Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Glimma Hockey

Följ

Glimma Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Glimma Hockey
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Glimma HK (hemma) B2


      19:00
  • 2Lör
    • 11:15

      Tyringe (borta) D3


      13:30
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 15:30

      Limhamn Hockey (borta) D2


      18:30
  • 4Mån
    v.10
    • 19:45

      Träning A2


      21:00
    • 20:10

      Träning B1


      21:15
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning D2


      18:00
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 18:30

      Träning B2


      20:30
    • 19:30

      Träning B1


      20:30
  • 6Ons
    • 17:00

      Tematräning Glimma Hockey


      18:15
    • 17:15

      Träning B2


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning A2


      20:20
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning D2


      18:45
    • 17:30

      Träning D3


      18:45
    • 19:15

      Träning B1


      20:15
    • 19:15

      Träning A2


      20:15
    • 20:30

      Träning Oldboys


      21:45
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:20

      Tyringe SOSS 1 (borta) D2


      13:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 18:00

      Lund Giants (borta) A2


      19:00
  • 11Mån
    v.11
    • 17:15

      Träning B2


      19:30
    • 19:45

      Träning A2


      21:00
    • 20:10

      Träning B1


      21:15
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 17:30

      Träning D2


      18:45
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 18:30

      Träning B2


      20:30
    • 19:30

      Träning B1


      20:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Tematräning Glimma Hockey


      18:15
    • 17:15

      Träning B2


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning A2


      20:20
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning D2


      18:45
    • 17:30

      Träning D3


      18:45
    • 19:15

      Träning B1


      20:15
    • 19:15

      Träning A2


      20:15
    • 20:30

      Träning Oldboys


      21:45
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Föräldramatch D2


      10:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 10:15

      Limhamn Hockey (hemma) D3


      13:00
    • 11:45

      Träning D2


      14:00
    • 17:15

      Hvidovre IK (borta) A2


      19:15
      Frihedens Idrattscenter
      Serie: A2 Division 1B
      Samlingstid: 15:45
      Resultat och referat
  • 18Mån
    v.12
    • 17:15

      Träning B2


      19:30
    • 19:45

      Träning A2


      21:00
    • 20:10

      Träning B1


      21:15
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 17:30

      Träning D2


      18:45
    • 18:00

      Träning B2


      20:15
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning B1


      20:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning D2


      18:45
    • 17:30

      Träning D3


      18:45
    • 19:15

      Träning B1


      20:15
    • 19:15

      Träning A2


      20:15
    • 20:30

      Träning Oldboys


      21:45
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning B2


      19:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:30

      KSF Copenhagen (hemma) A2


      14:00
    • 14:30

      IF Lejonet 2 (borta) D2


      17:10
  • 25Mån
    v.13
    • 17:15

      Träning B2


      19:30
    • 19:45

      Träning A2


      21:00
    • 20:10

      Träning B1


      21:15
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning D3


      18:00
    • 17:30

      Träning D2


      18:45
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 18:30

      Träning B2


      20:30
    • 19:30

      Träning B1


      20:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning D2


      18:45
    • 17:30

      Träning D3


      18:45
    • 19:15

      Träning B1


      20:15
    • 19:15

      Träning A2


      20:15
    • 20:30

      Träning Oldboys


      21:45
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:45

      Träning B2


      20:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Säsongsavslutning D3


      15:00
    • 12:00

      Avslutning D2


      14:00
  • 31Sön
    • Heldag

      Supermarket cup Osby D3

    • 08:00

      Ica Supermarket Cup D2


      18:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 18:00

      Tyringe SoSS (borta) A2


      19:00