Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Borrby IF

Följ

Borrby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:00

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning P7


      18:30
    • 17:30

      Träning P8 & P9


      18:30
    • 18:15

      YA-cupen mot YIF Herrlaget


      20:15
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning PF5 & PF6


      18:30
    • 17:30

      Träning P7


      18:30
    • 17:30

      Träning F12 & F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P8 & P9


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:30

      Gärsnäs AIS (hemma) P12


      11:30
    • 11:30

      IFK Simrishamn (hemma) P12


      13:30
    • 14:00

      Köpingebro IF (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 6Sön
    • 10:30

      Match F8


      12:30
    • 11:00

      Kiviks AIF/Sankt Olofs IF (borta) P11


      13:00
    • 13:00

      Blentarps BK (borta) F12 & F14


      15:00
    • 16:00

      Höörs IS vit (7m) (borta) F12 & F14


      18:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning P7


      18:30
    • 17:30

      Träning P8 & P9


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:30

      Träning PF5 & PF6


      18:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning P7


      18:30
    • 17:30

      Träning F12 & F14


      19:00
    • 17:30

      Träning P8 & P9


      18:30
    • 18:30

      Onslunda IF (borta) Herrlaget


      20:30
  • 11Fre
    • 18:30

      Spjutstorps IF (hemma) F12 & F14


      20:30
  • 12Lör
    • 10:20

      Match Sankt Olof 12/9 P8 & P9


      11:00
    • 11:00

      SoGK Charlo (borta) P12


      13:00
    • 14:00

      BK Höllviken (borta) F12 & F14


      16:00
  • 13Sön
    • 13:30

      Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF (hemma) F12 & F14


      15:30
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning P7


      18:30
    • 17:30

      Träning P8 & P9


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning P7


      18:30
    • 17:30

      Träning P8 & P9


      18:30
      Borrby idrottsplats
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning PF5 & PF6


      18:30
    • 17:30

      Spjutstorps IF (hemma) P11


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:30

      IFK Simrishamn (hemma) P12


      11:30
    • 11:00

      Spjutstorps IF (hemma) F12 & F14


      13:00
    • 11:30

      Köpingebro IF svart (hemma) P12


      13:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Träningsdag F8


      17:00
    • 10:00

      Match Tjejer F8


      12:00
    • 10:00

      Träningsdag P8 & P9


      17:00
    • 13:00

      Tomelilla IF (borta) F12 & F14


      15:00
    • 14:00

      Sövestads IF (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:30

      Träning P7


      18:30
    • 17:30

      Träning P8 & P9


      18:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning F12 & F14


      19:00
    • 17:30

      Träning PF5 & PF6


      18:30
    • 17:30

      Träning P7


      18:30
    • 17:30

      Träning P8 & P9


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 25Fre
    • 18:30

      Trelleborgs FF (hemma) F12 & F14


      20:30
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 09:30

      Match i Hammenhög P8 & P9


      12:30
    • 13:00

      Spjutstorps IF (borta) P12


      15:00
    • 14:00

      Dalby GIF (borta) F12 & F14


      16:00
    • 14:00

      Smedstorps IF (borta) Herrlaget


      16:00
    • 16:30

      Gärsnäs AIS (borta) P11


      18:30
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 17:30

      Träning P7


      18:30
    • 17:30

      Träning P8 & P9


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 30Ons