Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagerhult Habo IB Ungdom

Följ

Fagerhult Habo IB

Följ oss för uppdateringar
Följ
Fagerhult Habo IB Ungdom
Välj lag

Mars 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.9
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning Herr Junior, JAS


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Gnosjö IBK F07-08 (hemma) F07-09


      21:00
    • 20:00

      Träning P-08


      21:30
    • 20:00

      Träning P-07


      21:30
    • 20:00

      Träning DJ17


      21:45
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Nässjö IBF P10 (hemma) P-10


      20:30
  • 4Lör
    • 08:45

      Poolspel jönköping P15


      12:30
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:15
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 12:00

      Skillingaryds IK F07-08 (borta) F07-09


      14:00
    • 12:00

      Husqvarna IK P12/1 (hemma) P-12


      14:00
    • 12:00

      Växjö IBK Utveckling DJ17 (borta) DJ17


      14:00
    • 13:30

      Jönköpings IK P12/3 (borta) P-12


      15:30
    • 14:00

      Lindås IBK (borta) Herr-Allsvenskan Södra


      16:00
    • 16:00

      Tenhults IF (borta) Herr Div 3


      18:00
  • 5Sön
    • 09:15

      Träning F17


      10:15
    • 10:00

      Jönköpings IK P13/1 (borta) P-14


      12:00
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 11:00

      Värnamo IK P14 (borta) P-14


      13:00
    • 11:15

      Träning F16


      12:15
    • 12:00

      Bankeryds Skid o MK P09/1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Gnosjö IBK F12-13 (hemma) F-12/13


      15:00
    • 12:00

      Aneby SK F12-14 (borta) F-12/13


      14:00
    • 12:00

      Malmbäcks IF P13-14 (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      KFUM Jönköping HJ17 (hemma) Herr Junior, JAS


      15:00
    • 13:00

      Vimmerby IBK P08 (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Fagerhult Habo IBK Ungdom F12 (hemma) F-12/13


      15:00
    • 13:00

      Fagerhult Habo IBK Ungdom F15 (hemma) F-14/15


      15:00
    • 14:00

      Jönköpings IK F11/1 (hemma) F-10/11


      16:00
    • 14:00

      Aneby SK F12-14 (hemma) F-12/13


      16:00
    • 14:00

      Gnosjö IBK F12-13 (borta) F-12/13


      16:00
    • 14:00

      Husqvarna IK F14/1 (hemma) F-14/15


      16:00
    • 15:00

      Husqvarna IK F14/1 (borta) F-14/15


      17:00
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
  • 6Mån
    v.10
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:45

      Träning P15


      17:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr Div 3


      21:30
    • 20:30

      Träning F07-09


      21:45
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:30

      Jönköpings IK Utveckling F08-09 (hemma) F07-09


      21:30
    • 20:00

      Träning P-07


      21:30
    • 20:00

      Träning DJ17


      21:45
    • 20:15

      Värnamo IK HJ17 (hemma) Herr Junior, JAS


      22:15
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr Div 3


      20:30
    • 20:00

      Träning DJ17


      21:30
    • 20:30

      Träning P-07


      22:00
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Bankeryds SoMK(08) (hemma) P-08


      19:30
    • 19:00

      Vetlanda IBF P10 (hemma) P-10


      21:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:15
    • 10:30

      Aneby SK P08-10 (borta) P-10


      12:30
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 12:00

      Jönköpings IK P08/2 (hemma) P-09


      14:00
    • 12:30

      Warberg IC (hemma) Herr-Allsvenskan Södra


      14:30
    • 13:00

      Bankeryds Skid o MK P12/2 (hemma) P-12


      15:00
    • 14:30

      Sävsjö IBK P12 (borta) P-12


      16:30
    • 15:00

      S/W 2010 IBK P12-13 (hemma) P-13


      17:00
    • 16:00

      Sävsjö IBK B (hemma) Herr Div 3


      18:00
    • 17:30

      Jönköpings IK Utveckling F08-09 (borta) F07-09


      19:30
  • 12Sön
    • 08:30

      Jönköpings IK P12/1 (borta) P-12


      10:30
    • 09:15

      Träning F17


      10:15
    • 10:00

      KFUM Jönköping P06 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 11:15

      Träning F16


      12:15
    • 12:00

      IBF Tranås DJ17 (hemma) DJ17


      14:00
    • 13:00

      Poolspel P-14


      16:00
    • 14:00

      Jönköpings IK(08) (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Vetlanda IBF P14 (hemma) P-14


