Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hille/Åbyggeby IK

Följ

Hille/Åbyggeby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Hille/Åbyggeby IK
Välj lag

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 00:00

      Anton Lander Cup 2023 U12 Team-12


      20:00
    • 00:00

      Allergier Team-12


      20:00
    • Heldag

      Intresseanmälan Cup Valbo Team-13

    • 11:00

      Träningsmatch med Ockelbo U14 Team-09


      13:00
  • 2Mån
    v.40
    • 17:00

      Kiosken Testebo Team-09


      21:30
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 09:00

      Kiosken Testebo Team-11


      14:00
    • 13:30

      Hudiksvall (borta) Team-09


      15:15
    • 14:00

      Kiosken Testebo Team-11


      19:00
    • 19:00

      Spela matcher med Ockelbo U14? Team-09


      19:00
  • 9Mån
    v.41
    • 16:40

      Intresseanmälan idag Monitor Team-13


      17:40
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 12:00

      Sekretariatet Team-15


      14:30
    • 12:30

      Match Team-15


      14:30
    • 12:50

      Gävle GIK/IK Sätra1 (borta) Team-12


      14:30
    • 12:50

      Gävle GIK/IK Sätra2 (borta) Team-12


      14:50
    • 13:15

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      15:15
    • 13:30

      Brynäs IF3 (hemma) Team-14


      15:30
    • 13:40

      Gävle GIK/IK Sätra2 (hemma) Team-12


      15:40
    • 13:40

      Gävle GIK/IK Sätra1 (borta) Team-12


      15:40
  • 15Sön
    • 09:30

      Strömsbro IF2 (borta) Team-13


      11:30
    • 09:30

      Hille/Åbyggeby IK2 (hemma) Team-13


      11:30
    • 09:30

      Strömsbro IF1 (borta) Team-13


      11:30
    • 09:30

      Strömsbro IF1 (borta) Team-13


      11:30
    • 09:30

      Strömsbro IF2 (hemma) Team-13


      11:30
    • 09:30

      Match Strömsbro Team-13


      11:30
    • 12:00

      Skutskärs SK (hemma) Team-11


      14:00
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:40

      Träning Team-13


      09:40
    • 10:00

      Ockelbo HC1 (hemma) Team-12


      12:00
    • 10:00

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      12:00
    • 10:00

      Ockelbo HC2 (borta) Team-12


      12:00
    • 10:00

      Ockelbo HC2 (hemma) Team-12


      12:00
    • 10:00

      Ockelbo HC1 (hemma) Team-12


      12:00
    • 10:00

      Funktionärsuppdrag Team-12


      12:00
    • 12:00

      Poolspel 21/10 Team-14


      14:00
    • 16:00

      OHC U14 mot Söderhamn Team-09


      17:15
  • 22Sön
    • 00:00

      Hille/Åbyggeby IK2 (hemma) Team-13


      02:00
    • 10:15

      Match Team-15


      12:15
    • 10:15

      Sekretariatet Team-15


      12:15
    • 13:00

      Skutskärs SK2 (hemma) Team-13


      15:00
    • 13:00

      Hedesunda IF (hemma) Team-13


      15:00
    • 13:00

      Match Hedesunda & Skutskär Team-13


      16:15
    • 13:25

      Skutskärs SK1 (hemma) Team-13


      15:25
    • 13:50

      Skutskärs SK2 (borta) Team-13


      15:50
    • 14:15

      Hedesunda IF (hemma) Team-13


      16:15
    • 14:15

      Skutskärs SK1 (hemma) Team-13


      16:15
    • 16:45

      Sandvikens IK (hemma) Team-11


      18:45
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 00:00

      Brynäs IF (borta) Team-12


      02:00
    • 00:00

      Hofors HC (borta) Team-12


      02:00
    • 00:00

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      02:00
    • 00:00

      Hille/Åbyggeby IK1 (hemma) Team-12


      02:00
    • 00:00

      Brynäs IF (borta) Team-12


      02:00
    • 00:00

      Hofors HC (hemma) Team-12


      02:00
    • 13:00

      OHC U14 mot Strömsbro Team-09


      15:00
  • 29Sön
    • 10:20

      Söderhamn (hemma) Team-09


      12:40
    • 13:30

      Match HÅIK-Sandviken Team-13


      15:30
    • 13:30

      Intresseanmälan HÅIK - Sandviken Team-14


      15:30
    • 15:00

      Hedesunda IF/Östervåla IF (hemma) Team-11


      17:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis