Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagerhult Habo IB Ungdom

Följ

Fagerhult Habo IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:30

      DJ17 Lagmöte Klubblokalen


      20:30
    • 19:30

      Möte/Teori DJ17


      20:20
    • 20:30

      Träning DJ17


      22:00
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      KFUM Jönköping P09 (hemma) P-09


      20:30
    • 18:30

      Möte P10 Klubblokalen


      19:30
    • 19:00

      Värnamo IK P12/1 (hemma) P-12


      21:00
    • 19:30

      Fröjereds IF(08) (borta) P-08


      20:45
    • 19:30

      P10 Klubblokalen


      21:00
  • 3Lör
    • 08:50

      Träning F-14/15


      10:00
    • 10:00

      Hestra Skid O SK F13-14 (hemma) F-14/15


      13:30
    • 11:00

      Jönköpings IK F14 (hemma) F-14/15


      13:00
    • 12:00

      Husqvarna IK F14/2 (borta) F-14/15


      14:00
    • 13:00

      Husqvarna IK P12/2 (borta) P-12


      15:00
    • 13:30

      Poolspel A och B P15


      16:30
    • 14:00

      Tenhults IF P13/2 (hemma) P-14


      16:00
    • 14:00

      Skillingaryds IK F09-11 (hemma) F-10/11


      16:00
    • 16:00

      Bankeryds Skid o MK P13/2 (borta) P-14


      18:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P16


      10:30
    • 10:00

      Fröjereds IBF P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning F16


      11:45
    • 12:00

      Träning F17


      13:00
    • 12:30

      Hovslätts IK P13/2 (borta) P-13


      14:30
    • 13:00

      Tenhults IF F14 (hemma) F-14/15


      16:30
    • 13:00

      Aneby SK P08-10 (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Träning F18


      14:00
    • 13:30

      Månsarps IBK P13* (hemma) P-13


      15:30
    • 14:00

      Aneby SK F13-15 (hemma) F-14/15


      16:00
    • 15:00

      Ölmstads IS F14 (borta) F-14/15


      17:00
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
    • 16:00

      Träning P18


      17:00
  • 5Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 17:00

      Träning DJ17


      18:30
    • 18:15

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr Div 2


      20:30
    • 19:00

      Intern tränarutbildning - Röd Nivå Klubblokalen


      21:00
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:30

      Jönköpings IK / Hovslätts IK DJ17 (hemma) DJ17


      21:30
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Vara IBK A lag (borta) Herr Div 2


      21:30
  • 10Lör
    • 08:50

      Träning F-14/15


      10:00
    • 11:00

      Värnamo IK P12/2 (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Gransholms IF/Öjaby Sport IBK (hemma) Herr Junior, JAS


      13:00
    • 12:00

      Poolspel Fagerhult 3 p14 P15


      15:00
    • 13:00

      Husqvarna IK P12/4 (borta) P-13


      15:00
    • 13:30

      Poolspel Fagerhult 2 p15 P15


      16:00
    • 14:00

      Poolspel i Bankeryd P16


      18:00
    • 14:30

      Sävsjö IBK P16/1 (hemma) P16


      16:30
    • 15:30

      Månsarps IBK P16/3 (borta) P16


      17:30
    • 16:30

      Bankeryds Skid o MK P16 (hemma) P16


      18:30
    • 16:45

      Mullsjö AIS P10/11 (borta) P-11


      18:45
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning P16


      10:30
    • 10:30

      Träning F16


      11:45
    • 12:00

      Träning F17


      13:00
    • 13:00

      Vetlanda IBF P12-13 (hemma) P-13


      15:00
    • 13:00

      Träning F18


      14:00
    • 14:30

      FBC Ljungby F13/2 (borta) F-12/13


      16:30
    • 14:45

      Deltagande Fagerhult-Höllviken P16


      18:00
    • 15:00

      S/W 2010 IBK P12-13 (borta) P-13


      17:00
    • 15:45

      Månsarps IBK F12-13/2 (hemma) F-12/13


      17:45
    • 16:00

      Fagerhult Habo IBK (borta) Herr-Allsvenskan Södra


      18:00
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
    • 16:00

      Träning P18


      17:00
  • 12Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 18:15

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr Div 2


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 20:30

      Träning DJ17


      22:00
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning F-12/13


      17:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Tibro IBK Senior (hemma) Herr Div 2


      21:00
  • 17Lör
    • 08:50

      Träning F-14/15


      10:00
    • 11:00

      Westbo IBK P12-13 (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Hjältevad Mariannelund IS P09-10 (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Skillingaryds IK P12-13 (borta) P-13


