Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Domsjö IF

Följ

Domsjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 15:30

      Träning P08 Svartvallen


      16:45
    • 15:30

      Träning P-08


      16:45
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:20

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:30

      Träning F07 Svartvallen


      20:45
    • 19:30

      Träning F-07


      20:45
    • 19:30

      Träning Herrlag


      20:45
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Bemanning hemmamatch P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:45
    • 17:45

      Träning F17


      19:15
    • 18:00

      Match P13 Domsjö 1 Matchplan 5 mot 5


      19:00
    • 18:00

      Match P13 Domsjö 1 - KB 65 P-13


      19:00
    • 18:00

      F17 Svartvallen


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11


      19:45
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 19:30

      Träning P08 Svartvallen


      20:45
    • 19:30

      Träning P-08


      20:45
  • 3Ons
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 16:00

      Träning Juniorlag Herrar


      17:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:00

      Match F07 Svartvallen


      21:00
    • 18:00

      Bollekalle Herrmatch P-12


      21:00
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:20

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
    • 19:00

      Arnäs IF F-07 (hemma) F-07


      21:00
    • 19:00

      Molidens IK (hemma) Herrlag


      21:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 06:00

      Anmälan Mid Nordic Cup P-09


      00:00
    • 09:00

      Mid Nordic Cup F-11


      00:00
    • 13:00

      Mid Nordic match F-07


      14:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Mid Nordic match F-07


      19:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Anmälan Mid Nordic Cup P-09

    • Heldag

      Mid Nordic Cup F-11

    • 09:30

      BK Örnen 1 (borta) F-12


      10:30
    • 13:00

      Mid Nordic match F-07


      14:00
    • 14:00

      Sandviks IK (borta) Damlag


      16:00
      Sandviks IP
      Serie: Division 2 Dam Norra Norrland Syd
      Resultat och referat
    • 20:00

      Mid Nordic 1/8 final F-07


      21:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Anmälan Mid Nordic Cup P-09


      23:00
    • 00:00

      Mid Nordic Cup F-11


      19:00
    • 10:00

      Själevads IK (borta) P-12


      11:30
    • 11:15

      Mid Nordic 1/4 final F-07


      12:15
    • 12:00

      Arnäs 2 (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Remsle UIF F09 (hemma) 9 mot 9


      15:00
    • 12:00

      Match F09 Svartvallen


      15:00
    • 12:00

      P10 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:30

      Bemanning hemmamatch P-13


      14:00
    • 13:00

      Match P13 Domsjö 2 Matchplan 5 mot 5


      14:00
    • 13:00

      Match P13 Domsjö 2 - Anundsjö IF P-13


      14:00
    • 13:00

      Remsle UIF FF F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 14:00

      Modo 1 (borta) F-13


      15:00
    • 14:00

      DIF-P11 Blå Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:30

      Själevads IK P 11 lag 1 (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      Bk Örnen 1 (borta) P-10


      16:00
    • 15:30

      Modo 2 (borta) F-13


      16:30
    • 16:00

      Arnäs IF F-08 (borta) F-08


      18:00
    • 18:00

      Match F-12 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Hägglunds (hemma) F-12


      19:00
    • 20:00

      Dreamstar hösten 2022 F-10


      20:00
  • 8Mån
    v.32
    • 16:00

      Träning P-09


      17:15
    • 17:00

      Träning F17


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning Juniorlag Herrar Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 18:20

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
    • 18:30

      Inlämning av fikabröd P-13


      19:30
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Nätra GIF (borta) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Kramfors Alliansen (borta) P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning F07 Svartvallen


      20:45
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:45
    • 17:45

      Träning F17


      19:15
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      F17 Svartvallen


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:45
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Dreamstar rabatthäften F-09


      19:00
    • 19:00

      Dreamstarhäften P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning P08 Svartvallen


