Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eskilstuna City FK

Följ

Eskilstuna City FK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Eskilstuna City FK
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P10 Vit


      18:30
    • 17:00

      Träning P10 Blå


      18:30
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      20:00
  • 3Lör
    • 14:00

      Arboga Södra IF (borta) A-lag


      16:00
  • 4Sön
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 10:00

      Träning P13 Vit


      11:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Träning P13 Blå


      12:00
    • 12:00

      Träning P12 Vit


      13:00
    • 12:00

      Träning P12 Blå


      13:00
    • 12:00

      Alsalam United SK P 08/09 (borta) P08


      14:00
    • 16:00

      Ha kul dag P06


      00:59
  • 5Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P10 Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
  • 7Ons
    • 18:00

      Träning P07


      20:00
    • 18:00

      Föräldrar möte P13 Blå


      19:30
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P10 Blå


      18:30
    • 17:00

      Träning P10 Vit


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Träning P06


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Inbjudnings cup P10 Blå


      16:00
    • 10:00

      Träningsmatcher P10 Vit


      16:00
    • 10:00

      Match Camp 1 P09


      13:00
    • 13:00

      BP 08-2 (hemma) P07


      16:30
    • 15:30

      IFK Västerås FK (hemma) P07


      16:30
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 10:00

      Träning P13 Vit


      11:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Träning P13 Blå


      12:00
    • 12:00

      Träning P12 Blå


      13:00
    • 12:00

      Träning P12 Vit


      13:00
    • 13:00

      Åkers IF P06-07 (hemma) P06


      19:00
  • 12Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P10 Blå


      18:30
  • 14Ons
    • 18:00

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 11:00

      Hällbybrunns IF P08 (hemma) P08


      13:00
    • 13:00

      Romfartuna GIF P07 (hemma) P07


      15:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 10:00

      Träning P13 Vit


      11:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Träning P13 Blå


      12:00
    • 11:00

      IK Sturehov P08 (borta) P07


      13:00
    • 12:00

      Träning P12 Vit


      13:00
    • 12:00

      Träning P12 Blå


      13:00
    • 13:00

      Match Camp 2 P09


      16:00
    • 15:00

      Träning P15


      16:00
    • 17:00

      Bollkalleuppdrag P08


      19:00
  • 19Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P10 Blå


      18:30
    • 17:15

      Träning P11


      18:30
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning P06


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
  • 22Tor
    • 17:45

      Träning P07


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 13:00

      Bollkallar P09


      16:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 11:00

      Träning P13 Blå


      12:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 12:00

      Träning P12 Blå


      13:00
    • 12:00

      Träning P12 Vit


      13:00
    • 15:00

      Träning P15


      16:00
  • 26Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
  • 27Tis
    • 10:00

      Träning P07


      15:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P10 Blå


      18:30
    • 17:15

      Träning P11


      18:30
  • 28Ons
    • 10:00

      Träning P07


      15:00
    • 18:00

      Träning P06


      20:00
  • 29Tor
    • 10:00

      Träning P07


      15:00
    • 16:45

      Avslutning P10 Blå


      19:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Match Camp 3 P09


      13:00
    • 12:45

      Träning P06


      14:00
    • 13:00

      Lillån FK P07 (hemma) P07


      15:00