Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Domsjö IF

Följ

Domsjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 08:00

      Ica supermarket Bjästa cup F-09


      00:00
    • 08:15

      Ica supermarket cup P-09


      19:00
    • 10:00

      BLTG (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Domsjö 1 P08 - BLTG Hangar 7-manna


      11:30
    • 10:30

      Träning Flick Junior


      12:00
    • 11:00

      Sportlotter på stan P-06


      16:00
    • 11:00

      Sportlotter på stan F-09


      16:00
    • 11:30

      Moelvens FC (hemma) P-08


      12:30
    • 11:30

      Domsjö 2 P08 - Moelven Hangar 7-manna


      13:00
    • 13:00

      BLTG (hemma) F-08


      14:30
    • 13:00

      Match F-08 Hangar 7-manna


      14:30
  • 2Sön
    • 00:00

      Ica supermarket Bjästa cup F-09


      17:00
    • 08:45

      Ica supermarket cup P-09


      16:00
    • 10:30

      MATCH KB 65 - DIF F07 F-07


      12:00
    • 11:00

      Höga Kusten (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Match F-08 Hangar 7-manna


      12:30
    • 11:00

      Sidensjö IK (hemma) F-08


      12:30
    • 11:30

      BK Örnen 2 (hemma) P-10


      12:30
    • 11:30

      BK Örnen 2 (hemma) Hangar 5-manna


      12:30
    • 13:00

      Match F05 Hangar 9-manna


      15:00
    • 13:30

      Hägglunds IoFK F-05 (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      Domsjö IF P07 Svart - Arnäs IF P-07 Hangar 7-manna


      15:45
    • 14:00

      Arnäs IF P-07, 1 (hemma) P-07


      16:00
    • 14:30

      BK Örnen 1 (borta) P-10


      15:30
    • 15:00

      Domsjö IF P05 Svart - Husums IF FK -05 Hangar 9-manna


      17:00
    • 15:00

      Björna IF BLTG F 06-07 (borta) F-06


      17:00
    • 15:00

      Husums IF FK -05 (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Sunnanå SK (hemma) Damlag


      17:00
    • 16:00

      SIK F06 vit (borta) F-06


      18:00
    • 16:00

      Domsjö IF P07 Blå - Modo FF P07 Hangar 7-manna


      17:45
    • 16:00

      Modo FF P07 (hemma) P-07


      18:00
    • 17:00

      Match P05 Hangar 9-manna


      19:00
    • 17:00

      Höga Kusten (hemma) P-04


      19:00
    • 17:00

      Bik Sportklubb F04 (borta) F-04


      19:00
  • 3Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Bemanning Hangarcaferian P-10


      21:00
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      BK Örnen 2 (hemma) Hangar 7-manna


      20:00
    • 18:00

      Match F06 Hangar 9-manna


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Kramfors-Alliansen 1 (hemma) Flick Junior


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      19:30
    • 18:30

      Träning Pojk Junior


      20:00
    • 18:30

      Bk-örnen Lag 1 (hemma) F-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:00

      Bemanning Hangarcaferian P-10


      21:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05 Hangar 9-manna


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Match F09 Domsjö 1 - Själevad Hangar 5-manna


      19:30
    • 18:30

      Match Domsjö 1 - Själevad F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Bemanning Hangarcaferian P-10


      21:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning Knattelag


      18:15
    • 17:55

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Modo FF (borta) P-04


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Kramfors-Alliansen (borta) Pojk Junior


      20:30
    • 18:30

      Träning Flick Junior


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Bemanning Hangarcaferian P-10


      21:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05 Hangar 9-manna


      19:00
    • 18:00

      Träning Pojk Junior


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Match F09 Domsjö 2 - Arnäs 2 Hangar 5-manna


      19:30
    • 18:30

      Match Domsjö 2 - Arnäs 2 F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
  • 7Fre
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:30

      Bemanning hemmamatch F06 F-06


      20:00
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Bemanning hemmamatch F10 F-10