      20:45
    • 19:30

      Träning P-08


      20:45
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Match p-10 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Arnäs gul (hemma) P-10


      19:15
    • 18:00

      Höstens Dreamstarhäften P-09


      18:00
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:20

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Match P09 9 mot 9


      21:00
    • 19:00

      Arnäs IF 2 (hemma) P-09


      21:00
    • 19:30

      Träning F07 Svartvallen


      20:45
  • 11Tor
    • 16:00

      Träning P-09


      17:15
    • 17:00

      Hägglunds IoFK F 10 Vit (borta) F-10


      19:00
    • 17:00

      Träning P08 Svartvallen


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning Juniorlag Herrar


      18:15
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:45
    • 17:45

      Träning F17


      19:00
    • 18:00

      Anmälan Höstens Dreamstar F-12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:45
    • 18:15

      Träning DAM/F17 Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Match F-11 Matchplan 7 mot 7


      19:00
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Domsjö F-11 blå (hemma) F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Modo FF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:30

      Träning F07 Svartvallen


      20:45
    • 20:00

      Dreamstarhäften Ht-2022 F-11


      21:00
    • 21:00

      Dreamstarhäften P-11


      21:00
  • 12Fre
    • Heldag

      Höstens Dreamstarhäfte P-16

    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Höstens Dreamstarhäften F-15


      19:00
    • 19:30

      Sidsjö-Böle IF (borta) Juniorlag Herrar


      21:30
    • 22:00

      Dreamstarhäften F-07


      22:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Sammandrag P-15


      12:20
    • 12:30

      Sammandrag Domsjö 1 F-15


      15:45
    • 12:30

      Sammandrag Domsjö 2 F-15


      15:45
    • 12:55

      Sammandrag Domsjö 3 F-15


      16:00
    • 12:55

      Sammandrag Domsjö 4 F-15


      15:45
    • 18:00

      Höstens Dreamstarhäften F-13


      19:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Match P13 KB 65 - Domsjö 2 P-13


      11:00
    • 10:00

      Arnäs 1 (borta) F-12


      11:00
    • 10:00

      Match P14 Domsjö 1 - Hägglunds 2 Matchplan 5 mot 5


      11:00
    • 10:00

      Domsjö 1 - Hägglunds 2 P-14


      11:00
    • 10:00

      DIF-P11 Svart Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:30

      Själevads IK P 11 lag 2 (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      Match P14 Domsjö 2 - Arnäs 2 Matchplan 5 mot 5


      12:00
    • 11:00

      Domsjö 2 - Arnäs 2 P-14


      12:00
    • 12:00

      P-12 Match 2 lag Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 12:00

      BK Örnen 1 (hemma) P-12


      13:30
    • 12:00

      Hägglunds röd (borta) P-10


      13:30
    • 13:00

      BK Örnen F09 (borta) F-09


      15:00
    • 13:30

      Hägglunds IoFK 3 (borta) F-14


      14:30
    • 13:30

      Hägglunds IoFK 1 (borta) F-14


      14:30
    • 14:00

      Frösö IF (hemma) F17


      16:00
    • 14:00

      Själevads IK (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF P 11 (borta) P-11


      16:00
    • 14:00

      Match Domsjö F-10 - Arnäs Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Gideälvdal (borta) F-11


      16:00
    • 14:00

      Dreamstarhäften P-12


      15:00
    • 14:30

      Match P13 Själevad 1 - Domsjö 1 P-13


      15:30
    • 15:00

      Själevads IK F10 Lag 2 (hemma) F-10


      17:00
    • 15:30

      Sollefteå GIF FF (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Match F-11 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Själevads IK (hemma) F-11


