Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagerhult Habo IB Ungdom

Följ

Fagerhult Habo IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.48
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning F07-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:15

      IBK Husar P06-07 (borta) P-07


      21:15
  • 3Lör
    • 09:00

      Hovslätts IK P13/2 (hemma) P-13


      11:00
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:00
    • 10:00

      Aneby SK P08-10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Jönköpings IK P13/2 (borta) P-13


      12:00
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      S/W 2010 IBK P12-13 (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Bodafors IBS P12-13 (hemma) P-13


      13:00
    • 11:30

      Jönköpings IK P08/2 (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Gnosjö IBK F10-11 (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      IBK Lockerud Mariestad/Ungdom (hemma) Herr Junior, JAS


      14:00
    • 13:00

      Jönköpings IK P12/1 (hemma) P-12


      15:00
    • 13:15

      Inför match DJ17 Klubblokalen


      14:15
    • 14:00

      Jönköpings IK P10/2 (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      Sävsjö IBK P12 (hemma) P-12


      17:00
    • 15:00

      Växjö IBK Utveckling DJ17 (hemma) DJ17


      17:00
    • 16:00

      Lindås IBK (hemma) Herr-Allsvenskan Södra


      18:00
    • 16:30

      KFUM Jönköping HJ17 (borta) Herr Junior, JAS


      18:30
  • 4Sön
    • 08:30

      Jönköpings IK Utveckling F08-09 (borta) F07-09


      10:30
    • 09:15

      Träning F17


      10:15
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 11:00

      KFUM Jönköping P06 (borta) P-07


      13:00
    • 11:15

      Träning F16


      12:15
    • 12:00

      Vetlanda IBF P10 (borta) P-10


      14:00
    • 13:30

      Aneby SK P10 (borta) P-11


      15:30
    • 15:30

      Jönköpings IK(08) (borta) P-08


      16:45
    • 16:00

      Sävsjö IBK B (borta) Herr Div 3


      18:00
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
    • 16:15

      Bankeryds Skid o MK P12/2 (borta) P-12


      18:15
  • 5Mån
    v.49
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 16:45

      Träning P15


      17:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 18:00

      Husqvarna IK P08 (hemma) P-09


      20:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr Div 3


      21:30
    • 20:30

      Träning F07-09


      21:45
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Hovslätts IK(08) (hemma) P-08


      19:45
    • 19:30

      Husqvarna IK (hemma) Herr Div 3


      21:30
  • 10Lör
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      Nässjö IBF P09 (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      Pixbo Wallenstam IBF (borta) Herr Junior, JAS


      14:00
    • 13:00

      KFUM Jönköping P09/2 (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Westbo IBK P10-11 (hemma) P-13


      15:00
    • 13:00

      Husqvarna IK F14/2 (borta) F-14/15


      15:00
    • 13:30

      Östra SK / Jönköpings IK F10-11 (borta) F-10/11


      15:30
    • 13:50

      Månsarps IBK F15 (borta) F-14/15


      15:50
    • 14:40

      Värnamo IK F14/1 (hemma) F-14/15


      16:40
    • 15:00

      Warberg IC (borta) Herr-Allsvenskan Södra


      17:00
  • 11Sön
    • 09:00

      KFUM Jönköping P09/1 (borta) P-09


      11:00
    • 09:15

      Träning F17


      10:15
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 11:15

      Träning F16


      12:15
    • 13:00

      Bodafors IBS P10-11 (hemma) P-11


      15:00
    • 14:45

      Månsarps IBK P11/2 (borta) P-12


      16:45
    • 15:00

      KFUM Jönköping P12-13/2 (hemma) P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
  • 12Mån
    v.50
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:45

      Träning P15


      17:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr Div 3


      21:30
    • 20:30

      Träning F07-09


      21:45
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 17Lör
    • 09:00

      KFUM Jönköping P12-13/1 (borta) P-13


      11:00
    • 09:00

      Träning F-14/15


      10:00
    • 09:30

      Hovslätts IK P10 (hemma) P-10


      11:30
    • 10:30

      Träning P-14


      12:00
    • 11:15

      Husqvarna IK P12/4 (borta) P-12


      13:15
    • 12:00

      Aneby SK F06-08 (hemma) F07-09


      14:00
    • 12:00

      Malmbäcks IF P13-14 (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      Månsarps IBK P13/1 (hemma) P-14


      15:00
    • 14:00

      Forserums IF P13 (borta) P-14


      16:00
    • 14:30

      IBK Husar P09 (borta) P-10


      16:30
    • 15:30

      Värnamo IK P12/1 (borta) P-12


      17:30
    • 16:00

      IBK Lund Elit (hemma) Herr-Allsvenskan Södra


      18:00
    • 18:30

      Ingelstad IBK DJ17 (borta) DJ17


      20:30
  • 18Sön
    • 09:15

      Träning F17


      10:15
    • 10:00

      IBK Lidköping (hemma) Herr Junior, JAS


      12:00
    • 10:00

      Julfika avslutning F17


      10:15
    • 10:30

      Träning P16


      11:30
    • 10:45

      Månsarps IBK F10-11 (borta) F-10/11


      12:45
    • 11:15

      Träning F16


      12:15
    • 12:00

      Gränna AIS B (hemma) Herr Div 3


      14:00
    • 14:00

      S/W 2010 IBK P10-11 (borta) P-11


      16:00
    • 14:00

      Fröjereds IF (borta) P-08


      15:30
    • 14:30

      Vetlanda IBF HJ17 (hemma) Herr Junior, JAS


      16:30
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
    • 16:30

      Hestra Skid O SK P07-09 (hemma) P-09


      18:30
  • 19Mån
    v.51
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
    • 16:45

      Träning P15


      17:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr Div 3


      21:30
    • 20:30

      Träning F07-09


      21:45
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 16:00

      Träning P17


      17:00
  • 26Mån
    v.52
  • 27Tis
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning F07-09


      21:45
  • 28Ons
    • Heldag

      Fortnox cup P-11

    • 08:00

      Fortnox Cup 2022 P-08


      20:00
    • 16:30

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träningar och Cup jul/nyår P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:15

      Träning F07-09


      20:30
    • 20:00

      Träning P-07


      21:30
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 20:30

      Träning P-07


      22:00
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
  • 31Lör
    • 00:00

      Nässjö IBF P10 (hemma) P-10


      02:00