      19:00
    • 17:30

      BK Örnen Örnsköldsvik 1 (borta) F-08


      19:00
    • 17:45

      SIK vit (hemma) Hangar 7-manna


      19:30
    • 17:45

      Domsjö svart (hemma) Hangar 5-manna


      19:00
    • 18:00

      SIK F06 vit (hemma) F-06


      20:00
    • 18:00

      Hägglunds 2 (hemma) F-10


      19:00
    • 18:30

      KB 65 (borta) Flick Junior


      20:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Match BK Örnen 1 - Domsjö 2 F-09


      11:30
    • 10:30

      BK Örnen 1 (borta) P-08


      11:30
    • 11:00

      Match F05 Hangar 9-manna


      13:00
    • 11:00

      Sälja lotter: pass 1 F-08


      13:30
    • 11:30

      Remsle UIF FF -05 Lag 1 (hemma) F-05


      13:30
    • 11:30

      Match BK Örnen 2 - Domsjö 1 F-09


      13:00
    • 13:00

      Lagjobb V75 P-05


      19:00
    • 13:30

      Sälja lotter: pass 2 F-08


      16:00
    • 16:00

      IFK Östersund (borta) Damlag


      18:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Match P06 Hangar 7-manna


      13:00
    • 11:00

      KB FF (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Remsle UIF FF -05 Lag 2 (borta) F-05


      14:00
    • 13:00

      DIF F07 - Arnäs Hangar 7-manna


      14:30
    • 13:00

      Match DIF F-07 - Arnäs F-07


      15:00
    • 13:00

      Bollsta IK (borta) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Kramfors-Alliansen (hemma) Pojk Junior


      15:00
    • 13:30

      BK Örnen (borta) P-06


      15:30
    • 13:30

      Anundsjö IF (borta) P-07


      15:30
    • 13:45

      Hägglunds IoFK 1 (hemma) P-10


      14:45
    • 13:45

      Hägglunds IoFK 1 (hemma) Hangar 5-manna


      14:45
    • 15:00

      Modo FF P05/06 (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Domsjö IF P05 Svart - Modo FF P05/06 Hangar 9-manna


      17:00
    • 15:15

      Själevads IK (hemma) Hangar 5-manna


      16:15
    • 15:15

      Själevads IK (hemma) P-10


      16:15
    • 16:00

      Arnäs IF P-07, 1 (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Remsle UIF FF -04 (hemma) F-04


      18:00
    • 16:30

      Bemanning hemmamatch F10 F-10


      18:00
    • 16:45

      Domsjö svart (hemma) Hangar 5-manna


      18:00
    • 17:00

      Själevads IK P05 (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Match P05 Hangar 9-manna


      19:00
    • 17:00

      BLTG (hemma) F-10


      18:00
    • 17:00

      Domsjö SVART (hemma) P-09


      17:45
    • 17:45

      Arnäs (hemma) Hangar 7-manna


      19:30
    • 17:45

      Bemanning hemmamatch F06 F-06


      20:00
    • 18:00

      Arnäs IF F-06 (hemma) F-06


      20:00
    • 18:00

      BLTG (borta) P-08


      19:00
  • 10Mån
    v.37
    • Heldag

      Hangarcafé P-06

    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Domsjö svart (hemma) Hangar 5-manna


      18:30
    • 17:30

      Föräldramatch P11 Hangar 7-manna


      18:30
    • 17:30

      Avslutning m föräldramatch F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Mammamatch P-11


      19:00
    • 17:55

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning Pojk Junior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
  • 11Tis
    • Heldag

      Hangarcafé P-06

    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05 Hangar 9-manna


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
  • 12Ons
    • Heldag

      Hangarcafé P-06

    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Knattelag


      18:15
    • 17:55

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
  • 13Tor
    • Heldag

      Hangarcafé P-06

    • 16:30

      Träning F-04


      17:30
    • 17:30

      Höga Kusten (hemma) Flick Junior


      19:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Avslutning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05 Hangar 9-manna


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Arnäs IF P-03 (hemma) Pojk Junior


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
  • 14Fre
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:00

      Match F05 Hangar 9-manna


      19:00
    • 17:30

      Remsle UIF FF -05 Lag 1 (hemma) F-05


      19:30
    • 18:00

      Match F-08 Hangar 7-manna


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      BK Örnen Örnsköldsvik 2 (hemma) F-08


