Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Falu BS FK
Välj lag

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 14:00

      Miljönären cup Falu BS - Slätta F-08/09


      16:00
    • 18:00

      Inventering Damlag


      21:00
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F-10


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:45

      Träning F-07


      21:15
  • 2Mån
    v.18
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:40

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Korsnäs IF FK (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      Träning P03


      20:00
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 17:50

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Träning FP-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Sundborns GoIF (hemma) P-09


      19:00
    • 17:30

      Sundborns GoIF (hemma) 9-9/11-11 Domare


      19:00
    • 17:40

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:45

      Träning P03


      18:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Bjursås IK (borta) Damlag


      21:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:00
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:45

      Islingby IK P11 röd (hemma) P-11


      18:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:45

      Forssa BK 3 (borta) P-12


      19:45
  • 7Lör
    • 10:00

      Siljansnäs IF (borta) P-10


      22:30
    • 10:30

      Kvarnsvedens IK P10 Vit (hemma) P-11


      12:30
    • 10:30

      Stora Skedvi IK FF (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Torsångs IF (borta) F-10


      13:00
    • 13:40

      Krylbo IF Svart (hemma) P-09


      15:40
    • 13:40

      Krylbo IF (hemma) 9-9/11-11 Domare


      15:40
    • 16:00

      Korsnäs IF FK (hemma) P-12


      17:00
  • 8Sön
    • 10:00

      IFK Borlänge Fotboll Rosa (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 14:30

      IK Sturehov (hemma) P-07


      16:30
    • 17:00

      Gefle IF (borta) U17


      19:00
    • 17:20

      Islingby IK (hemma) P-09


      19:20
    • 17:30

      Islingby IK (hemma) 9-9/11-11 Domare


      19:30
    • 18:50

      Match Bullermyren - Falu BS F-08/09


      20:20
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:45

      Träning F-07


      21:30
    • 19:45

      Träning Damlag


      21:00
  • 9Mån
    v.19
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:40

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Slätta SK (borta) P-08


      21:00
    • 19:00

      Träning P03


      20:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 18:00

      Träning FP-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Krylbo IF U-lag (hemma) P03


      21:00
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Match Gustafs - Falu BS F-08/09


      19:45
    • 18:00

      Gustafs GoIF (borta) F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Islingby IK U (hemma) Damlag


      21:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:00
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Torsångs IF 2 (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Målvaktsträning P-09


      18:00
    • 16:30

      Målvaktsträning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Kvarnsveden (borta) F-07


      20:00
    • 19:00

      Bollkalle - Herrlaget P-09


      20:45
  • 14Lör
    • 10:30

      Samuelsdals IF (borta) P-11


      12:30
    • 12:30

      IFK Mora FK (hemma) U17


      14:30
    • 13:45

      Mockfjärds BK (hemma) P-10


      15:45
    • 13:45

      Gustafs Goif P12 (hemma) P-12


      15:00
    • 15:00

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Korsnäs IF FK (hemma) 9-9/11-11 Domare


      17:00
    • 15:45

      IF Tunabro (hemma) F-08/09


      17:45
    • 17:30

      IF Tunabro F-10 (hemma) F-10


      19:30
  • 15Sön
    • 10:00

      Hälsinggårdens AIK (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Vikarby IK (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Älvkarleby (hemma) F-07


      13:00
    • 13:00

      Öna SK (borta) F-10


      15:00
    • 13:00

      Säters IF FK (hemma) F-08/09


      15:00
    • 15:00

      Sundborns GOIF (borta) P-12


      16:00
    • 16:00

      Västerås IK (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      IK Brage Vit (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Svärdsjö IF /Sundborns GoIF/Envikens IF (borta) Damlag


      18:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:45

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:45

      Träning F-07


      21:15
  • 16Mån
    v.20
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:40

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:00

      IK Brage (borta) P-08


      21:00
    • 19:00

      Vika IF (borta) P03


      21:00
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning FP-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Korsnäs (borta) F-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Öppen träning med Dalarnas Fotbollsförbund P-09


