Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eskilstuna City FK

Följ

Eskilstuna City FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 11:00

      Träning P13 Blå


      12:30
    • 11:00

      Eskilstuna Södra FF 2013 (borta) P13 Vit


      12:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:30
    • 12:00

      Järna SK P09 vit (borta) P09


      14:00
    • 12:10

      Örebro Syrianska IF Ungdom P10 (borta) P10 Blå


      15:00
    • 13:40

      Mariebergs IK P10 (borta) P10 Blå


      14:40
    • 15:00

      Träning P15


      16:00
    • 15:00

      Hertzöga BK (borta) A-lag


      17:00
    • 15:00

      Hällbybrunns IF Vit (borta) P13 Vit


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 16:00

      Hällbybrunns IF (hemma) P09


      18:00
    • 16:00

      Södertälje FK P14 (borta) P08


      18:00
  • 2Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning P14


      18:10
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P13 Blå


      18:30
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
    • 19:30

      Triangelns IK P08 (hemma) P08


      21:30
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P14


      18:10
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Ledare 3mo3 P09


      18:15
    • 17:15

      Träning 3 mot 3 P13 Blå


      18:15
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:15
    • 17:15

      Extraträning P-12


      18:15
    • 18:30

      BK Sport P 09 Svart (hemma) P10 Blå


      20:30
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
    • 18:30

      Extraträning P09


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 5Tor
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:30
    • 17:20

      Föräldramöte P13 Vit


      18:00
    • 17:30

      Träning P13 Blå


      18:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      10:30
    • 10:00

      Triangelns IK P2012 Grön (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Teambuilding/teori P13 Vit


      12:15
    • 10:00

      Kvicksunds SK P09 (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Torshälla-Nyby IS P09 (hemma) P10 Blå


      11:30
    • 11:00

      BK Sport P 09 Svart (borta) P09


      12:30
    • 11:30

      Eskilstuna City FK P13 Blå Randig (hemma) P13 Blå


      12:30
    • 11:30

      Eskilstuna City FK P13 Blå Randig (hemma) P13 Blå


      12:30
    • 12:00

      Torshälla-Nyby IS P11 Grön (borta) P11


      14:00
    • 13:00

      Nyköpings BIS P12 (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      IFK Mariefred P12 Vit (hemma) P13 Vit


      14:30
  • 8Sön
    • 10:00

      Hällbybrunns IF Vit (hemma) P13 Vit


      11:15
    • 10:30

      Assyriska FF P2012 (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      Stenkvista GOIF 2012 (borta) P13 Blå


      12:15
    • 11:00

      AFC P2010 (borta) P10 Blå


      13:00
    • 11:30

      IFK Eskilstuna P 2013 vit (hemma) P13 Vit


      12:45
    • 13:00

      Södertälje FK 2009 Röd (hemma) P09


      15:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF (hemma) A-lag


      15:00
    • 13:00

      Bollkalle P10 Blå


      15:00
    • 13:00

      Katrineholms SK FK 2010 Röd (borta) P10 Vit


      15:00
    • 13:00

      Triangelns IK P2013 Grön (hemma) P13 Vit


      14:15
    • 14:30

      Teambuilding P13 Blå


      17:00
    • 15:00

      Södertälje FF Pojkar09 (borta) P08


      17:00
    • 16:00

      Träning Fotbollslekis


      17:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 16:00

      Ledare på Bollekis P09


      17:00
  • 9Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P14


      18:10
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P13 Blå


      18:30
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
    • 19:30

      Västerås IK U23 (hemma) A-lag


      21:30
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P14


      18:10
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Ledare 3mo3 P09


      18:15
    • 17:15

      Träning 3 mot 3 P13 Blå


      18:15
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:15
    • 17:15

      Extraträning P-12


      18:15
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
    • 18:30

      Extraträning P09


      19:30
    • 18:30

      Extraträning P10 Blå


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 12Tor
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P13 Blå


      18:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 18:30

      Kvicksunds SK P-10 (hemma) P10 Vit


      20:30
    • 19:00

      AFC P2010 (hemma) P09


      20:30
  • 14Lör
    • 08:20

      Träning P14


      15:30
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      Malmköpings IF (hemma) P09


      12:30
    • 11:30

      IK Viljan Strängnäs P12 Blå (hemma) P-12


      13:30
    • 12:30

      FC Kallfors P09 (hemma) P10 Blå


      14:30
    • 13:00

      FC Kallfors P12 (hemma) P-12


      15:00
    • 13:30

      Syrianska FC P2008 (hemma) P08


      15:30
    • 14:00

      Torsby IF (borta) A-lag


      16:00
    • 16:00

      Skogstorps GOIF P 2010 (hemma) P10 Blå


      18:00
    • 16:00

      Värmbol FC (hemma) P13 Blå


      17:15
  • 15Sön
    • 10:00

      Hällbybrunns IF (hemma) P11


      12:00
    • 12:00

      Skogstorps GOIF P2012 Vit (borta) P13 Vit


      13:30
    • 12:00

      Stallarholmens SK PF-12/13 (borta) P-12


      14:00
    • 13:30

      Syrianska Eskilstuna IF P-2010 Röd (hemma) P09


      15:00
    • 14:00

      Match mot Jäders IF P11/12 P-12


      15:30
    • 16:00

      Träning Fotbollslekis


      17:00
    • 16:00

      Triangelns IK P2012 Svart (hemma) P13 Blå


      17:15
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 16:00

      Ledare på Bollekis P09


      17:00
    • 17:00

      Träning A-lag


      19:00
  • 16Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P14


      18:10
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P13 Blå


      18:30
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Föräldramöte P15


      18:00
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P14


      18:10
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Ledare 3mo3 P09


      18:15
    • 17:15

      Träning 3 mot 3 P13 Blå


      18:15
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:15
    • 17:15

      Extraträning P-12


      18:15
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
    • 18:30

      Extraträning P09


      19:30
    • 18:30

      Extraträning P10 Blå


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 19Tor
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P13 Blå