      14:00
    • 13:00

      Husqvarna IK P09/1 (borta) P-09


      15:00
    • 13:15

      Husqvarna IK P13/2 (borta) P-14


      15:15
    • 13:30

      Östra SK Jönköping P12/1 (borta) P-12


      15:30
    • 14:00

      IBK Husar P13/2 (hemma) P-14


      16:00
    • 15:00

      Strängnäs IBK (borta) Herr-Allsvenskan Södra


      17:00
    • 17:30

      KFUM Jönköping (borta) Herr Junior, JAS


      19:30
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning P16


      10:30
    • 09:30

      Poolspel lag A och H P15


      12:30
    • 10:00

      IBK Husar P16/1 (borta) P16


      12:00
    • 10:00

      Poolspel i Eksjö P16


      14:00
    • 10:30

      Träning F16


      11:45
    • 10:45

      IBK Husar P16/2 (hemma) P16


      12:45
    • 11:00

      Vetlanda IBF P16/1 (borta) P16


      13:00
    • 12:00

      Bankeryds Skid o MK P12/1 (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Träning F17


      13:00
    • 13:00

      Bodafors IBS P12-13 (hemma) P-13


      15:00
    • 13:00

      Träning F18


      14:00
    • 15:00

      Aneby SK P12-13 (borta) P-13


      17:00
    • 15:30

      Östra SK Jönköping P12/2 (borta) P-12


      17:30
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
    • 16:00

      Träning P18


      17:00
  • 19Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning DJ17


      21:00
    • 20:30

      Träning Herr Div 2


      22:00
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:45

      Träning P16


      18:00
    • 17:15

      Träning P17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:15

      Träning DJ17


      20:30
    • 20:30

      Träning P-08


      22:00
    • 20:30

      Träning P-07


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior, JAS


      22:00
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Rydboholms SK H2 (borta) Herr Div 2


      21:30
  • 24Lör
    • 08:50

      Träning F-14/15


      10:00
    • 09:30

      Poolspel i Forserum P16


      13:00
    • 10:00

      Skillingaryds IK P16/2 (hemma) P16


      12:00
    • 10:00

      Vara IBK P 07/08/09 (borta) P-09


      12:00
    • 10:50

      Bankeryds Skid o MK P16 (borta) P16


      12:50
    • 11:00

      KFUM Jönköping P12/1 (hemma) P-12


      13:00
    • 11:15

      Husqvarna IK F12/1 (borta) F-10/11


      13:15
    • 11:40

      Forserums IF P16 (hemma) P16


      13:40
    • 12:00

      IBK Husar HJ7 (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Vetlanda IBF F13/2 (hemma) F-12/13


      14:00
    • 13:00

      Östra SK Jönköping P12/2 (hemma) P-12


      15:00
    • 14:00

      Hestra Skid O SK F11-12 (borta) F-12/13


      16:00
    • 14:50

      Bankeryds Skid o MK P13/2 (borta) P-14


      16:50
    • 15:00

      Poolspel Fagerhult 3 p14 P15


      17:30
    • 15:30

      FBC Kalmarsund Ungdom DJ17 (hemma) DJ17


      17:30
    • 15:30

      Medverkan herrlagsmatch F-14/15


      18:00
    • 15:40

      Forserums IF P13 (hemma) P-14


      17:40
    • 16:00

      Fagerhult Habo IBK (borta) Herr-Allsvenskan Södra


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:45
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning P16


      10:30
    • 10:00

      Bodafors IBS P12-13 (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      Hovslätts IK P13* (hemma) P-13


      13:00
    • 12:00

      Poolspel Fagerhult 2 p15 P15


      16:00
    • 12:00

      Träning F17


      13:00
    • 12:00

      Poolspel F16


      14:00
    • 12:00

      Poolspel Lag A och I P15


      15:00
    • 13:00

      Träning F18


      14:00
    • 13:00

      Poolspel 25/2 i Fagerhus P17


      16:00
    • 15:30

      Skövde IBF(07/08) (borta) P-08


      16:30
    • 16:00

      Träning P18


      17:00
    • 19:00

      Husqvarna IK / Gränna AIS HJ17 (borta) P-07


      21:00
  • 26Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Träning DJ17


      21:00
    • 20:30

      Träning Herr Div 2


      22:00
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 16:45

      Träning P16


      18:00
    • 17:15

      Träning P17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:15

      Träning DJ17


      20:30
    • 20:30

      Träning P-08


      22:00
    • 20:30

      Träning P-07


      22:00
    • 20:30

      Träning Herr Junior, JAS


      22:00