17:50
    • 16:50

      Extraträning med U11 Team-14


      17:50
    • 16:50

      Träning Team-12


      17:50
    • 17:55

      Träning Team-11


      18:45
    • 20:00

      Träning Team-09


      21:00
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 11:30

      Match Sandviken - HÅIK Team-14


      13:00
    • 13:00

      OHC U14 - Huge Team-09


      15:15
    • 14:00

      Sandvikens IK1 (hemma) Team-12


      16:00
    • 14:00

      Sandvikens IK2 (hemma) Team-12


      16:00
    • 14:30

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      16:30
    • 15:00

      Sandvikens IK2 (borta) Team-12


      17:00
    • 15:00

      Sandvikens IK1 (hemma) Team-12


      17:00
  • 18Sön
    • 10:10

      Intresseanmälan träningsmatcher med skutskär. Team-13


      12:10
    • 11:30

      Järvsö IK (hemma) Team-11


      13:30
    • 13:00

      Skutskär (borta) Team-09


      15:10
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:50

      Träning Team-12


      17:50
    • 16:50

      Träning Team-11


      17:40
    • 20:15

      Målvaktsträning distriktslag Team-09


      21:15
  • 24Lör
    • 00:00

      Skutskärs SK2 (hemma) Team-12


      02:00
    • 00:00

      Skutskärs SK1 (hemma) Team-12


      02:00
    • 00:00

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      02:00
    • 00:00

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      02:00
    • 00:00

      Skutskärs SK1 (hemma) Team-12


      02:00
    • 00:00

      Skutskärs SK2 (borta) Team-12


      02:00
    • 11:00

      Hille/Åbyggeby IK2 (hemma) Team-14


      13:00
    • 11:00

      Matcher Sätra - HÅIK & Brynäs Team-14


      13:00
    • 11:25

      Brynäs IF3 (hemma) Team-14


      13:25
    • 11:50

      IK Sätra1 (borta) Team-14


      13:50
    • 11:50

      IK Sätra2 (hemma) Team-14


      13:50
    • 12:15

      Brynäs IF3 (borta) Team-14


      14:15
    • 12:15

      IK Sätra1 (borta) Team-14


      14:15
    • 12:35

      IK Sätra2 (borta) Team-14


      14:35
    • 16:45

      OHC U14 - Sätra/GGIK Team-09


      19:00
  • 25Sön
    • 09:45

      Match Team-15


      11:45
    • 16:30

      Alfta GIF Hockey/Bollnäs IS (hemma) Team-11


      18:30
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor