Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnesta IK

Följ

Gnesta IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:00

      Träning U13


      18:30
    • 18:10

      Träning Tjejhockey


      19:10
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:50

      Wing Academy by GIK U11/ U12


      10:50
    • 11:00

      Wing Academy by GIK U13


      12:00
    • 11:00

      Wing Academy by GIK A-pojk


      12:00
    • 12:30

      U12 Match U11/ U12


      14:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.37
    • 17:45

      Träning U13


      18:15
    • 19:00

      Träning U13


      20:00
    • 20:10

      Träning J20


      21:10
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:00

      Träning U13


      18:30
    • 18:10

      Träning Tjejhockey


      19:10
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.38
    • 19:30

      Åker/Strängnäs (hemma) J20


      22:00
  • 15Tis
    • 17:30

      Ledar/ tränarutbildning med hockeykonsulent A-pojk


      20:30
    • 17:30

      Ledar/ tränarutbildning med hockeykonsulent U11/ U12


      20:30
    • 17:30

      Ledar/ tränarutbildning med hockeykonsulent U13


      20:30
    • 17:30

      Ledar/ tränarutbildning med hockeykonsulent U9


      20:30
    • 17:30

      Ledar/ tränarutbildning med hockeykonsulent Hockeyskola


      20:30
    • 17:30

      Ledar/ tränarutbildning med hockeykonsulent Målvakter


      20:30
    • 18:30

      Träning A-pojk


      19:30
    • 19:00

      Träning U11/ U12


      20:00
    • 20:00

      Träning J20


      21:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:00

      Träning U13


      18:30
    • 18:10

      Träning Tjejhockey


      19:10
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      U12 Träningsmatch borta mot Mariefred U11/ U12


      18:50
    • 18:00

      Träning U13


      19:00
  • 19Lör
    • 11:20

      Eskilstuna (borta) J20


      14:00
    • 11:30

      U12 Match mot Åker/Strängnäs U11/ U12


      12:50
    • 11:40

      Wing Academy by GIK U11/ U12


      12:40
    • 12:50

      Wing Academy by GIK U13


      13:50
    • 12:50

      Wing Academy by GIK A-pojk


      13:50
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.39
    • 17:45

      Träning U13


      18:15
    • 19:00

      Träning U13


      20:00
    • 20:10

      Träning J20


      21:10
  • 22Tis
    • 18:30

      Träning A-pojk


      19:30
    • 19:00

      Träning U11/ U12


      20:00
    • 20:00

      Träning J20


      21:00
      Ishallen
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:00

      Träning U13


      18:30
    • 18:10

      Träning Tjejhockey


      19:10
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:35

      Wing Academy by GIK U11/ U12


      11:35
    • 11:30

      Åker/Strängnäs (borta) J20


      14:30
    • 11:45

      Wing Academy by GIK A-pojk


      12:45
    • 11:45

      Wing Academy by GIK U13


      12:45
    • 14:15

      U11 Träningsmatch Åker/Strängnäs 11:or U11/ U12


      16:15
    • 14:40

      U12 Match mot IFK Mariefred U11/ U12


      16:10
  • 27Sön
    • 10:00

      Teambuilding U13


      13:30
    • 10:00

      Träning Skridskoskola


      10:50
    • 11:00

      Träning Hockeyskola


      11:50
    • 12:00

      Träning U9


      12:50
    • 14:30

      IFK Mariefred (hemma) U13


      15:50
    • 15:10

      U11 Träningsmatch Linden 10:or U11/ U12


      16:30
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning U9


      18:00
    • 18:00

      Träning U13


      18:30
    • 18:10

      Träning U11/ U12


      19:10
    • 18:30

      Träning A-pojk


      19:30
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
    • 20:30

      Träning J20


      21:30
  • 30Ons