Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Glimma Hockey

Följ

Glimma Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
    • 11:00

      Jonstorp Hockey (hemma) C2


      12:00
  • 3Mån
    v.1
    • 19:00

      Träning A-Pojkar


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 4Tis
    • 00:00

      Glimma HK (borta) D2


      02:00
    • 18:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:15

      Träning C1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:30

      Träning A-Pojkar


      20:30
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 13:00

      IK Pantern (borta) C2


      14:00
    • 13:00

      IK Pantern V (borta) D2


      15:00
    • 17:00

      Virserums SGF (hemma) A-lag


      19:00
  • 10Mån
    v.2
    • 19:00

      Träning A-Pojkar


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 11Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 18:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
  • 12Ons
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning A-Pojkar


      21:45
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning D1


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:15

      Träning C1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:00

      Åseda IF (borta) A-lag


      21:00
    • 19:15

      Limhamn (borta) J18


      21:15
    • 19:30

      Träning A-Pojkar


      20:30
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
  • 15Lör
    • 10:30

      Träning D1


      12:00
    • 16:30

      Lund Giants HC (hemma) A-Pojkar


      18:30
      Trollarinkens ishall
      Serie: A1 Fortsättning, Skånes Ishockeyförbund
      Resultat och referat
  • 16Sön
    • 00:00

      Glimma HK (borta) D2


      02:00
    • 11:00

      Helsingborgs HC (hemma) C2


      12:00
    • 17:30

      Halmstad Ravens HK (borta) A-lag


      19:30
  • 17Mån
    v.3
    • 19:00

      Träning A-Pojkar


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 18Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 18:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
  • 19Ons
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning A-Pojkar


      21:45
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning D1


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:00

      IK Pantern (hemma) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning A-Pojkar


      20:30
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 19:30

      HC Lidköping Red Roosters (hemma) A-lag


      21:30
  • 22Lör
    • 11:00

      Kristianstads IK (hemma) A-Pojkar


      13:00
    • 16:30

      Olofströms IK (hemma) C1


      18:30
  • 23Sön
    • 00:00

      IF Malmö Redhawks V (borta) D2


      02:00
    • 11:00

      Åstorp/Jonstorp (hemma) J18


      13:00
    • 13:30

      IF Malmö Redhawks (borta) C2


      14:30
    • 17:00

      Helsingborg HC Ungdom (hemma) A-lag


      19:00
  • 24Mån
    v.4
    • 19:00

      Träning A-Pojkar


      20:00
    • 20:15

      Träning J18


      21:15
  • 25Tis
    • 17:45

      Träning D1


      18:45
    • 17:45

      Träning D2


      18:45
    • 18:00

      Träning C1


      20:00
    • 19:00

      Träning C2


      20:00
  • 26Ons
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:45

      Träning A-Pojkar


      21:45
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning D1


      18:00
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 18:15

      Träning C1


      19:15
    • 18:15

      Träning C2


      19:15
    • 19:00

      Lund (borta) J18


      21:00
    • 19:30

      Träning A-Pojkar


      20:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning C1


      18:00
    • 17:00

      Träning C2


      18:00
    • 19:00

      Skärblacka IF (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 29Lör
    • 11:00

      Frosta HC (hemma) C1


      13:00
    • 16:30

      Limhamn HK (hemma) A-Pojkar


      18:30
  • 30Sön
    • 11:00

      Rögle BK (hemma) C2


      12:00
    • 15:00

      Lund (borta) J18


      17:00
  • 31Mån
    v.5
    • 00:00

      Glimma HK (borta) D2


      02:00
    • 19:00

      Träning A-Pojkar


      20:00