Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HC Lidköping Red Roosters

Följ

HC LIDKÖPING

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:30

      Träning J18


      19:30
    • 17:30

      Träning A-pojk


      19:30
    • 19:00

      Tidaholms HF (borta) A-lag


      21:00
    • 21:20

      Träning Oldboys


      22:30
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 18:30

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:40

      Träning Team 07


      21:05
    • 18:45

      Träning J18


      21:05
    • 18:45

      Träning A-pojk


      21:05
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 19:00

      IFK Falköping IK (hemma) A-lag


      21:00
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 12:00

      Ulricehamns IF (borta) J18


      14:00
    • 16:00

      Tibro IK (borta) A-lag


      18:00
    • 16:15

      Tibro IK / Tidaholms HF (hemma) A-pojk


      18:15
    • 16:40

      Träningsmatch Mariestad Team 10


      18:40
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 18:30

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:40

      Träning Team 07


      21:00
    • 18:45

      Träning J18


      21:05
    • 18:45

      Träning A-pojk


      21:05
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.43
    • 18:40

      Träning Team 08


      21:05
      Ishallen
      Anteckning: 18.40 Off-ice/fys aktivitet
      19.45 Ispass

      Utrustning office: Till klubbteknik skottklubba och off ice klubba, kula och biscuit. När vi är inne boll med dämpning dvs innebandyboll med plast i. Fyskläder för utomhusbruk
    • 18:40

      Träning Team 07


      21:05
    • 18:40

      Fys+ispass Team 09


      21:05
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 00:00

      Skövde IK (hemma) A-pojk


      02:00
    • 00:00

      Intresseanmälan Team 09


      00:00
    • 09:00

      Skövde IK Röd (borta) Team 10


      11:00
    • 10:00

      Träning A-pojk


      13:00
    • 12:00

      Trollhättans HC (borta) J18


      14:00
    • 15:00

      Töreboda HF (borta) Team 08


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatcher Team 11


      18:30
    • 17:00

      Skara IK (hemma) A-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning RoosterGirls


      20:30
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 08:30

      Höstlovsskills Team 08


      10:30
    • 15:30

      Träning Team 08


      17:15
    • 15:30

      Träning Team 07


      17:15
    • 15:30

      Träning Team 09


      17:15
    • 17:30

      Träning J18


      19:30
    • 17:30

      Träning A-pojk


      19:30
    • 19:30

      IFK Falköping IK (borta) A-lag


      21:30
    • 21:20

      Träning Oldboys


      22:30
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 00:00

      Poolspel 31 okt Team 09


      00:00
    • 08:00

      Skills/målvaktsträning Team 09


      09:15
    • 08:00

      Skills för alla träningsgrupper Team 10


      09:15
    • 08:00

      Skills / Målvaktsträning Team 11


      09:15
    • 08:00

      Skills + målvaktsträning Team 07


      09:15
    • 08:00

      Skills Team 08


      09:15
    • 09:30

      Träning Team 15-16


      10:30
    • 09:30

      Träning Team 14


      10:30
    • 10:30

      Träning Team 12


      11:30
    • 10:30

      Träning Team 13


      11:30
    • 14:00

      Grästorps IK Svart (hemma) Team 09


      16:00
    • 14:30

      Trollhättans HC Vit (hemma) Team 11


      16:30
    • 14:30

      Skövde IK Svart (hemma) Team 11


      16:30
    • 16:00

      Grästorps IK Röd (borta) Team 09


      18:00
    • 17:00

      Mariestad BoIS HC (hemma) Team 07


      19:00