      16:00
    • 15:00

      Forserums IF P13 (borta) P-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
    • 17:00

      Jönköpings IK Utveckling HJ17 (borta) Herr Junior, JAS


      19:00
  • 13Mån
    v.11
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:45

      Träning P15


      17:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr Div 3


      21:30
    • 20:30

      Träning F07-09


      21:45
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr Div 3


      20:30
    • 20:00

      Träning DJ17


      21:30
    • 20:30

      Träning P-07


      22:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 20:00

      Hovslätts IK P07 (borta) P-07


      22:00
  • 18Lör
    • 08:30

      KFUM Jönköping P12-13/2 (borta) P-12


      10:30
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:15
    • 10:00

      KFUM Jönköping P09/2 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Nässjö IBF P09 (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 12:00

      Östra SK / Jönköpings IK F10-11 (hemma) F-10/11


      14:00
    • 13:00

      Husqvarna IK (borta) Herr Div 3


      15:00
    • 13:00

      Månsarps IBK P11/2 (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      Bodafors IBS P10-11 (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      Westbo IBK P10-11 (borta) P-13


      16:00
    • 16:00

      Kvartsfinal Mullsjöl vs Falun P15


      00:00
    • 17:00

      LAGKVÄLL/AVSLUTNING P-12


      19:00
    • 17:30

      Jönköpings IK P10/2 (borta) P-10


      19:30
  • 19Sön
    • 00:00

      Kvartsfinal Mullsjöl vs Falun P15


      18:00
    • 08:45

      Poolspel lag 1 P15


      12:30
    • 09:15

      Träning F17


      10:15
    • 09:30

      Husqvarna IK P08 (borta) P-09


      11:30
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 10:45

      Månsarps IBK F08-09/1 (borta) F07-09


      12:45
      Norrahammars Sporthall
      Serie: Pantamera F Norra Röd Gr 2 (-08)
      Samlingsinfo: Samling 9:15 parkeringen Habo Sporthall
      Samlingstid: 09:15
      Anteckning: Körning enligt schema
      Resultat och referat
    • 11:15

      Träning F16


      12:15
    • 12:00

      Match mot Gnosjö? P-11


      14:00
    • 12:00

      Poolspel Fagerhult P15/2 P15


      14:30
    • 13:00

      Jönköpings IK P13/3 (hemma) P-13


      15:00
    • 13:00

      IBK Husar P13/3 (borta) P-13


      15:00
    • 14:00

      Fagerhult Habo IBK Ungdom P13/2 (hemma) P-13


      16:00
    • 15:00

      IBK Husar P13/3 (borta) P-13


      17:00
    • 15:00

      Jönköpings IK P13/3 (hemma) P-13


      17:00
    • 15:30

      Hovslätts IK(08) (borta) P-08


      16:30
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
  • 20Mån
    v.12
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:45

      Träning P15


      17:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning F07-09


      21:45
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning DJ17


      20:30
    • 20:00

      Träning P-07


      21:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 25Lör
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 14:00

      Match mot KFUM Jkpg P11 P-11


      16:00
    • 16:00

      Avslutning P11 Klubblokalen


      20:00
    • 17:00

      Säsongsavslutning P-11


      19:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Giab Concept Cup F-14/15

    • 09:15

      Träning F17


      10:15
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 11:15

      Träning F16


      12:15
    • 14:00

      Gnosjö IBK F10-11 (borta) F-10/11


      16:00
    • 15:30

      KFUM Jönköping P09/1 (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
    • 17:00

      Jönköpings IK (hemma) P-07


      18:30
    • 17:30

      Fira Seriesegern P-09


      19:00
  • 27Mån
    v.13
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:45

      Träning P15


      17:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr Div 3


      20:30
    • 20:00

      Träning DJ17


      21:30
  • 31Fre
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Fair Play Cup P-09


      00:00
    • 18:00

      Fair Play Cup 2023 P-07


      00:00