Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnesta IK

Följ

Gnesta IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gnesta IK
Välj lag/grupp

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:10

      Träning U8


      19:10
    • 18:30

      Värmdö HC (borta) F16


      20:30
    • 19:20

      Helplansträning U12


      20:30
  • 3Lör
    • 10:00

      Nyköping (hemma) U12


      11:00
    • 10:00

      U12 Poolspel Domare


      11:30
    • 11:30

      Poolspel U10 GIK 3 U10


      13:00
    • 13:00

      IFK Mariehamn (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Bemanna A-lags match U12


      15:00
    • 15:00

      AC Camelen (borta) Vets H35


      16:30
    • 16:00

      Poolspel U10 GIK 2 U10


      17:30
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 17:30

      Bemanning kiosk och entré, A-lagsmatch U8


      21:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:10
    • 19:00

      Mälarö Hockeyförening (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
    • 19:30

      Eskilstuna Linden Hockey (hemma) F16


      21:30
    • 19:30

      F16 Match Domare


      21:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:10

      Träning U8


      19:10
    • 18:30

      Träning F16


      19:50
    • 19:20

      Helplansträning U12


      20:30
  • 10Lör
    • 10:00

      Poolspel U9 GIK 2 U10


      11:30
    • 10:00

      U9 Poolspel Domare


      11:30
    • 12:30

      Poolspel U9 GIK 1 U10


      14:00
    • 13:00

      IFK Mariefred (hemma) U12


      14:00
    • 13:00

      Poolspel U11 GIK 2 U10


      14:30
    • 13:00

      U11 Poolspel Domare


      14:30
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning Skridskoskola


      09:50
    • 10:00

      Träning Hockeyskola


      11:00
    • 11:30

      Södertälje SK (borta) U12


      12:30
    • 11:30

      Poolspel U11 GIK 3 U10


      13:00
    • 11:45

      Åker/Strängnäs HC (borta) U12


      12:45
    • 11:45

      Poolspel U11 GIK 1 U10


      13:15
    • 13:30

      Linden Hockey 1 (hemma) F14


      15:30
    • 14:00

      Södertälje SK (hemma) F14


      16:00
    • 14:30

      Järna SK (hemma) F14


      16:30
    • 14:45

      IFK Mariehamn (borta) A-lag Herrar


      16:45
    • 16:00

      Träning Konståkning


      17:00
    • 17:00

      Träning Konståkning


      18:00
    • 17:00

      Träning Konståkning


      19:00
    • 19:00

      Träning Gubbiorerna


      20:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning Målvakter


      17:50
    • 18:00

      Träning U10


      19:00
      Gnesta Ishall
      Samlingsinformation: Gnesta Ishall
      Samlingstid: 17:30
      Anteckning: Skills träning med Patrik Borg
      Samling för ombyte senast 17.30, vi har istid mellan 18.00-19.00.
      Inga föräldrar i omklädningsrummen eller båsen, men gärna på läktaren.
      Viktigt att ni svarar i tid på kallelsen så att vi kan planera träningen.
    • 18:00

      Träning U12


      20:10
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:10

      Träning U10


      20:10
    • 20:00

      Kista HC (borta) A-lag Herrar


      22:00
    • 21:00

      IFK Mariefred (borta) Vets H35


      22:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
    • 19:30

      Segeltorps IF (hemma) F16


      21:30
    • 19:30

      F16 Match Domare


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:10

      Träning U8


      19:10
    • 18:30

      Söderort Hockey (borta) F16


      20:30
    • 19:20

      Helplansträning U12


      20:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Poolspel U10 GIK 2 U10


      10:30
    • 09:00

      U10 Poolspel Domare


      10:30
    • 11:00

      Poolspel U10 GIK 3 U10


      12:30
    • 12:00

      Järna SK (hemma) U12


      13:00
    • 12:00

      U12 Poolspel Domare


      13:30
    • 13:30

      Kiosk och Entré A-lagsmatch U10


      17:00
    • 15:00

      IK Waxholm (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 18:30

      Segeltorps IF (borta) F16


      20:30
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 11:00

      Målvaktsträning U12


      14:00
    • 17:00

      Träning Målvakter


      17:50
    • 18:00

      Träning U10


      19:00
    • 18:00

      Träning U12


      20:10
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:10

      Träning U10


      20:10
    • 20:20

      Träning Vets H35


      21:20
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 15:50

      Träning U8


      16:50
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:45

      Bemanna A-lags match U12


      21:45
    • 18:30

      Träning F16


      19:50
  • 24Lör
    • 10:00

      Eskilstuna Linden Hockeyklubb (hemma) U12


      11:00
    • 10:00

      U11 Poolspel Domare


      11:30
    • 10:00

      Poolspel U9 GIK 2 U10


      11:30
    • 11:30

      Poolspel U9 GIK 1 U10


      13:00
    • 13:00

      Järna SK (hemma) F14


      14:30
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning Skridskoskola


      09:50
    • 10:00

      Träning Hockeyskola


      11:00
    • 10:30

      Poolspel U9 GIK 2 U10


      12:00
    • 12:40

      Eskilstuna Linden Hockeyklubb (borta) U12


      13:40
    • 15:00

      Poolspel U11 GIK 2 U10


      16:30
    • 19:00

      Träning Gubbiorerna


      20:30
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:10
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
  • 29Tor