Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnesta IK

Följ

Gnesta IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gnesta IK
Välj lag/grupp

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 11:00

      U12 Målvaktsträning U12


      14:00
    • 17:00

      Träning Målvakter


      17:50
    • 18:00

      Träning U10


      19:00
    • 18:00

      Träning U12


      20:10
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:10

      Träning U14


      20:10
      Gnesta ishall
  • 4Tor
    • 11:00

      U12 Målvaktsträning U12


      14:00
    • 17:00

      Träning F14


      18:00
    • 18:10

      Träning U10


      19:10
    • 19:20

      Träning Konståkning


      20:20
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:10

      Träning U8


      19:10
    • 19:20

      Hockeyskoj U12


      20:30
  • 6Lör
    • 16:30

      Träningsmatch U12


      18:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:10

      Träning U8


      19:10
    • 19:20

      Helplansträning U12


      20:30
  • 13Lör
    • 08:45

      Mälarö cup U11 U12


      18:00
    • 09:00

      Gnesta Game Day - Lag 1 U10


      17:00
    • 09:00

      Gnesta Game Day - Lag 2 U10


      17:00
    • 09:00

      Gnesta Game Day - Lag 3 U10


      17:00
    • 09:00

      Gnesta Game Day - Lag 4 U10


      17:00
    • 17:30

      Träning Konståkning


      19:00
    • 18:00

      Träning Konståkning


      19:00
  • 14Sön
    • 09:15

      Rimbo Cup U12 U12


      20:15
  • 15Mån
    v.16
    • 20:30

      Träning U14


      21:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning Målvakter


      17:50
    • 18:00

      Träning U10


      19:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte U10 U10


      19:00
    • 20:40

      Träning Vets H35


      21:40
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning F14


      18:00
    • 18:10

      Träning U10


      19:10
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning U8


      17:00
    • 16:50

      Träning U12


      17:50
  • 20Lör
    • 08:00

      Tumbacupen U12


      00:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Tumbacupen U12


      18:00
    • 08:00

      Lejoncupen U10


      14:00
    • 14:00

      Lidingö Vikings Cup U10


      18:30
  • 22Mån
    v.17
    • 18:10

      Träning F14


      19:10
    • 20:30

      Träning U14


      21:30
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning U10


      17:50
    • 18:00

      Träning U12


      20:10
    • 20:20

      Träning Vets H35


      21:20
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning F14


      18:00
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning U10


      20:00
    • 18:10

      Träning U8


      19:10
    • 19:20

      Avslutning - Föräldramatch U12


      20:30
  • 27Lör
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.18
    • 20:30

      Träning U14


      21:30
  • 30Tis