      18:00
    • 16:00

      Domsjö F13 blå MATCH Matchplan 5 mot 5


      17:00
    • 16:00

      MATCH Domsjö Blå - Själevad 1 F-13


      17:00
    • 16:00

      Remsle UIF FF F08 (hemma) F-08


      18:00
    • 16:00

      Match F08 Svartvallen


      18:00
    • 17:00

      Domsjö F13 svart MATCH Matchplan 5 mot 5


      18:00
    • 17:00

      Modo 2 (hemma) F-13


      18:00
    • 18:00

      P10 match Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Arnäs blå (hemma) P-10


      19:00
    • 23:55

      Dreamstarhäften P-14


      23:59
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      P11 - Bollkalleuppdrag/Cafeteria IP P-11


      21:00
    • 18:00

      Match F07 Svartvallen


      21:00
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:20

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
    • 18:30

      Frånö SK (hemma) Herrlag


      20:30
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Sidsjö-Böle IF (hemma) F-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 18:00

      Dreamstar F-08


      19:00
  • 20Lör
    • 10:00

      Bagageloppis P-11 Skjutvallen


      15:00
    • 10:00

      BK Örnen 1 (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      BK Örnen Örnsköldsvik 1 (borta) F-14


      12:00
    • 11:00

      Själevads 1 (borta) F-13


      12:00
    • 11:00

      Hägglunds 2 - Domsjö 2 P-14


      12:00
    • 11:00

      Lagdag F-09


      14:00
    • 12:30

      Själevads 2 (borta) F-13


      13:30
    • 13:00

      Sollefteå GIF FF (borta) P-08


      16:00
    • 15:30

      Själevad 1 - Domsjö 1 P-14


      16:30
    • 16:00

      Själevads IK (borta) F17


      18:00
    • 17:00

      Bollsta IK (borta) Herrlag


      19:00
  • 21Sön
    • 09:15

      BK Örnen P11 Lag 2 (borta) P-11


      11:15
    • 10:00

      DIF-P11 Blå Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:30

      Hägglunds IoFK P 11 (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Anundsjö (borta) P-10


      12:15
    • 12:00

      Match P13 Domsjö 1 Matchplan 5 mot 5


      13:00
    • 12:00

      Match P13 Domsjö 1 - Själevad 2 P-13


      13:00
    • 12:00

      Match F-12 Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      Arnäs 1 (hemma) F-12


      13:00
    • 13:00

      Match P13 Domsjö 2 Matchplan 5 mot 5


      14:00
    • 13:00

      Match P13 Domsjö 2 - Själevad 1 P-13


      14:00
    • 13:00

      Moffe BK (borta) P-09


      14:30
    • 14:00

      Umeå Södra DFF (borta) Damlag


      16:00
    • 14:00

      P10 match Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 15:30

      BK Örnen 2 (borta) P-12


      17:00
    • 16:00

      Match F-11 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      BK Örnen (hemma) F-11


      18:00
    • 16:00

      Härnösands SK F09 (borta) F-09


      18:00
    • 17:00

      Modo FF (borta) F-11


      19:00
    • 17:00

      Hägglunds IoFK F 10 Röd (borta) F-10


      19:00
    • 18:00

      Match F-12 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Arnäs 2 (hemma) F-12


      19:00
    • 18:00

      Själevads IK (borta) F-08


      20:00
    • 18:30

      Hägglunds IoFK F 10 Vit (borta) F-10


      20:30
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:45
    • 17:45

      Träning F17


      19:15
    • 18:00

      F17 Svartvallen


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:45
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:30

      Träning P08 Svartvallen


      20:45
    • 19:30

      Träning P-08


      20:45
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:20

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
    • 18:30

      Härnösands SK (borta) F-07


      20:30
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 18:30

      Kramfors-Alliansen (borta) P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F07 Svartvallen