      18:30
    • 19:00

      Färnäs SK (borta) Damlag


      21:00
    • 19:30

      Östansbo IS (hemma) P-07


      21:30
    • 19:45

      Träning P03


      21:00
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:00
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Målvaktsträning P-09


      17:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
  • 21Lör
    • 10:00

      IK Segro (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Islingby IK (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Forssa BK (hemma) F-10


      13:00
    • 11:00

      Säters IF FK (hemma) P2014


      12:00
    • 11:50

      Torscupen F-12/13


      14:30
    • 12:00

      Slätta SK Gul (borta) P-12


      13:00
    • 12:30

      Grycksbo IF BK (hemma) P-11


      14:30
    • 12:30

      Slätta SK Svart (hemma) P-11


      14:30
    • 14:00

      Östansbo IS P08/09 Gul (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Vika IF P11/12 Vika IF (hemma) P-12


      15:00
    • 15:00

      Hille IF (borta) U17


      17:00
    • 17:00

      Dala-Järna IK (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Dala-Järna IK (hemma) P-08


      19:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Hagaström (borta) F-07


      12:00
    • 11:00

      Slätta SK gul (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Slätta SK (hemma) 9-9/11-11 Domare


      13:00
    • 11:00

      Samuelsdals IF (hemma) P-13


      12:00
    • 12:00

      Korsnäs IF FK Gul (borta) P2014


      13:00
    • 13:00

      IFK Hedemora FK P-09 (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      IFK Hedemora FK (hemma) 9-9/11-11 Domare


      15:00
    • 14:00

      Enköpings SK FK (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      IFK Hedemora FK (hemma) Damlag


      17:00
    • 16:00

      Skogsbo-Avesta IF (borta) F-08/09


      18:00
    • 17:00

      Östansbo IS Blå (borta) P-08


      19:00
    • 17:30

      Orsa IF FK (hemma) F-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:45

      Träning Damlag


      21:00
  • 23Mån
    v.21
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Ledarmöte F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 19:30

      Kvarnsvedens IK U (borta) P03


      21:30
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning FP-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:00
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Smedjebackens FK (hemma) F-08/09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Vansbro AIK FK 1 (hemma) Damlag


      21:00
  • 26Tor
    • 10:00

      Korsnäs IF FK Svart (borta) P-11


      12:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:30
    • 19:00

      Avesta AIK Blå (hemma) P-08


      21:00
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Slätta SK Svart (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll P 12 (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      IK Brage Vit (borta) P2014


      11:00
    • 11:00

      Leksands IF FK 1 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Islingby IK (hemma) P-12


      12:00
    • 12:00

      Slätta SK Gul (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Envikens IF F 10-11 (borta) F-10


      14:00
    • 14:20

      Leksands IF FK Blå (hemma) P-09


      16:20
    • 14:20

      Leksands IF FK (hemma) 9-9/11-11 Domare


      16:00
  • 29Sön
    • 10:00

      IK Brage Grön (hemma) P2014


      11:00
    • 10:30

      Envikens IF/Sundborns GoIF/Svärdsjö IF (hemma) F-08/09


      12:30
    • 11:00

      Krylbo IF Svart (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      IF Tunabro Vit (borta) P-13


      12:00
    • 12:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) U17


      14:00
    • 12:30

      Avesta AIK P08 (hemma) P-09


      14:30
    • 12:30

      Avesta AIK P08 (hemma) 9-9/11-11 Domare


      14:30
    • 13:00

      Öna SK P09/10 Gul (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Skogsbo-Avesta IF (borta) Damlag


      16:00
    • 15:00

      Kilafors (hemma) F-07


      17:00
    • 15:15

      Träningsmatch mot Leksands IF P2014


      16:15
    • 19:45

      Träning Damlag


      21:00
  • 30Mån
    v.22
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 19:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-08


      21:00
    • 19:00

      Aspeboda SK (hemma) P03


      21:00
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Sälen-Lima Fotboll (hemma) Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P2014


      19:00
    • 19:00

      Torsångs IF (borta) F-08/09


      21:00