      18:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Snabb möte för gothia P08


      20:00
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 18:30

      Skogstorps GOIF P2012 Vit (hemma) P13 Blå


      19:45
  • 21Lör
    • 10:00

      Hällbybrunns IF svart (hemma) P13 Vit


      11:30
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      IFK Eskilstuna P 2013 vit (borta) P13 Vit


      12:00
    • 13:00

      Katrineholms SK FK 2009 (borta) P09


      14:30
    • 13:00

      IFK Eskilstuna P 2013 röd (borta) P13 Vit


      14:00
    • 14:00

      FBK Karlstad (hemma) A-lag


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle P10 Blå


      16:00
    • 14:00

      Citydag! P09


      16:00
    • 14:00

      Inmarsch A-laget P15


      16:00
    • 14:00

      A-lags match på Årby IP P11


      16:30
  • 22Sön
    • 11:00

      Minisammandrag IFK Eskilstuna P-12


      14:30
    • 13:00

      IFK Eskilstuna P09 blå (hemma) P09


      15:00
    • 13:00

      Gnesta FF P08 (borta) P08


      15:00
    • 14:30

      IFK Mariefred P10 Blå (hemma) P10 Blå


      16:30
    • 16:00

      Träning Fotbollslekis


      17:00
    • 16:00

      Torshälla-Nyby IS P11 Svart (hemma) P11


      18:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 16:00

      Ledare på Bollekis P09


      17:00
  • 23Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P14


      18:10
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P13 Blå


      18:30
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
    • 19:00

      Gideonsbergs IF U23 (hemma) A-lag


      21:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P14


      18:10
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Ledare 3mo3 P09


      18:15
    • 17:15

      Träning 3 mot 3 P13 Blå


      18:15
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:15
    • 17:15

      Extraträning P-12


      18:15
    • 17:15

      Träning P15 Vit


      18:15
    • 18:00

      Eskilstuna Södra FF 2013 (borta) P13 Blå


      19:00
    • 18:00

      Torshälla-Nyby IS P09 (borta) P10 Blå


      19:40
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
    • 18:30

      Extraträning P09


      19:30
    • 18:30

      Extraträning P10 Blå


      19:45
    • 19:00

      Syrianska Eskilstuna IF (borta) A-lag


      21:00
  • 26Tor
    • 09:40

      Matchkamp Spånga P10 Blå


      15:45
    • 10:00

      Eskilstuna City FK P13 Vit röd (hemma) P13 Blå


      11:00
    • 10:00

      Eskilstuna City FK P13 Vit röd (hemma) P13 Vit


      11:00
    • 17:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
  • 28Lör
    • 08:30

      Träning A-lag


      10:00
    • 09:00

      Matcher P15


      16:00
    • 11:00

      Eskilstuna Södra FF P08-09 (borta) P09


      12:30
    • 11:00

      Trosa-Vagnhärad SK (borta) P10 Blå


      13:00
    • 11:30

      Hällbybrunns IF Vit (hemma) P13 Blå


      12:30
    • 12:00

      FC Somtuna -12 (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Hälleforsnäs IF P09 (hemma) P09


      13:30
    • 12:00

      Teori P11


      15:00
    • 12:30

      IFK Eskilstuna P 2012 röd (borta) P-12


      14:30
    • 13:00

      Eskilstuna Södra FF 2013 (hemma) P13 Blå


      14:00
    • 14:00

      IFK Eskilstuna P 2012 vit (borta) P-12


      15:00
    • 15:00

      Trosa-Vagnhärad SK (hemma) P08


      17:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Syrianska Eskilstuna IF P-2011 Gul (borta) P10 Vit


      12:00
    • 10:00

      Skogstorps GOIF P2013 grön (hemma) P13 Vit


      11:00
    • 10:00

      Träning P15 Vit


      11:00
    • 11:00

      Triangelns IK P2011 (borta) P11


      13:00
    • 11:30

      IFK Eskilstuna P 2013 röd (hemma) P13 Vit


      12:30
    • 12:00

      FC Kallfors P09 (borta) P09


      13:30
    • 13:00

      Torshälla-Nyby IS P13 Grön (hemma) P13 Vit


      14:00
    • 14:30

      Eskilstuna City FK P13 Blå (hemma) P13 Blå


      15:45
    • 14:30

      Eskilstuna City FK P13 Blå (hemma) P13 Vit


      16:00
    • 15:00

      IFK Nyköping P08 (hemma) P08


      17:00
    • 16:00

      Träning Fotbollslekis


      17:00
    • 16:00

      IF Eker Örebro (borta) A-lag


      18:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 16:00

      Ledare på Bollekis P09


      17:00
  • 30Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P14


      18:10
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:15
    • 17:15

      Träning P13 Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P13 Blå


      18:30
    • 18:30

      Träning P10 Vit


      20:00
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:30

      Träning P10 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00