Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Domsjö IF

Följ

Domsjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
  • 2Mån
    v.18
    • Heldag

      Redovisa era beställningar av Toa/Hushållspapper F-12

    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      BIK/ÄAIK P07 (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:10
    • 19:00

      Träning P-08


      20:15
    • 20:45

      Träning Herrlag


      22:00
    • 21:00

      Sockbeställning F-15


      22:00
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Städning Herrlag


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning F-11


      20:00
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 16:45

      Träning F17


      18:10
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrlag


      21:20
  • 5Tor
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:15
    • 17:45

      Träning F17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:45

      Träning F-11


      20:15
    • 19:00

      Köpmanholmen-Bjästa IF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
  • 7Lör
    • 08:00

      Träning P-11


      09:00
    • 10:45

      Träning P-09


      12:00
    • 11:00

      Värderingsgrund/samspelsregler F-09


      13:00
    • 13:30

      Träning Juniorlag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Kickoff - Laserhall och Pizza! P-08


      18:30
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Bollsta IK F 08 (borta) F-08


      02:00
    • 08:30

      BK Örnen P11 Lag 2 (borta) P-11


      10:30
    • 10:00

      Träning Damlag


      12:00
    • 10:00

      Träning F17


      12:00
    • 11:00

      Träning F-08


      12:00
    • 12:00

      Träning Juniorlag Herrar


      13:00
    • 12:00

      Modo FF P-11 Lag 1 (borta) P-11


      14:00
    • 12:15

      Lägger ut duk på Blåvallen Damlag


      13:30
    • 14:00

      P10 match Matchplan 7 mot 7


      16:00
    • 14:00

      P10 match Knattevallen (grus)


      16:00
    • 14:00

      Domsjö svart (hemma) P-10


      15:15
    • 15:00

      Gideälvdal (borta) P-08


      17:00
    • 15:15

      Remsle UIF FF F09 (borta) F-09


      17:15
    • 18:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F 10-11 (borta) F-10


      20:00
  • 9Mån
    v.19
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning Juniorlag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:10
    • 19:00

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 20:45

      Träning Herrlag


      22:00
  • 10Tis
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F17


      19:00
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF P07 (borta) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Utläggning av duk på svartvallen F17


      20:00
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 16:45

      Träning F17


      18:10
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Myckelgensjö IF (borta) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Kickoff F-07


      20:30
  • 12Tor
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:15
    • 17:45

      Träning F17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:45

      Träning F-11


      20:15
    • 19:00

      Modo FF (hemma) Damlag


      21:00
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
  • 14Lör
    • 08:00

      Träning P-11


      09:00
    • 10:00

      Match P09 Skjutvallen


      12:00
    • 10:00

      Moffe BK (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Moälven (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      Nätra (borta) F-12


      12:30
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 12:30

      Husum (borta) P-12


      13:40
    • 13:00

      Bollflickeuppdrag F-10


      16:00
    • 13:30

      Träning Juniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Sandviks IK (hemma) Damlag


      16:00
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.20
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Match F07 Svartvallen


      21:00
    • 18:00

      Mid Nordic Cup Timrå F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Hägglunds IoFK P07 (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:10
    • 19:00

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:30

      Bollsta IK/Högakusten (hemma) F-07


      21:30
    • 20:35

      Träning Herrlag


      22:00
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning F-11


      20:00
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 16:45

      Träning F17


      18:10
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Arnäs IF lag 2 (borta) Herrlag


      21:00
    • 20:10

      Träning F-07


      21:20
  • 19Tor
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Juniorlag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:15
    • 17:45

      Träning F17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Moelven/Sidensjö (borta) P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:45

      Träning F-11


      20:15
    • 19:00

      Björna IF (hemma) Damlag


      21:00
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Arnäs IF F-07 (borta) F-07


      20:00
    • 20:00

      Inbetalning för Mid Nordic Cup P-09


      20:00
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.21
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning Juniorlag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Själevads IK P 11 lag 1 (borta) P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Lämna in bakning F-11


      19:00
    • 18:00

      Match F07 Svartvallen


      21:00
    • 18:00

      Träning F17


      19:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Härnösands SK (hemma) F-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 20:35

      Träning Herrlag


      22:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      MATCH Moelven - Domsjö Blå F-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F17 Svartvallen


      19:30
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Själevads IK F09 (hemma) F-09


      20:30
    • 18:30

      Själevads IK F09 (hemma) 9 mot 9


      20:30
    • 18:45

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen P07 (borta) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning F-07


      20:45
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 16:45

      Träning F17


      18:10
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Själevad (borta) P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Match P09 Skjutvallen


      21:00
    • 18:00

      Match P09 9 mot 9


      21:00
    • 18:00

      Bollkalle herrmatch P-10


      21:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Nätra GIF (hemma) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Sollefteå GIF FF (hemma) P-09


      21:00
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 08:00

      Träning P-11


      09:00
    • 09:30

      BK Örnen 1 (borta) F-12


      10:30
    • 10:00

      Arnäs IF 2 (borta) F-14


      12:00
    • 11:30

      BK Örnen 2 (borta) F-12


      12:30
    • 12:00

      Arnäs IF 1 (borta) F-14


      14:00
    • 13:30

      Träning Juniorlag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Bollflickor F-11


      16:00
    • 14:00

      Umeå Södra DFF (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Arnäs gul (borta) P-10


      15:15
    • 14:30

      Arnäs IF F 10 lag 2 (borta) F-10


      16:30
    • 16:00

      Arnäs IF (borta) P-08


      18:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Sidensjö IK/Anundsjö IF (borta) F-09


      02:00
    • 10:00

      P11 Match Matchplan 7 mot 7


      12:00
    • 10:30

      Själevads IK P 11 lag 1 (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-08


      12:00
    • 12:00

      P10 match Matchplan 7 mot 7


      14:00
    • 12:00

      Match P09 Skjutvallen


      14:00
    • 12:00

      P10 match Knattevallen (grus)


      14:00
    • 12:00

      Match P09 9 mot 9


      14:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:00
    • 12:00

      Anundsjö (hemma) P-10


      13:15
    • 12:30

      Bik Sportklubb (borta) P-09


      14:30
    • 13:00

      Junsele IF (hemma) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Sidsjö-Böle IF/Sundsvalls FF (borta) F17


      15:00
    • 13:00

      Match P13 BK Örnen 3 - Domsjö 1 P-13


      14:00
    • 14:00

      Match P13 BK Örnen 2 - Domsjö 2 P-13


      15:00
    • 15:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 (borta) F-08


      17:00
    • 15:00

      Hägglunds IoFK (borta) F-11


      17:00
    • 15:00

      MATCH HÄGGLUNDS 2- DOMSJÖ SVART F-13


      16:00
    • 15:00

      Match Husum Mix - Domsjö 2 P-14


      16:00
    • 16:00

      F-11 Match Matchplan 7 mot 7


      18:00
    • 16:00

      Arnäs IF (hemma) F-11


      18:00
    • 16:00

      Match F-11 Knattevallen (grus)


      18:00
    • 18:00

      Husums IF FK F 10 (hemma) F-10


      20:00
    • 18:00

      Match F-10 Matchplan 7 mot 7


      20:00
  • 30Mån
    v.22
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning F17


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:15

      Träning Juniorlag herrar Svartvallen


      19:30
    • 18:15

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:15

      Träning Herrlag


      20:45
    • 19:30

      Träning P08/F07 Svartvallen


      20:45
    • 19:30

      Träning F-07


      20:45
  • 31Tis