Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GIF Sundsvall

Följ

GIF Sundsvall

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
GIF Sundsvall
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
  • 2Lör
    • Heldag

      U19 Allsvenskan BP - GIF Tipselit U19 & U17

    • 10:00

      Gif Sundsvall Vit (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Gif Sundsvall Vit (hemma) P-10


      10:40
    • 11:30

      Ånge IF (borta) U14


      13:30
  • 3Sön
    • Heldag

      U17 Allsvenskan Bele Barkarby - GIF Tipselit U19 & U17

    • 09:15

      Sammandrag P-08


      15:15
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF P08 grön (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Kubikenborgs IF P05 (hemma) U14


      12:00
    • 11:15

      Kubikenborgs IF P08 Gul (hemma) P-08


      13:15
    • 12:30

      Kuben gul (borta) P-06


      13:30
    • 12:30

      Alnö IF Röd (borta) P-06


      13:30
    • 13:00

      Selånger FK (hemma) U16


      15:00
    • 13:00

      SEF U16 GIF - Selånger FK Tipselit U19 & U17


      15:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 4Mån
    v.23
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Matfors IF P03 (borta) U15


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
  • 5Tis
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning Fotbollslekis


      19:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
  • 6Ons
    • 09:15

      Sammandrag P-08


      14:00
    • 10:00

      Selånger FK P08 Blå (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Selånger FK (hemma) U15


      12:00
    • 10:45

      Nationaldagsfirande P-06


      13:00
    • 11:10

      Nationaldagsfirande P 07


      15:00
    • 11:15

      Sundsvalls FF Blå (hemma) P-08


      13:15
    • 12:30

      Söråkers FF 07/08 (hemma) P-08


      14:30
    • 14:00

      Alnö IF (hemma) U14


      16:00
    • 14:30

      SEF U16 Alnö If - GIF Tipselit U19 & U17


      16:30
    • 18:00

      Träning P 07


      19:00
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning Tipselit U19 & U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P 07


      20:00
    • 19:00

      Selånger FK (borta) U15


      21:00
    • 20:00

      Sidsjö-Böle IF P02/03 (hemma) U16


      22:00
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • Heldag

      SEF U16 Bollnäs - GIF Tipselit U19 & U17

    • 10:00

      Selånger FK P08 Röd (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Matfors IF P06 (borta) P 07


      11:00
    • 11:15

      Selånger FK P08 Blå (borta) P-08


      13:15
    • 12:00

      Ånge IF (-10) (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Söråkers FF P04 (borta) U14


      14:00
    • 12:30

      Sund if P06/07 (hemma) P-06


      13:30
    • 12:30

      Kubikenborgs IF P08 Gul (borta) P-08


      14:30
    • 14:15

      Bollnäs GIF FF (borta) U16


      16:15
    • 16:00

      Essviks AIF (borta) U15


      18:00
    • 18:30

      Essviks AIF (hemma) P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning Tipselit U19 & U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Sidsjö-Böle IF P04 svart (borta) U14


      22:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P 07


      19:00
    • 20:00

      Essviks AIF P 04 (hemma) U14


      22:00
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning Tipselit U19 & U17


      18:00
    • 19:00

      Träning P 07


      20:00
    • 19:00

      GIF Sundsvall P02 (hemma) U16


      21:00
    • 19:00

      GIF Sundsvall P02 (hemma) U15


      21:00
  • 15Fre
    • Heldag

      Hudik Cup U14

    • 14:00

      Hudik cup P-08


      00:00
    • 16:00

      Hudik Cup 2018 P-06


      00:00
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning Tipselit U19 & U17


      18:00
    • 16:50

      Norrala IF Blå (borta) U14


      17:50
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 17:40

      Edsbyn IF (borta) U14


      18:40
    • 18:00

      Hudic cup P 07


      00:00
    • 18:00

      Valbo FF svart (borta) P-06


      19:00
    • 18:00

      Hudik cup 2018 U15


      00:00
    • 19:20

      Bollstanäs SK grön (borta) U15


      20:20
  • 16Lör
    • Heldag

      Hudik Cup U14

    • Heldag

      Hudik cup P-08

    • Heldag

      Hudik Cup 2018 P-06

    • Heldag

      Hudic cup P 07

    • Heldag

      Hudik cup 2018 U15

    • 08:00

      Örsundsbro IF/IFK Nordia (hemma) U14


      09:00
    • 09:40

      Tierps IF (hemma) U14


      10:40
    • 10:00

      Bälinge IF 2 (hemma) P-06


      11:00
    • 11:00

      Indals IF U10 (hemma) P-10


      12:00
    • 12:10

      Täby FK (hemma) U15


      13:10
    • 13:00

      Frösö IF (hemma) U14


      14:00
    • 13:20

      Tierp IF (borta) P-06


      14:30
    • 15:30

      IK Huge (hemma) U14


      16:30
    • 16:20

      Bollnäs GIF (hemma) U15


      17:20
    • 17:20

      Östersund real 2 (hemma) P-06


      18:30
  • 17Sön
    • Heldag

      Hudik Cup U14

    • 00:00

      Hudik cup P-08


      19:00
    • 00:00

      Hudik Cup 2018 P-06


      13:00
    • 00:00

      Hudic cup P 07


      19:00
    • 00:00

      Hudik cup 2018 U15


      23:00
    • Heldag

      U19 Allsvenskan Täby FK - GIF Tipselit U19 & U17

    • Heldag

      U17 Allsvenskan IK Sirius - GIF Tipselit U19 & U17

    • 10:40

      Högbo AIK (borta) P-06


      12:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 18Mån
    v.25
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Alnö IF P04 (borta) U14


      22:00
  • 19Tis
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:30

      Ekkono utbildning ungdom Ledare


      21:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:30

      Sidsjö-Böle IF P04 grön (hemma) U14


      21:30
  • 20Ons
    • 14:00

      IFK Östersund (hemma) U16


      16:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P 07


      19:00
    • 20:00

      Sundsvalls FF Blå (hemma) U14


      22:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
  • 25Mån
    v.26
    • 16:20

      Träning U16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Kubikenborgs IF P04 (borta) U14


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      IFK Timrå (borta) U15


      22:00
  • 26Tis
    • 10:30

      A-lags träning U15


      12:30
    • 16:15

      Östersunds FK (borta) U16


      18:15
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:00
  • 27Ons
    • 15:30

      VM match P 07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P 07


      19:00
    • 20:00

      Kubikenborgs IF P04 Svart (borta) U14


      22:00
    • 20:00

      Matfors IF P02 (hemma) U15


      22:00
  • 28Tor
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P 07


      20:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Lilla VM P-08

    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 18:00

      Lilla VM P 07


      00:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Lilla VM P-08

    • Heldag

      Lilla VM P 07

    • 10:00

      Träning U14


      11:00