      19:30
    • 19:00

      "Fotbollsgala" (lagavslutning) F-05


      21:00
  • 15Lör
    • 11:00

      Match Skorped - DIF F-07 F-07


      12:30
    • 11:45

      Kramfors-Alliansen 1 (borta) P-05


      13:45
    • 12:00

      Härnösands FF (borta) Pojk Junior


      14:00
    • 15:00

      BLTG P 04-05 (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Notvikens IK (hemma) Damlag


      18:00
    • 16:00

      Bollkalle uppdrag F-08


      18:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Hägglunds IoFK 1 (hemma) F-08


      12:30
    • 11:00

      Moelvens FC F0305 (borta) F-04


      13:00
    • 11:00

      Match F-08 Hangar 7-manna


      12:30
    • 13:00

      Arnäs IF (hemma) Damlag


      15:00
    • 14:00

      Domsjö IF P07 Svart - Hägglunds IoFK lag 2 Hangar 7-manna


      15:45
    • 14:00

      Hägglunds IoFK lag 2 (hemma) P-07


      16:00
    • 14:30

      BK Örnen Örnsköldsvik F 06 (borta) F-06


      16:30
    • 14:45

      Domsjö IF Vit (hemma) Hangar 5-manna


      16:00
    • 15:00

      Långsele AIF P-04 (borta) P-04


      17:00
    • 15:00

      Domsjö VIT (hemma) P-09


      15:45
    • 15:30

      Härnösands SK (borta) F-05


      17:30
    • 16:00

      Domsjö IF P07 Blå - Anundsjö IF Hangar 7-manna


      17:45
    • 16:00

      Hägglunds (hemma) P-09


      16:45
    • 16:00

      Hägglunds (hemma) Hangar 5-manna


      16:45
    • 16:00

      Anundsjö IF (hemma) P-07


      18:00
    • 17:15

      BK Örnen 1 (hemma) P-08


      18:30
    • 17:30

      Avslutning P-07


      18:30
    • 17:45

      Domsjö 2 P08-BK Örnen 1 Hangar 7-manna


      19:00
    • 18:00

      Arnäs IF F-06 (borta) F-06


      20:00
    • 18:30

      BK Örnen 2 (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      Domsjö 1 P08-BK Örnen 2 Hangar 7-manna


      20:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:45
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 17:55

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 16:45

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:00

      Avslutning F-09


      19:00
    • 17:30

      SIK F06 grön (borta) F-06


      19:30
  • 22Lör
    • Heldag

      Föräldramatch+möte F-08

    • 11:45

      Avslutning med bowling och hamburgare F-07


      13:45
    • 13:00

      Föräldramatch F-08 Hangar 7-manna


      14:30
    • 14:00

      Bollkalle, bemanna café dammatch P-07


      17:00
    • 14:00

      Själevads IK (hemma) Damlag


      16:00
  • 23Sön
    • 10:00

      ÅFF tematräning F04 F-04


      11:30
    • 13:00

      Frånö SK/Kramfors 2 (borta) Damlag


      15:00
    • 13:00

      KB 65 (hemma) Pojk Junior


      15:00
    • 14:30

      BK Örnen Örnsköldsvik F 06 vit (borta) F-06


      16:30
    • 15:00

      Domsjö IF P05 Svart - Arnäs IF 05/06 Hangar 9-manna


      17:00
    • 15:00

      Arnäs IF 05/06 (hemma) P-05


      17:00
    • 17:00

      Sollefteå GIF FF Lag vit (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      domsjö p-05 blå- sollefteå Hangar 9-manna


      19:00
    • 17:30

      Kramfors-Alliansen (hemma) F-04


      19:30
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:00

      Säsongsavslutning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Pojk Junior


      18:30
    • 18:15

      Avslutning med bowling och hamburgare P-05


      20:15
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Spel kommande säsong P-04

  • 30Sön
    • 12:00

      Sollefteå GIF FF P03 (borta) Pojk Junior


      14:00
    • 14:30

      Fotbollsavslutning F-06 F-06


      18:00