Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Glimma Hockey

Följ

Glimma Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.44
    • 17:30

      Träning C2


      18:30
    • 17:30

      Träning D1


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      19:45
    • 18:45

      Träning C1


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning B2


      20:30
    • 18:15

      Träning D3


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 19:30

      Träning C1


      20:30
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning B2


      18:00
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 11:00

      Lund Giants HC (hemma) J18


      13:00
    • 16:00

      Åstorps IK (borta) A-lag


      18:00
  • 7Mån
    v.45
    • 17:15

      Träning D3


      18:15
    • 17:15

      Träning B2


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning C2


      18:30
    • 17:30

      Träning D1


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      19:45
    • 18:45

      Träning C1


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 19:00

      Trelleborgs IF (hemma) A-lag


      21:00
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning B2


      18:00
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Limhamn HK (borta) J18


      21:30
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 10:30

      Osby (borta) C2


      13:10
    • 11:00

      Tyringe SoSS (borta) J18


      13:00
    • 13:00

      Limhamn HK V (borta) B2


      15:00
  • 14Mån
    v.46
    • 17:15

      Träning D3


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning C2


      18:30
    • 17:30

      Träning D1


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      19:45
    • 18:45

      Träning C1


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning C2


      18:30
    • 18:15

      Träning D3


      19:15
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 19:30

      Träning C1


      20:30
    • 19:30

      Träning B2


      20:30
  • 18Fre
    • 16:50

      Träning B2


      17:50
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 19:00

      Olofströms IK (hemma) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Helsingborg HC Ungdom Lag 2 (borta) J18


      21:30
  • 19Lör
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Kristianstads IK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Kristianstads IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 09:00

      Träning HS/HS Tjej/Skridskoskolan


      10:00
    • 10:30

      Poolspel Ängelholm D1


      13:00
    • 13:30

      Poolspel D3 D3


      17:00
    • 14:00

      Poolspel C1


      17:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Sölverborg (borta) C2


      11:40
    • 11:00

      Lund Giants HC V (hemma) B2


      13:00
  • 21Mån
    v.47
    • 17:15

      Träning D3


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning C2


      18:30
    • 17:30

      Träning D1


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      19:45
    • 18:45

      Träning C1


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning C2


      18:30
    • 18:15

      Träning D3


      19:15
    • 18:15

      Träning D1


      19:15
    • 19:30

      Träning C1


      20:30
    • 19:30

      Träning B2


      20:30
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning B2


      18:00
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
      Trollariken Glimåkra
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 26Lör
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Kristianstads IK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Åstorps IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Kristianstads IK C1 NO1 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 00:00

      Glimma HK C1 NO2 (borta) C1


      02:00
    • 09:00

      Träning HS/HS Tjej/Skridskoskolan


      10:00
    • 09:15

      Poolspel D3 D3


      12:30
    • 11:30

      Osby (hemma) C2


      14:00
  • 27Sön
    • 11:00

      IK Pantern V (hemma) B2


      13:00
    • 16:00

      Diö GoIF HK (borta) A-lag


      18:00
    • 17:00

      Limhamn HK (hemma) J18


      19:00
  • 28Mån
    v.48
    • 17:15

      Träning D3


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning C2


      18:30
    • 17:30

      Träning D1


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      19:45
    • 18:45

      Träning C1


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 30Ons