Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HC Lidköping Red Roosters

Följ

HC LIDKÖPING

Följ oss för uppdateringar
Följ
HC Lidköping Red Roosters
Välj lag

Januari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.53
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.1
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 00:00

      Tidaholms HF (hemma) J18


      02:00
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 00:00

      Skara IK (hemma) J18


      02:00
    • 10:00

      Träning Team 08


      11:00
  • 11Mån
    v.2
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning J18


      19:30
  • 14Tor
    • 00:00

      Mariestad BoIS HC Lag 2 (borta) J18


      02:00
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      20:30
      Lidåkerskolan uteplan
      Anteckning: Träning med Lantz
      Ta med innebandyklubba
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 00:00

      IFK Falköping IK/Skövde IK (hemma) J18


      02:00
    • 10:30

      Träning Team 08


      12:00
  • 18Mån
    v.3
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:00

      Fys ute Team 07


      19:15
    • 18:00

      Träning A-pojk


      19:15
    • 18:00

      Träning J18


      19:30
  • 21Tor
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      20:30
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 00:00

      IFK Falköping IK/Skövde IK (borta) J18


      02:00
    • 00:00

      Tibro IK Gul (borta) Team 10


      02:00
    • 00:00

      Sörhaga/Alingsås HK Grön (borta) Team 10


      02:00
    • 00:00

      Skövde IK Röd (borta) Team 10


      02:00
    • 10:00

      Träning Team 08


      11:00
  • 25Mån
    v.4
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning A-pojk


      19:15
    • 18:00

      Träning J18


      19:30
    • 18:10

      Träning Team 11


      19:10
  • 28Tor
    • 00:00

      Mariestad BoIS HC Lag 2 (hemma) J18


      02:00
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      20:30
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 00:00

      LN 70 HC (hemma) Team 09


      02:00
    • 00:00

      Grästorps IK Röd (hemma) Team 09


      02:00
    • 00:01

      IFK Falköping IK Vit (hemma) Team 09


      02:01
    • 08:00

      Skills / Målvaktsträning Team 11


      09:15
    • 10:00

      Träning Team 08


      11:00
    • 11:00

      Träning A-pojk


      12:30
  • 31Sön
    • 00:00

      Skara IK (borta) J18


      02:00
    • 10:00

      Träning Team 08


      11:00