Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hille/Åbyggeby IK

Följ

Hille/Åbyggeby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Hille/Åbyggeby IK
Välj lag

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 09:45

      Sandvikens IK1 (hemma) Team-12


      11:45
    • 09:45

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      11:45
    • 09:45

      Sandvikens IK2 (borta) Team-12


      11:45
    • 09:45

      Sandvikens IK2 (hemma) Team-12


      11:45
    • 09:45

      Sandvikens IK1 (hemma) Team-12


      11:45
    • 09:45

      Funktionärsuppdrag Team-12


      11:45
    • 12:00

      Poolspel 2/12 Team-14


      14:00
    • 12:45

      OHC U14 mot Huge Team-09


      15:00
  • 3Sön
    • 09:45

      Match Team-15


      11:45
    • 09:45

      Sekretariatet Team-15


      11:45
    • 12:00

      Strömsbro IF (hemma) Team-11


      14:00
    • 12:30

      Alfta/Bollnäs (borta) Team-09


      14:30
    • 15:45

      Valbo HC1 (hemma) Team-13


      17:45
    • 15:45

      Match HÅIK-Valbo/Hedesunda Team-13


      17:45
    • 16:10

      Valbo HC2 (hemma) Team-13


      18:10
    • 16:10

      Hedesunda IF (hemma) Team-13


      18:10
    • 16:35

      Valbo HC2 (borta) Team-13


      18:35
    • 17:00

      Hedesunda IF (hemma) Team-13


      19:00
    • 17:00

      Valbo HC1 (hemma) Team-13


      19:00
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 18:40

      Sandviken (borta) Team-09


      20:40
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Strömsbro IF2 (hemma) Team-12


      12:00
    • 10:00

      Strömsbro IF1 (hemma) Team-12


      12:00
    • 10:00

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      12:00
    • 10:00

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      12:00
    • 10:00

      Strömsbro IF1 (hemma) Team-12


      12:00
    • 10:00

      Strömsbro IF2 (borta) Team-12


      12:00
    • 10:00

      Funktionärsuppdrag Team-12


      12:00
    • 17:20

      Poolspel 9/12 Team-14


      19:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Hille/Åbyggeby IK2 (hemma) Team-13


      02:00
    • 12:45

      IK Sätra/Gävle GIK röd (borta) Team-11


      14:45
    • 15:00

      Strömsbro IF2 (borta) Team-13


      17:00
    • 15:00

      Strömsbro IF1 (borta) Team-13


      17:00
    • 15:00

      Strömsbro IF1 (borta) Team-13


      17:00
    • 15:00

      Strömsbro IF2 (hemma) Team-13


      17:00
    • 15:00

      Match mot Strömbro Team-13


      17:00
    • 15:00

      Intresseanmälan till match med U11 Team-14


      16:30
    • 17:00

      Strömsbro (hemma) Team-09


      19:10
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 15:30

      Intresseanmälan Skillscomp och Hockey på Kossan och Kalven Team-13


      21:00
    • 17:50

      Träning Team-09


      18:50
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:30

      Gävle GIK/IK Sätra1 (borta) Team-12


      11:30
    • 09:30

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      11:30
    • 09:30

      Gävle GIK/IK Sätra2 (hemma) Team-12


      11:00
    • 09:30

      Gävle GIK/IK Sätra2 (borta) Team-12


      11:30
    • 09:30

      Gävle GIK/IK Sätra1 (borta) Team-12


      11:30
    • 09:30

      Funktionärsuppdrag Team-12


      11:30
    • 13:15

      Poolspel 16/12 Team-14


      15:30
    • 14:30

      OHC U14 mot Skutskär Team-09


      16:30
  • 17Sön
    • 08:45

      Match Team-15


      11:00
    • 12:00

      Huge (borta) Team-09


      14:00
    • 13:00

      Alfta GIF Hockey/Bollnäs IS (borta) Team-11


      15:00
    • 16:45

      Hille/Åbyggeby IK2 (hemma) Team-13


      18:45
    • 16:45

      Skutskärs SK1 (hemma) Team-13


      18:45
    • 16:45

      Skutskärs SK2 (hemma) Team-13


      18:45
    • 16:45

      Hedesunda IF (hemma) Team-13


      18:45
    • 16:45

      Hedesunda IF (hemma) Team-13


      18:45
    • 16:45

      Skutskärs SK2 (borta) Team-13


      18:45
    • 16:45

      Skutskärs SK1 (hemma) Team-13


      18:45
    • 16:45

      Match mot Skutskär Team-13


      19:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 08:30

      TEAM SPORTIA CUP Team-13


      18:00
  • 29Fre
    • 08:00

      Team Sportia Cup Föräldrar Team-14


      18:00
    • 09:00

      Team Sportia Cup Team-14


      18:00
    • 18:50

      Träning Team-09


      19:50
    • 18:50

      Träning Team-11


      19:50
  • 30Lör
  • 31Sön