Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HC Lidköping Red Roosters

Följ

HC LIDKÖPING

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.36
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 19:15

      Träningsmatch Grästorp Team 08


      21:00
  • 9Fre
    • 19:00

      Karlskoga IK (hemma) A-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning J20


      22:30
    • 19:30

      Träning J18


      22:30
  • 10Lör
    • 08:00

      Skills / Målvaktsträning Team 11


      09:15
    • 08:00

      Skills/målvaktsträning Team 09


      09:15
    • 08:00

      Skills och målvaktsträning Team 12


      09:15
    • 08:00

      Skills och målvaktsträning Team 10


      09:15
    • 08:00

      Skills/målvaktsträning Team 13


      09:15
    • 08:00

      Skills och målvaktsträning Team 14


      09:15
    • 09:30

      Träning Team 09


      10:30
    • 09:30

      Träning Team 10


      10:30
    • 09:30

      Träning Team 08


      10:30
    • 09:30

      Träning Team 07


      10:30
    • 10:30

      Träning Team Flick


      11:30
    • 10:30

      Träning Team 14


      11:30
    • 18:10

      Träning Team 13


      19:10
  • 11Sön
    • 10:30

      Träningsmatchen mot Skövde Team 09


      13:00
    • 16:00

      Ulricehamns IF (hemma) A-lag


      19:00
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
    • 18:00

      Ledaruppstartsmöte TKH Ledarna


      19:00
    • 19:30

      Träning J20


      22:30
    • 19:30

      Träning J18


      22:30
    • 19:30

      Träning Team 07


      20:30
    • 19:30

      Träning Team 08


      20:30
    • 19:40

      Grästorp Ik (borta) J18


      21:30
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 08:00

      Träningsmatch motFalköping Team 09


      11:30
    • 09:00

      Domarutbildning J20


      16:00
    • 16:00

      Ulricehamns IF (borta) A-lag


      19:00
    • 16:00

      Träningsmatch i Vänersborg Team 14


      17:20
  • 19Mån
    v.38
    • 18:00

      Träning Team 09


      19:00
    • 19:30

      Tidaholms HF (hemma) J20


      22:00
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:00

      Länscupen Team 08


      00:00
    • 18:45

      Träning Team 10


      20:45
    • 18:45

      Träning Team 11


      20:45
    • 18:45

      Träning Team 12


      20:45
    • 19:15

      Grästorp nightcup Team 09


      00:00
      Grästorp - Åse & Viste Arena
      Anteckning: Hej allihop!
      Nu är det dags för cup i Grästorp. Kallelse skickas ut sön, och vi önskar att ni svarar snarast på denna och i samband med att ni tackar ja gör ni en inbetalning för cupen till Camilla genom swisch 070 38 274 47 850 kr. När ni betalat är ni bokade på cupen.

      Vi kommer att bo hemma denna gång eftersom det är nära så samåk gärna med varann. Eftersom det denna gång är långt mellan matcherna på lördag kommer inte ledarna vara tillgängliga hela den lediga tiden för barnen mellan andra och tredje matchen så om era barn vill vara kvar och ni vill åka hem behöver ni checka av med ledarna att det finns några kvar som ansvariga eftersom det inte blir självklart denna gång.

      Matchschema finns på cuponline men skickas även ut per mail eftersom allt inte får plats i text här
  • 24Lör
    • Heldag

      Länscupen Team 08

    • Heldag

      Grästorp nightcup Team 09

      Grästorp - Åse & Viste Arena
      Anteckning: Hej allihop!
      Nu är det dags för cup i Grästorp. Kallelse skickas ut sön, och vi önskar att ni svarar snarast på denna och i samband med att ni tackar ja gör ni en inbetalning för cupen till Camilla genom swisch 070 38 274 47 850 kr. När ni betalat är ni bokade på cupen.

      Vi kommer att bo hemma denna gång eftersom det är nära så samåk gärna med varann. Eftersom det denna gång är långt mellan matcherna på lördag kommer inte ledarna vara tillgängliga hela den lediga tiden för barnen mellan andra och tredje matchen så om era barn vill vara kvar och ni vill åka hem behöver ni checka av med ledarna att det finns några kvar som ansvariga eftersom det inte blir självklart denna gång.

      Matchschema finns på cuponline men skickas även ut per mail eftersom allt inte får plats i text här
    • 07:00

      IFK Falköping (hemma) J18


      20:00
    • 08:00

      Skills / Målvaktsträning Team 11


      09:15
    • 08:00

      Skills och målvaktsträning Team 12


      09:15
    • 08:00

      Skills och målvaktsträning Team 10


      09:15
    • 08:00

      Skills/målvaktsträning Team 13


      09:15
    • 08:00

      Skills och målvaktsträning Team 14


      09:15
    • 09:00

      Länscupen Team 08


      19:00
    • 09:30

      Träning Team Flick


      10:30
    • 09:30

      Träning TKH Flick


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH - Hockeyskola Pojk


      11:30
    • 10:30

      Träning TKH Ledarna


      11:30
    • 14:30

      Kumla HC (hemma) A-lag


      17:40
  • 25Sön
    • 00:00

      Länscupen Team 08


      19:00
    • 00:00

      Grästorp nightcup Team 09


      18:00
      Grästorp - Åse & Viste Arena
      Anteckning: Hej allihop!
      Nu är det dags för cup i Grästorp. Kallelse skickas ut sön, och vi önskar att ni svarar snarast på denna och i samband med att ni tackar ja gör ni en inbetalning för cupen till Camilla genom swisch 070 38 274 47 850 kr. När ni betalat är ni bokade på cupen.

      Vi kommer att bo hemma denna gång eftersom det är nära så samåk gärna med varann. Eftersom det denna gång är långt mellan matcherna på lördag kommer inte ledarna vara tillgängliga hela den lediga tiden för barnen mellan andra och tredje matchen så om era barn vill vara kvar och ni vill åka hem behöver ni checka av med ledarna att det finns några kvar som ansvariga eftersom det inte blir självklart denna gång.

      Matchschema finns på cuponline men skickas även ut per mail eftersom allt inte får plats i text här
    • 09:00

      Länscupen Team 08


      16:00
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:45

      Domarutbildning Team 08


      20:30
    • 18:00

      Domarkurs J20


      20:30
    • 18:00

      Domarutbildning J18


      20:30
  • 30Fre