      20:45
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 18:00

      Match P09 9 mot 9


      20:00
    • 18:00

      Köpmanholmen-Bjästa IF (hemma) P-09


      19:30
  • 27Lör
    • 08:00

      Kevin Spires Cup P-16


      19:00
    • 09:30

      BK Örnen 1 (borta) F-12


      10:30
    • 11:00

      Match F14 Domsjö 1 Matchplan 5 mot 5


      12:00
    • 11:00

      BK Örnen Örnsköldsvik 2 (hemma) F-14


      12:00
    • 11:30

      BK Örnen 2 (borta) F-12


      12:30
    • 12:00

      Match F14 Domsjö 2 Matchplan 5 mot 5


      13:00
    • 12:00

      BK Örnen Örnsköldsvik 2 (hemma) F-14


      13:00
    • 13:00

      Junsele IF (borta) Damlag


      15:00
    • 14:00

      Mariehem SK (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Bollflickor F-09


      16:00
    • 15:00

      BK Örnen F08 (hemma) F-08


      17:00
    • 15:00

      IFK Östersund Röd (borta) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Bollsta IK/Högakusten (borta) F-07


      18:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Match P13 Moliden/Gottne - Domsjö 1 P-13


      11:00
    • 10:00

      Match P14 Domsjö 1 - Själevad 2 Matchplan 5 mot 5


      11:00
    • 10:00

      Domsjö 1 - Själevad 2 P-14


      11:00
    • 11:00

      Match P 14 Domsjö 2 - Själevad 1 Matchplan 5 mot 5


      12:00
    • 11:00

      Domsjö 2 - Själevad 1 P-14


      12:00
    • 12:00

      P-12 Match 2 lag Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 12:00

      BK Örnen 2 (hemma) P-12


      13:30
    • 12:00

      Kramfors Alliansen F09 (hemma) 9 mot 9


      15:00
    • 12:30

      Arnäs IF (borta) F-11


      14:00
    • 13:00

      Kramfors-Alliansen F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 14:00

      Själevads IK (hemma) F17


      16:00
    • 14:00

      P-10 match Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      Modo FF (hemma) P-12


      15:30
    • 14:00

      Hägglunds svart (hemma) P-10


      15:15
    • 14:30

      Match P13 Själevad 2 - Domsjö 2 P-13


      15:30
    • 14:30

      Arnäs IF P 11 gul (borta) P-11


      16:30
    • 15:00

      Hägglunds IoFK F 10 Röd (hemma) F-10


      17:00
    • 16:00

      Match F-11 Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Hägglunds IoFK (hemma) F-11


      18:00
    • 16:00

      Match f13 svart Matchplan 5 mot 5


      17:00
    • 16:00

      MATCH Domsjö svart - Själevad 2 F-13


      17:00
    • 16:00

      Bollkalle herrmatch P-10


      19:00
    • 17:00

      MATCH F13 Domsjö Blå Matchplan 5 mot 5


      18:00
    • 17:00

      MATCH Domsjö Blå - BK Örnen 1 F-13


      18:00
    • 17:00

      Ramviks IF (hemma) Herrlag


      19:00
    • 18:00

      Själevads IK F10 Lag 2 (hemma) F-10


      20:00
    • 18:00

      Match F-10 Matchplan 7 mot 7


      20:00
    • 18:00

      Match P09 9 mot 9


      20:00
    • 18:00

      Anundsjö IF (hemma) P-09


      19:30
    • 18:30

      Sidensjö (borta) P-10


      19:45
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning Damlag


      19:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:45

      Träning F17


      19:15
    • 18:00

      Match P13 Domsjö 1 Matchplan 5 mot 5


      19:00
    • 18:00

      Match P13 Domsjö 1- Hägglunds 2 P-13


      19:00
    • 18:00

      F17 Svartvallen


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:45
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P08 Svartvallen


      20:00
    • 19:30

      Träning P-08


      20:45
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Match P13 Domsjö 2 Matchplan 5 mot 5


      19:00
    • 18:00

      Match P13 Domsjö 2 - Moliden/Gottne P-13


      19:00
    • 18:00

      BK Örnen 2 (borta) F-13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:30
    • 18:20

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Träning F07 Svartvallen


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15